برنامه زنده «عصر نو» ویژه عید سعید قربان/ داوران مرحله پایانی – مردم


به گزارش تسنیم، فصل سوم سریال عصر جدید به ایستگاه پایانی خود نزدیک می شود و تا پایان بزرگ این مسابقه با حضور 6 شرکت کننده نهایی تنها زمان باقی است.

بینندگان عصر جدید شنبه 27 تیرماه بعد از 22 خبر از شبکه سه سیما می توانند هیجان انگیزترین شب مسابقه را ببینند.

در این رقابت سخت و هیجان انگیز، ستیلا و آنیسا از شیراز و بوشهر با یکی دیگر از نمایش های نفس گیر آکروباتیک هوایی روی صحنه می روند و با ترکیب حرکات زیبا و دلهره آور خود داستان رسیدن به یک رویا را روایت می کنند.

پیمان ابراهیمی از درچه اصفهان در ادامه داستان های بامزه و خنده دار خود از خانواده عزیزش، کمدی گرم و پرانرژی ارائه خواهد کرد.

احسان یاسین از کاشان در ادامه اجرای دلنشین، قطعه ای عاشقانه و عرفانی را می خواند که آن را به صورت ویژه ساخته و برای فینال مسابقه آماده کرده است.

ساینا شیخی از اندیمشک خوزستان در یک نمایش گیرا حدود 20 کاراکتر را دوبله می کند و با مهارت دوبله حرفه ای استعداد خود را به نمایش می گذارد.

علی طولابی از کوهدشت لرستان تلفیقی از چند قطعه موسیقی پرطرفدار را در اجرای آوازی شنیدنی روی صحنه می برد و تماشاگران زیادی را مجذوب خود می کند.

در نهایت باستان شناسان گروه ایرانزمین پهلوانک با اجرای هماهنگ و موزون ورزشی روی صحنه می روند و عنوان قهرمانی را از آن خود می کنند.

داوران مرحله نهایی فقط افراد هستند و پس از پایان هر اجرا، رای گیری برای آن آغاز می شود. تماشاگران می توانند یک یا چند اجرا را که دوست دارند انتخاب کنند و تا پایان 5 تیرماه رای خود را ثبت کنند.

عصر نو نیز تدارکات ویژه ای را برای اعلام قهرمانی انجام داده و با دو ویژه برنامه پر جنب و جوش و چشم نواز در روزهای شنبه و یکشنبه 4 و 5 تیرماه میهمان مخاطبان سه سیما خواهد بود.

بدین ترتیب فصل سوم «دوران جدید» با رده بندی بازیکنان از اول تا ششم در شب عید قربان به پایان می رسد.