برنامه مستقر در اسرائیل خرید املاک آمریکایی را برای خارجیان آسان تر می کند


یک برنامه جدید خرید املاک در ایالات متحده را برای سرمایه گذاران خارجی آسان می کند.

این پلتفرم که به لندای معروف است ، اولین پلتفرمی است که سرمایه گذاران خارجی و غیر مقیم را قادر می سازد تا دارایی های ایالات متحده را از طریق فرایند تصویب آنلاین وام مسکن آنلاین تأمین کنند.

به گفته این وب سایت ، لیندا به سرمایه گذاران خارجی وام گیرنده توجه می کند و می تواند آنها را برای وام مسکن در چند دقیقه ، از جمله سرمایه گذاری های موجود ، تأیید کند و وام را در دو هفته بسته است.

به طور کلی برای خریداران خارجی خسته کننده و وقت گیر است ، این فرایند وقت گیر سناریوهایی را ایجاد می کند که در آن فقط سرمایه گذاران خارجی که می توانند در ایالات متحده خرید کنند تمام پول نقد را در اختیار دارند.

Lendai سرمایه گذاری برای همه خریداران خارجی در ایالات متحده ، از جمله سرمایه گذاران طبقه متوسط ​​را آسان می کند.

لندایی می گوید که می تواند به یک سرمایه گذار خارجی اجازه دهد فروش خود را در ایالات متحده تنها در دو دقیقه ببندد.
لندای می گوید می تواند وام مسکن فروش ایالات متحده به یک سرمایه گذار خارجی را تنها در دو دقیقه تأیید کند.
لندای

این رویکرد کاملاً متفاوتی با کانادا دارد ، جایی که نخست وزیر جاستین ترودو اخیراً در سرفصل خبرها وعده داد که در صورت انتخاب مجدد خریداران داخلی خارجی به مدت دو سال ممنوع خواهد شد.

دفتر مرکزی لندای در تل آویو است و دفترهای آن در میامی و تورنتو است.

یائیر بنیامین ، مدیرعامل لندای در گفت وگو با “پست” گفت: “در حالی که کانادا آماده ممنوعیت موقت سرمایه گذاران خارجی است ، ایالات متحده آماده حرکت در جهت مخالف است.” “در حالی که سرمایه گذاران چینی بخش بزرگی از سرمایه گذاری دارایی های کانادایی را تشکیل می دهند که می تواند منجر به عوارض بعدی برای کانادا شود ، سرمایه گذاری ایالات متحده تحت کنترل خریداران کشورهای پیچیده دیپلماتیک مانند کانادا ، انگلیس ، آلمان و اسرائیل است.”

چین ، کانادا و مکزیک مرتباً در بین پنج خریدار اصلی خانه و آپارتمان آمریکایی قرار می گیرند ، اما میزان سرمایه گذاری دلاری این کشورها در طول همه گیری 50 درصد یا کمتر کاهش یافته است.

با این حال ، پس از اعلام جو جو بایدن ، رئیس جمهور ، مبنی بر کاهش ممنوعیت سفر برای اروپایی های واکسینه شده ، انتظار می رود سرمایه گذاری خارجی دوباره افزایش یابد.

در سه ماهه پایانی سال 2020 ، سرمایه گذاری خارجی تنها 1 down در مقایسه با سه ماهه مشابه سال 2019 کاهش یافته است ، بهتر از سرمایه گذاری داخلی در املاک و مستغلات ، 15 down در مقایسه با سال گذشته.

آپارتمان های اسکای در 605 خیابان 42 وست غربی.
آپارتمان های اسکای در 605 خیابان 42 وست غربی.
برایان جک

یک منبع داخلی اخیراً در یک پست فاش کرد که ساختمان مسکونی لوکس منهتن معروف به “اسکای” حدود 70 درصد سرمایه گذاران خارجی دارد که عمدتا شهروندان چینی هستند.

اما لندای می گوید این فرقی با وام دهندگان خصوصی ندارد.

“ما باید تحت همان چارچوب قانونی وام دهندگان خصوصی فعلی کار کنیم. بنیامین توضیح داد که تفاوت اصلی با پلت فرم آنلاین کاملاً آنلاین ما و الگوریتم سه گانه پذیره نویسی دارایی ما است. “این به ما این امکان را می دهد که قبل از هر چیز به اطلاعات خود – از ایالات متحده و کشور مبدا” اطلاعات داده ها را بدست آوریم. ”

وی افزود: “این بازار بزرگی است و خریداران خارجی و داخلی از گذراندن روندی که به سختی در نیم قرن گذشته به روز شده است خسته شده اند.”

این برنامه بر اساس “اسناد پاندورا” که اخیراً فاش شده است – مجموعه ای از پرونده ها که توسط کنسرسیوم بین المللی روزنامه نگاران تحقیقی به دست آمده است – نشان می دهد که بسیاری از دیپلمات های خارجی و تأثیرگذاران سیاسی در املاک و مستغلات ایالات متحده سرمایه گذاری کرده اند. میلیون ها روپیه مخفیانه برای این.

ملک عبدالله دوم ، پادشاه اردن ، طی یک دهه گذشته 106 میلیون پوند خانه مجلل خریداری کرده است.
ملک عبدالله دوم ، پادشاه اردن ، طی یک دهه گذشته 106 میلیون پوند خانه مجلل خریداری کرده است.
AP Photo / Alex Brandon ، Pool ، File

اخیراً مشخص شد که پادشاه اردن عبدالله دوم بن الحسین به طور مخفیانه 70 میلیون 70 میلیون در املاک همسایه خود در مالیبو از طریق شرکت های مختلف پوسته و 106 خانه در حداقل 15 خانه در ایالات متحده و انگلیس هزینه کرده است. بیش از یک میلیون دلار هزینه شده است.

بر اساس اسناد پاندورا ، گیلرمو لاسو ، رئیس جمهور اکوادور – که دارای 130 ملک در فلوریدا جنوبی است – نیز با دو تراست ایجاد شده در داکوتای جنوبی مرتبط بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *