برنامه های کاربردی جدید صندوق ویژه کارگران یورک در حال اتمام است زیرا ایالت پذیرش برنامه های جدید را متوقف می کند.


کمک مالی 2.1 میلیاردی دولت به کارگران غیر مستند آسیب دیده از اپیدمی تقریبا تمام شده است.

صندوق انحصاری کارگران که به افرادی که به دلیل وضعیت مهاجرت واجد شرایط برنامه های دیگر مانند بیکاری یا کاهش بیماری نیستند ، کمک می کند ، روز جمعه پذیرش درخواست های جدید را متوقف کرد.

این صندوق در حال حاضر 1.2 میلیارد سود به حدود 120،000 نفری که از تابستان امسال وزارت کار این برنامه را راه اندازی کرده اند ، تقسیم کرده است. به گفته دفتر کتی هوچول ، طبق اعلام دولت ، تا پایان اکتبر ، این صندوق بیش از 2 میلیارد پرداخت می کرد.

هوچول در بیانیه مطبوعاتی خود در روز جمعه گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که جوامع مهاجر در بهبودی ما کمک می کنند و من متعهد هستم که از اولین روز ریاست جمهوری خود در اسرع وقت به نیازمندان نیویورک کمک رسانی کنم.” ”

هوچول در اولین هفته کار خود قول داد که روند تأیید و پرداخت درخواست را تسریع کند. DOL ایالت همچنین با 75 گروه اجتماعی در سراسر ایالت در زمینه دسترسی به برنامه های آموزشی و دسترسی به صندوق اختصاصی کارگران همکاری کرد.

ایالت گفت تقریباً به تمام متقاضیان تأیید شده حداکثر 15600 دلار بودجه داده شده است.

برای واجد شرایط بودن برای این صندوق ، متقاضیان باید نشان دهند که قبل از مارس 2020 ساکن نیویورک بوده اند (و خواهند ماند) و واجد شرایط بیکاری یا کمک های دیگر نیستند. درآمد کمتر از 26،208 در سال قبل از آوریل 2021 ؛ و حداقل نیمی از درآمد هفتگی خود را بین 23 فوریه 2020 تا 1 آوریل 2021 به دلیل همه گیری از دست داد.

طرفداران پرونده وی در تلاش بوده اند تا متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند. موسسه سیاست های مالی تخمین می زند که 290،000 کارگر در سراسر ایالت می توانند از این بودجه استفاده کنند ، از جمله 213،000 نفر فقط در شهر نیویورک.

بیانکا گوئررو ، از ائتلاف کارگران ، در بیانیه ای گفت: “این واقعیت که این صندوق تنها دو ماه پس از اولین افتتاحیه آن به پایان رسیده است ، گواهی بر این واقعیت است که مردم نیویورک چه نیاز مبرمی دارند.” گوئررو از ائتلاف کارگران مستثنی صندوق در بیانیه ای اعلام کرد. “از بودجه دولت هوچول باید تقدیر کرد که به سرعت وارد خانه شد – اما اکنون زمان پایان کار است. هزاران متقاضی هنوز در دست بررسی هستند و منتظر تصمیم هستند. درخواست کلیه کارکنانی که 23 روز شجاعانه برای بدست آوردن این صندوق اعتصاب غذا کردند ، تأیید نشد. ”

گوئررو گفت بسیاری از کارگران واجد شرایط به دلیل “موانع جغرافیایی و مسائل برجسته سیاست” از برنامه انصراف داده اند ، به ویژه در ناحیه فوقانی نیویورک ، جایی که گروه های اجتماعی کمتری برای کمک به اطلاع رسانی و برنامه های کاربردی جامعه وجود داشت.

گوئررو گفت: “کارمندان در سراسر ایالت برای به دست آوردن مدارک مورد نیاز تلاش کرده اند ، به ویژه در کنسولگری هایی که ماه ها با تاخیر مواجه بوده اند.” اتحاد ما متعهد به مبارزه برای تأمین بودجه اضافی است و ما مشتاقانه منتظر همکاری با فرماندار و قانونگذار ایالت هستیم تا دسترسی کامل و برابر به کارگران برون سپاری شده در سراسر ایالت را تضمین کنیم. ”

سیاستمداران ایالتی که از صندوق انحصاری کارگران حمایت می کردند ، خواستار بودجه اضافی و افزایش مزایای بیکاری شدند.

جسیکا راموس ، سناتور ایالت کوئین در بیانیه مطبوعاتی خود گفت: “با 99 درصد از درخواست های واجد شرایط برای مزایای درجه 1 ، مشخص است که بیمه بیکاری میلیون ها مودیان مالیاتی را به طور نادرست تحت پوشش قرار نمی دهد و بسیاری از کارکنان ، به ویژه سطح بالا ، قادر به مشارکت نیستند.” ما برای ادامه خدمت به خانواده هایی که در بهبود اقتصادی کار می کنند ، نیازمند بودجه تکمیلی هستیم. “

کارمن دی لا رزا ، عضو مجمع در این بیانیه گفت: “بودجه کارگران تخلیه شده ناشی از رنج و رنجی است که ما در اوج همه گیری کووید -19 در جوامع خود شاهد بودیم. کمک های مالی برای کارکنانی بوده است که اغلب از خدمات دولتی محروم هستند. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *