بنیانگذاران Modern ، فهرست 400 ثروتمند آمریکایی را توسط Forbes تهیه کرده اند


موفقیت واکسن کووید 19 Moderna منجر به کشف سه میلیاردر جدید شد که در آغاز Biotech اولین فعالیت خود را انجام دادند و آنها را در فهرست Forbes امسال از 400 ثروتمند ایالات متحده قرار دادند.

نوبر افیان ، موسس و رئیس مدرن و بنیانگذار و استاد موسسه فناوری ماساچوست روبرت لانگر هر دو به ترتیب با دارایی های 3.3.3 میلیارد و 3.5 3.5 میلیارد در صدر جدول قرار دارند.

بر اساس گزارش فوربس ، تیم دانشکده پزشکی هاروارد و سرمایه گذار اولیه اولیه تیموتی اسپرینگر 4.4 میلیارد دلار به لیست اضافه کرده است.

طبق اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها ، از زمانی که Moderna دومین شرکتی است که برای واکسن Covid-19 مورد استفاده اضطراری قرار گرفته است ، بیش از 152.3 میلیون دوز تجویز شده است.

مبلغ مدرن بیش از 120 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است و Covid-19 انتظار می رود که حداقل 0.2.2.2 میلیارد فروش واکسن بدست آورد.
مبلغ مدرن بیش از 120 120 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است و Covid-19 انتظار می رود که حداقل 0.2.2.2 میلیارد فروش واکسن بدست آورد.
توسط DTA / Picture Alliance Getty I

این شرکت پیشتر اعلام کرده بود که انتظار دارد حداقل 0.2.2.2 میلیارد فروش واکسن Covid-19 خود را انجام دهد.

توسعه موفق واکسن مدرن آن را از ابهام دنیای استارتاپ های بیوتکنولوژی خارج کرده و سهامداران زیادی را به سود خود رسانده است.

این سهام در هفته های اخیر از اوج خود سقوط کرده است ، اما همچنان 189 درصد نسبت به اول ژانویه و 300 درصد بیشتر از سال قبل افزایش یافته است.

رابرت لانگر ، دانشمند و بنیانگذار Modern ، 222 مین جایگاه خود را در رتبه بندی 400 Forbes آغاز کرد.
روبرت لانگر ، دانشمند بنیانگذار امروزی ، رتبه 400 Forbes خود را در رتبه 222 آغاز کرد.
بوستون گلوب توسط گتی ایماژ

از زمان عرضه اولیه 22 دلار به ازای هر سهم در سال 2018 ، سهام این شرکت بیش از 1200 درصد افزایش یافته است. آخرین بار در هر سهم 7297.50 معامله شد.

ارزش این شرکت در حال حاضر بیش از 120 میلیارد دلار است که بزرگتر از غول نوشیدنی Diageo و سازنده موتور جت جنرال الکتریک است.

تیموتی اسپرینگر ، سرمایه گذار نوپا در Moderna ، رتبه 176 را دارد - پیش از Apheyan و Langer.
تیموتی اسپرینگر ، سرمایه گذار نوپا در Moderna ، رتبه 176 را دارد – پیش از Apheyan و Langer.

این یک ارزیابی بازار بزرگ برای شرکتی است که درآمد آن فقط از یک محصول تشکیل شده است ، اما سرمایه گذاران ادعا می کنند که MRNA مدرن می تواند از تخصص خود در زمینه واکسن استفاده کرده و از مسائل بزرگتر بهداشت عمومی استفاده کند. و مالاریا

اما در حال حاضر ، سهام شروع به سقوط کرده است. پس از آنکه آزمایشات بالینی داروی تجربی “نتایج چشمگیر” را نشان داد ، مارک غول کنه داروسازی مارک هفته گذشته اعلام کرد که از مجوزهای اضطراری برای تنظیم داروهای ضد ویروسی خوراکی کووید -19 از تنظیم کننده های ایالات متحده درخواست می کند.

این اخبار امیدواری هایی را ایجاد کرد که به زودی یک درمان آسان دیگر برای کووید -19 در جهان وجود خواهد داشت ، اما این امر به سرمایه گذاران مدرن آسیب رساند ، زیرا سهام پس از اعلام نزدیک به 24 درصد کاهش یافت.

پس از اعلام سوئد و دانمارک مبنی بر ممنوعیت استفاده از واکسن مدرن کووید -19 برای جوانان پس از گزارش عوارض جانبی قلبی عروقی ، انبارها روز چهارشنبه نیز آسیب دیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *