بن سلمان اسرائیل را همدست از آن آگاه است


عاموس یادلین، رئیس سابق سرویس داده ها ارتش رژیم صهیونیستی همراه خود تخلیه یادداشتی در موقعیت یابی کانال 12 این رژیم نیازمند نزدیکی تا حد زیادی تل آویو را انتخاب کنید و انتخاب کنید عربستان سعودی شد.

به گزارش فارس، یادلین {در این} گزارش نوشت: سبدها فعلی {برای عادی} سازی روابط عربستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژیم صهیونیستی باید برطرف شود. از مشکل های امنیتی خانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارجی کدام ممکن است این رژیم را شبح می تنبل مرتفع است.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایگاه خبری «نیو الخلیل» ضمن تفسیر این گزارش، به نقل اجتناب کرده اند این مقام صهیونیستی نوشت کدام ممکن است محمد بن سلمان «عملاً ادعا کرده است کدام ممکن است همدست احتمالاً اسرائیل است». [ریاض] را انتخاب کنید و انتخاب کنید او از آن آگاه است، با این حال مشارکت عربستان سعودی در هر ائتلاف مناسب سیاسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید امنیتی، اجتناب کرده اند جمله اسرائیل، درهم آمدن است پیشرفت زیادی در موضوع فلسطین است.

وی علاوه بر این اظهار داشت کدام ممکن است هماهنگی {برای عادی} سازی روابط اسرائیل همراه خود کشورهایی مشابه امارات، بحرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید عربستان سعودی ممکن است قابلیت این رژیم را برای «مقابله همراه خود ایران» افزایش بخشد.

یادلین یکپارچه داد: «{در این} روزهای دردسرساز، به نظر می رسید به افق تکنیک نیز حیاتی است، از فاجعه روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین، سختی‌های نبرد را به اسرائیل یادآوری می‌تنبل. ایمنی مالی نیز رو به وخامت است. قیمت نشاط را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده غذایی نیز کاهش می‌یابد. رو به افزایش.”

رئیس سابق گروه داده ها نظامی همراه خود این اعلام کردن کدام ممکن است هماهنگی هسته ای جمهوری اسلامی ایران نیز تهدیدی برای افزایش وفاداری در قلمرو است، کسب اطلاعات در مورد نشست «نقف» نیز اظهار داشت کدام ممکن است جای عربستان {در این} دیدار تمیز است. .

این نشست 27 آوریل همراه خود حضور 4 ملت عربی مصر، امارات، بحرین، مغرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا به ریاست یایر لاپید وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در نقب در فلسطین اشغالی برگزار شد. نشستی همراه خود هدف تشکیل ائتلاف مشترک علیه ایران (عمیق تا حد زیادی).

یادلین معتقد است کدام ممکن است روال سازی روابط رژیم صهیونیستی همراه خود ریاض “موضع اسرائیل را در قلمرو آسانسور می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلاش آمریکا را برای برخورد عملی تر همراه خود ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم هسته ای آن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأثیر می گذارد قلمرو ای آن آسانسور می تنبل.” این امر اجتناب کرده اند طریق همکاری اطلاعاتی، ایمنی سایبری، عکسبرداری اثیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم های اشاره شیک امکان پذیر است.»

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر