بن و جری به دلیل فروش در تگزاس مورد انتقاد قرار گرفت – اما نه کرانه باختری


بن کوهن و جری گرینفیلد ، بنیانگذاران هوشیار بن اند و جری در حال گرم شدن هستند وقتی از آنها پرسیدند که چرا کمپانی بستنی ای که تاسیس کرده اند به دلیل مسائل سیاسی محصولات خود را در مناطقی از اسرائیل می فروشد. تعطیل شوید ، اما آنها همچنان به تجارت در ایالت هایی ادامه می دهند آنها با قانون مخالف هستند

در ماه ژوئیه ، شرکت بستنی سازی مستقر در ورمونت اعلام کرد فروش بستنی در “سرزمین های اشغالی فلسطین” را متوقف می کند زیرا “با ارزش های این شرکت ناسازگار است”.

اما در پاسخ به این س ifال که آیا این شرکت فعالیت تحریم خود را در حوزه های قضایی دیگر ، مانند ایالات متحده ، که دارای سیاست هایی هستند که با باورهای شرکت مطابقت ندارد ، گسترش می دهد ، کوهن و گرینفیلد – که دیگر بن و جری را کنترل نمی کنند ، اما این شرکت عمومی دارد صورت – هیچ پاسخی وجود نداشت.

“شما از حامیان اصلی حق رأی مردم هستید. چرا هنوز در گرجستان بستنی می فروشید؟ تگزاس – ممنوعیت سقط جنین چرا هنوز آنجا می فروشید؟ الکسیس مک کومند از Axis از دو کارآفرین 70 ساله پرسید.

مک کاموند به بررسی جامع محدودیت های رای گیری در گرجستان اشاره کرد که می تواند رای دادن برای برخی از ساکنان را دشوار کند و در اوایل امسال باعث واکنش شدید بسیاری از جوامع تجاری محلی شد.

از بن کوهن و جری گرینفیلد ، بنیانگذاران بن اند و جری ، پرسیده شده است که چرا آنها همچنان به فروش بستنی در ایالت هایی که با آنها موافق نیستند ادامه می دهند.
از بن کوهن و جری گرینفیلد ، بنیانگذاران بن اند و جری ، پرسیده شده است که چرا آنها همچنان به فروش بستنی در ایالت هایی که با آنها موافق نیستند ادامه می دهند.
با تشکر از HBO

در مورد تگزاس ، او به قانونی که اوایل امسال تصویب شده بود اشاره می کرد که تقریباً تمام سقط جنین در این ایالت را غیرقانونی اعلام می کرد و به کسانی که به دنبال سقط جنین غیرقانونی یا کسانی که به دنبال سقط جنین غیرقانونی بودند ، پاداش نقدی می دهد. به دولت هشدار دهید.

کوهن قبل از گفتن “نمی دانم” در حال لبخند زدن و عقب نشینی دیده شد.

وی گفت: من نمی دانم چه چیزی را انجام خواهد داد. ما روی آن موضوعات ، حق رای کار می کنیم. فکر می کنم سوال بزرگی می پرسید. و فکر می کنم باید بنشینم و درباره آن فکر کنم. ”

بستنی بن و جری
بن و جری در برخی از مناطق اسرائیل بستنی نمی فروشند.
رژیم های کوین / گتی ایماژ

مک ماهون همچنان بر تگزاس و قانون سقط جنین که اخیراً تصویب شده است فشار می آورد.

“با این منطق ، ما نباید بستنی را در جایی بفروشیم. کوهن می گوید من با آنچه تقریباً در هر ایالت و کشور انجام می شود مشکل دارم.

گرینفیلد گفت: “یک چیز متفاوت این است که کاری که اسرائیل انجام می دهد طبق قوانین بین المللی غیرقانونی است.” و بنابراین من فکر می کنم این یک ایده است. ”

در ماه ژوئیه ، کوهن و گرینفیلد از تصمیم بن و جری برای توقف فروش محصولات در بخشهایی از اسرائیل دفاع کردند.

بن کوهن و جری گرینفیلد به رویدادی در پشت دیوان عالی آمریکا رفتند و در آنجا بستنی سرو کردند و بر اصلاحات پلیس در واشنگتن دی سی در 20 مه 2021 تمرکز کردند.
بن کوهن (ج) گرینیفیلد و جری گرینفیلد در رویدادی که در آن بستنی سرو کردند و بر اصلاحات پلیس در واشنگتن دی سی در 20 مه 2021 تمرکز کردند ، از کنار دادگاه عالی آمریکا عبور کردند.
رژیم های کوین / گتی ایماژ

وی در سرمقاله مشترک خود در نیویورک تایمز نوشت: “اگرچه شرکتی که ما در 1978 تاسیس کردیم دیگر کنترل عملیاتی ندارد ، اما ما به عملکرد آن افتخار می کنیم و معتقدیم که در سمت راست تاریخ قرار دارد.”

تصمیم این شرکت با واکنش فوری منتقدان از جمله نفتالی بنت ، نخست وزیر اسرائیل روبرو شد که آن را ضد اسرائیل خواند و پیامدهایی را برای آلن ژوپ ، مدیرعامل شرکت مادر بن و جری ، یونیلور تهدید کرد.

این اقدام همچنین با انتقاد مقامات عمومی ایالات متحده از جمله چندین ایالت از جمله نیویورک مواجه شده است که قوانین به اصطلاح ضد بایکوت را تصویب کرده اند که یونیلور را به توزیع وجوه بازنشستگی خود تهدید می کند.

گرینفیلد به Axis گفت ، اما اقدامات این کشورها بر اساس “اطلاعات غلط” است که “بن و جری و یونیلور به عنوان بایکوت اسرائیل نشان داده می شوند – که به هیچ وجه اینطور نیست.” او گفت که اسرائیل را تحریم نمی کند. “

یونیلور ، به نوبه خود ، سعی کرده است از اختلاف نظر فاصله بگیرد و تأکید کرد که بن و جری توسط هیئت مستقل خود اداره می شود و یونیلور نمی تواند تصمیم خود را لغو کند.

بن و جری و نمایندگان یونیلور فوراً درخواست اظهار نظر نکردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *