بن کری ایروینگ از تیم بروکلین نتز با استناد به دستور واکسن کووید نیویورک


مدیرعامل شان مارکس روز سه شنبه گفت که کایری ایروینگ از تیم بروکلین نت محروم می شود تا زمانی که کاملاً واجد شرایط شرکت در دستورالعمل های واکسیناسیون کووید -19 نیویورک باشد.

این تصمیم پس از روزها گمانه زنی در مورد آینده مدافع دفاعی تیم نتز گرفته می شود ، او از صحبت علنی در مورد وضعیت واکسیناسیون خود امتناع کرده اما بخشی از گروهی از بازیکنان NBA تحت بررسی است. اظهارات تیم در مورد وضعیت ایروینگ مبهم است زیرا کارفرمایان تحت قانون معلولیت آمریکا اجازه ندارند به طور مستقیم اطلاعات پزشکی در مورد کارگران فردی – مانند مصرف واکسن – را به اشتراک بگذارند.

تیم گفت: “کیری یک انتخاب شخصی کرده است و ما مفتخریم که انتخاب شخصی او را انجام داده ایم.” بیانیه بخوانید “در حال حاضر ، انتخاب توانایی او را برای عضویت تمام وقت در تیم محدود می کند و ما به هیچ یک از اعضای تیم خود اجازه نخواهیم داد که با حضور نیمه وقت شرکت کند.”

طبق قوانین شهر نیویورک ، تمام کارکنان مرکز بارکلیز و مدیسون اسکوئر گاردن – از جمله ورزشکاران – و همچنین اکثر هواداران برای ورود باید مدرک واکسیناسیون را نشان دهند. این قانون در حال حاضر در مورد بازیکنان مهمان اعمال نمی شود ، رستگاری که برخی از مقامات منتخب ایالتی به دنبال آن هستند.

اگرچه یک بازیکن واکسینه نشده قادر به شرکت در بازی های دورافتاده خواهد بود ، اما نت ها روز سه شنبه این احتمال را بستند ، “با اشاره به این واقعیت که ما همچنان به صورت تیمی به ساخت شیمی می پردازیم و وحدت و فداکاری را ترویج می دهیم.” ارزشهای قدیمی

ایروینگ تا کنون بیشتر تمرینات تیمی و بازیهای تدارکاتی خود را از دست داده است. او روز شنبه در تمرینات بیرونی تیم در پارک بروکلین ماسک با ماسک ظاهر شد. روز بعد ، استیو نش سرمربی نتز اعتراف کرد که هفت بار ستاره آل استار به احتمال زیاد حداقل بخشی از فصل را از دست می دهد.

غیبت ایروینگ یکی از بزرگترین نتایج دستورالعمل های واکسن شهر نیویورک خواهد بود ، که نشان می دهد میزان واکسیناسیون را به طور گسترده در گروه های اجباری مانند معلمان و کارکنان مراقبت های بهداشتی افزایش می دهد.

گفته می شود که سایر بازیکنان حاضر در شبکه و کل فهرست نیکس واکسینه شده اند.

ایروینگ در سال 2019 یک قرارداد چهار ساله و 14 141 میلیون دلاری با نتز امضا کرد تا تیم را به قهرمانی برساند. اگر او بازی نکند ، ممکن است 15 میلیون نفر را در این فصل از دست بدهد.

نت ها چهارشنبه هفته آینده فصل خود را مقابل میلواکی باکس آغاز می کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *