بهانه اردوغان برای توجیه تورم در ترکیه


به گزارش خبرگزاري فارس، رئيس جمهور تركيه ضمن متهم كردن اپوزيسيون به ايجاد ترس اجتناب کرده اند تورم در اين كشور، افزايش قيمت ها در تركيه را همراه خود يك پديده جهاني مرتبط دانست.

به گزارش احوال، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در پیامی ویدئویی به رویداد افتتاح تونل در جنوب استان آنتالیا این اظهارات را خاص کرد. اردوغان اظهار داشت: «اجتناب کرده اند نشاط گرفته به همان اندازه وعده های غذایی، اجتناب کرده اند داروها معدنی به همان اندازه فناوری، قیمت‌های گزاف محصولاتی کدام ممکن است در جاری آزمایش هستند، مشکلی رایج برای کل جهان است. به معنای واقعی کلمه هستند ترکیه اجتناب کرده اند تذکر قابلیت ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مزایای لجستیکی یکی اجتناب کرده اند کشورهایی است کدام ممکن است کمترین آسیب را دیده است.»

بر مقدمه این گزارش، ترکیه اجتناب کرده اند نرخ تورم بالایی مبارزه کردن می برد کدام ممکن است در ماه فوریه به 61.14 نسبت رسید کدام ممکن است بالاترین رقم در 2 دهه جدیدترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه ضرر سیاسی عظیم برای ریاست جمهوری است. تورم سرسام آور ترکیه نیز جستجو در کاهش نرخ بهره در اواخر سال قبلی شناخته شده به عنوان بخشی اجتناب کرده اند مخالفت اردوغان همراه خود ارزش های بالای استقراض برای افزایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید صادرات رخ داد.

اردوغان در یک واحد ردیابی کلی به رویدادها اپوزیسیون اظهار داشت: من می خواهم اجتناب کرده اند افراد شخصی می‌خواهم کدام ممکن است به افرادی که می‌خواهند این مورد برجسته را به ابزاری برای ارعاب تغییر کنند، ملاحظه نکنند.

اردوغان افزود: روزی کدام ممکن است بر تورم غلبه کنیم، هیچ مانعی برای بدست آوردن به اهدافمان وجود نخواهد داشت.

وی در نهایت اظهار داشت کدام ممکن است دولتش تصمیم گرفت است ترکیه را به یکی اجتناب کرده اند 10 اقتصاد برتر جهان تغییر تنبل.

اخیرا رسانه ها اجتناب کرده اند اعتراض افراد شهر استانبول ترکیه به افزایش قیمت بار کلی خبر دادند. در استانبول قیمت بار کلی 40 نسبت مرتفع را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعتراضات علیه افزایش قیمت زمان ها شکسته نشده دارد.

هفته قبلی تجمعی در برابر این ایستگاه اتوبوس مترو در استانبول برگزار شد. برخی اجتناب کرده اند اعضای HDP {در این} تجمع نمایندگی کردند. یکی اجتناب کرده اند دختران نمایندگی کننده {در این} تصویر اظهار داشت کدام ممکن است قیمت ها به همان اندازه 40 نسبت مرتفع است کدام ممکن است با موفقیت راحتی بازدید کنندگان سایت را برای بخش بزرگی اجتناب کرده اند گروه استانبول کاهش می دهد.

وی اظهار داشت: «فقر در ترکیه در 2 ماه قبلی از نزدیک مرتفع است را انتخاب کنید و انتخاب کنید حداقل دستمزد برای مدت زمان بسیار طولانی برای پاسخگویی به افزایش قیمت داروها غذایی، آب، سوخت، انرژی الکتریکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گاز کافی نیست.

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر