بهترین قسمت از “Star Trek: Lower Dax” نحوه زندگی جناح های دیگر را نشان می دهدانجام شده Star Trek: Lower Dex پخش بهترین قسمت برنامه تا کنون؟ پاسخ این س rال بلاغی این است: بله ، بله چنین شد. “Wedge Dooj” ، یا اگر ترجمه انگلیسی / کلینگونی را ترجیح می دهید ، “Three Ships” ، در مفهوم اصلی سریال شایسته خلاقیت ، طنز و عمل گنجانده شده است. پیاده روی ستاره ای فیلم بلند.

“Wedge Dooze” نوشته کاترین لین و کارگردانی باب سوارز با تعطیلات بسیار کوتاهی آغاز می شود. USS Cerritos در حالی که آنها در وسط یک شکاف طولانی هستند. همه برنامه هایی دارند – به جز بویمر (جک کید) ، که با یک “رفیق پل” باقی مانده است تا بدون راحتی و آرامش ترکیب شود. این ، به خودی خود ، برای قدرت بخشیدن به کل قسمت نمایش کافی خواهد بود. بوملر همیشه از حرفه خود عصبی است و به شدت در جستجوی یافتن جایی است که در هواپیما حضور دارد ، در حالی که مارینر (تونی نیوم زوم) ، تندی (نوئل ولز) و رادرفورد (یوجین کوردرو) قبلاً دریافته اند که آنها انتخاب خوبی دارند. این سریال ترکیبی از طنز تند و کلاسیک است پیاده روی ستاره ای دروس سبک زندگی.

اما تمرکز اصلی این قسمت به خاطر ذکر دستی از بویلر در دقایق ابتدایی است که او تصور می کند زندگی در کشتی های دیگر عالی است-مخصوصاً برای کلینگون ها ، چیزی که همه فکر می کنند دیوانه کننده است. یک پرنده شکاری کلینگون را ببرید ، یاد آوردن، بنابراین می توانیم ببینیم که طبقات پایین آنها چگونه کار می کنند. همانطور که پیداست ، علی رغم سطح بالای قتل و خشونت ، بسیار شبیه فدراسیون است. یکی از رانندگان Klingon Lower Dex (نسخه Boimeler او) وقتی که روی پل قرار می گیرد ، هیجان زده می شود و از این کار هیجان زده است ، و اشاره می کند که این یک پیشرفت منطقی در حرفه او است. فراتر از این ذکر منطق ، آنها با هم شوخی می کنند که وقتی صحبت از رزمناو ولکان می شود کار در یک کشتی علمی Vulcan چقدر وحشتناک خواهد بود. سوالبه در آنجا گروهی را پیدا می کنیم که در مورد صداهای بسیار خسته کننده ای صحبت می کنند که بعداً خواهند داد ، به جز یک علامت که به نظر می رسد میزان احساسی و احساسی مناسبی دارد. او را گروه مارینر صدا کنید.

بدون خراب کردن کل داستان ، همانطور که می توانید تصور کنید این سه داستان تا انتها به طرز گسترده ای با هم جمع شده اند ، به یک کل داستان متصل است که در پس زمینه خود ظاهر می شود. عرشه پایین فصل 2 ، و به عنوان یک ضربه زننده می بینیم که چگونه صفحات پایینی دو مسابقه بیگانه اضافی کار می کند ، از جمله یک خنده دار بصری خنده دار بصری که در تیتراژ پایانی پخش می شود.

در نهایت آنچه در مورد این قسمت بسیار خوب عمل می کند این است که نه تنها بسیار خنده دار است ، بلکه اکشن در قسمت سوم هیجان انگیز است ، با یک راه حل هوشمندانه معادل بهترین فرنچایز ؛ اما مهمترین چیز این است که به ایده اصلی آنچه که عرشه های پایینی هستند بپردازیم پیاده روی ستاره ای، و نحوه عملکرد آن غالبا، عرشه زیرین در جلو و مرکز سریال شخصیت هایی قرار دارند که مانند خدمه پل برای نجات کشتی به ماموریت و ماجراجویی می روند. این تا حدودی در مورد داستان صادق است ، اما به نظر می رسد با به اشتراک گذاشتن عمل بین سه کشتی مختلف ، به بررسی اهمیت هر قسمت از خدمه کشتی و نحوه عملکرد آن می پردازیم. از فرمانده سطح پایین. ایده اصلی نیز دوچندان شده است پیاده روی ستاره ای: برابری.

نیازی به گفتن نیست که قالب “سه داستان” که توسط “وج دوج” رواج یافته است نیز به عنوان یک فرم جدید و جدید عمل می کند. سیمپسون قسمت “Treehaus of Terror” ، و تقریباً در همه نمایش های متحرک بزرگسالان که از آن زمان وجود داشته است ، ادامه یافت. هنوز سه قسمت در طول قسمت به شما گفته می شود ، اما همه آنها پیوسته هستند. عرشه پایین، و با نوبت به جمع شدن در فینال. با توجه به اینکه این قالب در حال حاضر بیش از سی سال سن دارد ، یافتن یک چرخش منحصر به فرد بر روی آن به خودی خود و یک لذت شگفت انگیز است.

آیا مانند “درخت ترور” به یک چیز سالانه تبدیل می شود؟ شاید. اما اگر نه ، برای راه اندازی این قسمت سر و صدا کنید و در این راه جوک های زیادی را فراموش نکنید.

Star Trek: Lower Dex قسمت های جدید را پنجشنبه در Paramount +پخش می کند.

کجا را باید نگاه کرد Star Trek: Lower Dex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *