بهترین محرک عضلانی برای الکتروتراپی در خانه: UltraCare


درد مفاصل

بهترین دستگاه‌های تحریک عضلانی با نام EMS (محرک الکتریکی عضلات) نیز شناخته می‌شوند، که اساساً یک دستگاه الکترونیکی است که توانایی انقباض عضلات شما را با جریان الکتریکی که از ماهیچه‌ها می‌گذرد را دارد.

این جریان های الکتریکی ممکن است به تسکین درد کمک کنند، اما به طور کامل درد را تسکین نمی دهند. بنابراین این فرآیند به عنوان جایگزینی برای التیام درد عضلانی عمل می کند.

شما می توانید تسکین درد، آموزش مجدد عضلانی، کاهش التهاب و تورم، تسهیل بهبود بافت و افزایش جریان خون موضعی را با موارد زیر بدست آورید: دستگاه تحریک الکتریکی عضلات.

محرک زمانی کار می کند که قسمت های چسبنده دستگاه را به پوست بچسبانید و از کنترل کننده برای انتقال جریان به گروه های عضلانی هدف استفاده کنید. دستگاه های دیگری مانند دستگیره های حسی و تایمر برای تولید جریان الکتریکی در واحد کنترل قرار دارند.

وسایلی مانند سیم های سربی و الکترودهای محرک عصبی وجود دارند که برای انتقال جریان به پوست متصل هستند. را دستگاه محرک عضلانی ممکن است هنگام عمل و اعمال آن در ناحیه آسیب دیده، برخی از احساسات منحصر به فرد ایجاد کند.

سونوگرافی

هنگامی که روی نواحی آسیب دیده اعمال می شود، ممکن است احساس کنید عضلات خود منقبض می شوند یا احساس سوزن سوزن شدن یا احساس سوزن سوزن شدن خفیف می کنید. این احساسات فقط در طول فرآیند درمان باقی می‌مانند، اما ممکن است مواردی وجود داشته باشد که بیماران تا 30 دقیقه حتی پس از جلسات درمانی آن‌ها را احساس کنند.

چرا مهم است؟

وقتی افراد بیمار، درد یا مجروح هستند، معمولاً به راحت‌ترین و سریع‌ترین راه به دنبال تسکین هستند. فناوری به طور مداوم به افراد برای تسکین و درمان دردهای مزمن یا حاد خود و داشتن یک سبک زندگی سالم‌تر قدرت می‌دهد.

از آنجایی که افراد اغلب بیمار هستند یا درد زیادی برای حرکت ندارند، برنامه های توانبخشی را در آسایش خانه خود ترجیح می دهند. فیزیوتراپیست ها با ارائه این درمان ها تحت راهنمایی های مناسب به افراد کمک می کنند تا سلامت خود را حفظ کنند. ماشین های تحریک معمولاً به سه شکل تولید می شوند.

IFT – مداخله درمانی

فیزیوتراپی IFT تحریک عمیق تری ایجاد می کند که در تسکین درد مزمن بسیار موثر است. همچنین روند خود ترمیمی بدن را افزایش می دهد و جریان خون را نیز بهبود می بخشد.

EMS – تحریک الکتریکی عضلات

سیستم EMS برای تولید تکانه های الکتریکی شناخته شده است که به تحریک نورون های حرکتی در بدن کمک می کند. این فرآیند ماهیچه های ضعیف یا بی حال را تقویت می کند و تون عضلانی را بازیابی می کند.

TENS – تحریک الکتریکی عصب از راه پوست

ترشح اندورفین در ذهن به طور مستقیم مانند مسکن هایی برای بدن عمل می کند. دستگاه TENS به تحریک رشته های عصبی و ترشح اندورفین برای درمان درد کمک می کند.

در UltraCare Pro، ما یک واحد واحد برای این درمان‌های متعدد به نام combo3 plus در اختیار شما قرار می‌دهیم. UltraCare Pro این دستگاه منحصر به فرد را ارائه می دهد که چندین درمان را ارائه می دهد.

این یک دستگاه قابل حمل و جمع و جور است که حتی می توانید آن را با خود حمل کنید. Combo3 plus شامل سه الکتروتراپی بسیار محبوب و مفید است. IFT (درمان مداخله ای)، EMS (تحریک عضلات الکتریکی)، TENS – تحریک الکتریکی عصب از طریق پوست.

این محصول برای افرادی که در مشاغلی کار می کنند که دائماً به قدرت بدنی آنها نیاز دارد و اغلب آسیب می بینند ایده آل است.

بهترین محرک عضلانی برای درد شما

Combo3 بیشتر این یکی از دستگاه های محرک با بالاترین امتیاز در بازار امروز است. به راحتی قابل حمل است و با سه الکتروتراپی در یک واحد ارائه می شود. همراه با دو برنامه درمانی اضافی برای تحریک لگن و صورت.

این محصول راحتی رضایت بخش و پایدار را تضمین می کند. با این حال، همیشه توصیه می شود قبل از استفاده دوره ای از آن برای تسکین درد با پزشک خود مشورت کنید.

دستگاه تحریک الکتریکی عضلات

مزایای Combo3 plus

محرک عضلانی فواید زیادی برای سلامتی دارد. اگرچه این یک راه حل موثر و در دسترس برای تسکین دائمی درد است، اما در موارد شدید نیاز به مشاوره دارد. این محصول برای افرادی که در مشاغل فیزیکی مانند ورزش، سلامت زنان، ارتوپدی، انکولوژی و مغز و اعصاب فعالیت می کنند ایده آل است.

این محرک چند منظوره یک دستگاه تولید کننده پالس است که به راحتی با تغییر حالت موجود قابل تنظیم است.

این دستگاه دارای حالت های قابل تنظیم است و دارای 42 برنامه از پیش تعیین شده است که کار کردن با آن را حتی برای افراد غیر عادی بسیار آسان می کند. از این رو، هر فردی می تواند بدون نیاز به راهنمایی از یک متخصص پزشکی از آن استفاده کند.

Combo3 plus نسبت به روش های دیگر تحریک عمیق تری ایجاد می کند و در تسکین دردهای مزمن بسیار موثر است. حتی فرآیند خوددرمانی بدن را تحریک می کند و گردش خون را در بدن نیز بهبود می بخشد.

Combo3 بیشتر این یک دستگاه بالینی اثبات شده است که حاوی ترکیبی از درمان‌های تقویت‌کننده و تسکین درد است.

از نظر بالینی ثابت شده است که شرایطی مانند انواع مختلف بدن درد، درد ناشی از ضربه، درد پس از عمل، سندرم تونل کارپال، سیاتیک، التهاب، مثانه بیش فعال، فلج صورت یا فلج زنگی را تسکین می دهد.

مسکن برای سالمندان

Combo3 Plus چگونه کار می کند؟

Combo3 plus سه الکتروتراپی مختلف را به شما می دهد که درد بدن را بهبود می بخشد. این سه روش TENS، EMS و فیزیوتراپی IFT.

درمان TENS بر تحریک رشته های عصبی و آزادسازی اندورفین متمرکز است. اندورفین به عنوان یک مسکن طبیعی عمل می کند و به درمان سریع بدن درد و جراحات کمک می کند.

EMS تکانه های الکتریکی تولید می کند که نورون های حرکتی را تحریک می کند. نورون های حرکتی باعث تقویت عضلات ضعیف و غیرفعال بدن، آموزش مجدد عضلات فلج شده و بازیابی انسجام عضلات می شود.

یکی دیگر از جنبه های کلیدی این محصول، تحریک لگن بر روی مثانه غیرفعال عمل می کند و تحریک صورت فلج صورت یا فلج همی صورت را درمان می کند.

چگونه از Combo 3 Plus استفاده می کنید؟

این مراحل به شما در درک نحوه استفاده از محصول کمک می کند:

  • باتری را در دستگاه قرار دهید یا آن را به آداپتور AC در پایین متصل کنید.
  • الکترودها را در ناحیه دردناکی که می خواهید درمان کنید قرار دهید.
  • با توجه به نیاز خود حالت ها را انتخاب کنید.
  • اگر می خواهید پارامترهای حالت های قابل تنظیم را تغییر دهید، دکمه “SET” را فشار دهید.
  • اگر می‌خواهید برنامه‌های از پیش تعیین شده را تنظیم کنید، روی دکمه «+» و «-» کلیک کنید.
  • برای تنظیم شدت درمان، کنترل‌های CH1 یا CH2 را فشار دهید.
  • برای جلوگیری از تغییرات تصادفی دکمه “LOCK” را در کنار دستگاه فشار دهید.

دستگاه فیزیوتراپیرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر