بهتر از دمنوش‌های طبیعی برای تعمیر نفخ معده


به گزارش ایسکانیوز، نفخ معده را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرفتگی شکم یکی اجتناب کرده اند بدترین مشکلاتی است کدام ممکن است می‌تواند در هر روزی رخ دهد. این اشکال آزار دهنده را می‌توان همراه خود برخی اجتناب کرده اند دمنوش‌ها مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی معامله با کرد. اگر چه بالقوه است به تذکر برسد کدام ممکن است منصفانه فنجان آب جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک طبیعی آن در نفخ شکم کارآمد نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها می‌تواند شکم ممکن است را پر تنبل.
 

دمنوش ضد نفخ زنجبیل

 

زنجبیل یکی اجتناب کرده اند بهتر از چرخ دنده غذایی برای حالت تهوع است کدام ممکن است براساس تحقیقات، خوردن ریزوم آن باعث کاهش علائم سوء هاضمه اجتناب کرده اند جمله نفخ معده می‌شود.

*هنگام تهیه دمنوش زنجبیل، بیشتر است اجتناب کرده اند زنجبیل اخیر بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه اجتناب کرده اند خواص ضدالتهاب آن بهره‌مند شوید.

چرخ دنده اجباری

تکه‌ای اجتناب کرده اند زنجبیل اخیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نپخته
۲ فنجان آب
منصفانه قاشق غذاخوری عسل
نصف منصفانه عدد لیمو
طرز تهیه

منافذ و پوست زنجبیل را همراه خود منافذ و پوست کن بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس آن را به صورت ورقه‌های نازکی پایین تر دهید (اگر می‌خواهید دمنوشی محکم داشته باشید زنجبیل را رنده کنید). سپس آب را در قوری به جوش آورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکه‌های زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیمو را به آن است اضافه کنید، قوری را اجتناب کرده اند روی حرارت برداشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجازه دهید به مدت ۱۵ دقیقه به سختی سرماخوردگی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام همراه خود عسل شیرین کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواستن کنید.

چای تلخ

 

آلدوسترون توسط غده فوق کلیوی ساخت می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید هورمونی است کدام ممکن است مرحله سدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید پتاسیم را در هیکل ترتیب می‌تنبل. مقدار بیش از حد آلدوسترون باعث می‌شود کلیه‌ها آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید سدیم را در شخصی نگه دارند کدام ممکن است به نوبه شخصی در نتیجه نفخ می‌شود.

در یک واحد بررسی آموزشی ملایم شده است کدام ممکن است عصاره گیاه چای تلخ به ترتیب این هورمون کمک می‌تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید علائم فشار خون را کاهش خواهد داد. بعلاوه این کدام ممکن است این گیاه خاصیت ادرارآوری دارد.
چرخ دنده اجباری

۲ فنجان گل چای تلخ خشک شده
۸ فنجان آب
سه چهارم فنجان شکر
تکه‌هایی اجتناب کرده اند لیمو برای تزیین
طرز تهیه

آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر را در ظرفی ترکیب کردن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس روی حرارت قرار دهید به همان اندازه جوش بیاید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر رفع شود، سپس اجتناب کرده اند روی حرارت برداشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید گل‌های چای تلخ را به آن است اضافه کنید، درگاه ظرف را گذاشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۲۰ دقیقه پایداری کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس اجتناب کرده اند صافی رد کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فنجانی بریزید، سرانجام همراه خود منصفانه پایین تر لیمو تزیین کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواستن کنید.

دمنوش بادرنجبویه

 

بادرنجبویه طبیعی اجتناب کرده اند خانوار نعناع می‌باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاصیت تسکین دهندگی دارد یعنی به تسکین سوخت، نفخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوهاضمه کمک می‌تنبل. در واقعیت، در یک واحد بررسی آزمایشی کدام ممکن است در سال ۲۰۰۶ تکمیل شد، نماد داد کدام ممکن است منصفانه داروی طبیعی تشکیل بادرنجبویه را انتخاب کنید و انتخاب کنید چندین گیاه تولید دیگری در کاهش علائم سندروم روده تحریک پذیر کارآمد می‌باشد.

*علاوه بر این دمنوش بادرنجبویه شناخته شده به عنوان خواب آور را انتخاب کنید و انتخاب کنید تسکین اضطراب نیز خوردن می‌شود.
چرخ دنده اجباری

منصفانه دوم فنجان برگ‌های بادرنجبویه
۲ فنجان آب
عسل را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر اطمینان حاصل شود که سبک دهی
طرز تهیه

آب را در یک واحد قوری بجوشانید، برگ‌های بادرنجبویه را دانش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید داخل قوری بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگاه آن را ببندید، به مدت ۱۰ دقیقه پایداری کنید، در صورت لزوم دمنوش را اجتناب کرده اند صافی رد کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت تمایل آن را شیرین کنید.

 

دمنوش بابونه

 

دمنوش بابونه به افزایش خواب کمک می‌تنبل، با این حال این علت نمی‌شود به همان اندازه هر ساعت شب در گذشته اجتناب کرده اند خواب آن را خواستن کنید! گل‌های خشک بابونه تشکیل تریپنوئیدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلاونوئید هامی باشد کدام ممکن است خاصیت ضدالتهابی را به این گیاه بخشیده است. گل بابونه سلامت تجهیزات گوارش را آسانسور کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور استاندارد برای معامله با مشکلات تجهیزات گوارش مورد استفاده قرار می‌گیرد.
چرخ دنده اجباری

۴ قاشق چای خوری گل بابونه خشک شده
۴ فنجان آب
عسل هر دو شکر برای سبک دهی
طرز تهیه

ابتدا در یک واحد قوری آب را به جوش آورید، سپس گل‌های بابونه را به آن است اضافه کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۵ دقیقه پایداری کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام ترکیب کردن را اجتناب کرده اند صافی رد کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای شیرین شدن می‌توانید اجتناب کرده اند عسل هر دو شکر بیشترین استفاده را ببرید.

 

دمنوش رازیانه

 

آنتی اکسیدان‌های حال در رازیانه به آن است خاصیت دارویی داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید موجب خوش طعمی اش شده است. نفخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرفتگی همراه خود روغن طبیعی رازیانه سازگار شدن ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید اجتناب کرده اند دانه آن دمنوشی خوش سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش مزه تهیه کنید.
چرخ دنده اجباری

منصفانه قاشق چای خوری دانه‌های رازیانه
منصفانه فنجان آب
عسل هر دو شکر اطمینان حاصل شود که سبک دهی
طرز تهیه

ابتدا همراه خود استفاده اجتناب کرده اند هاون هر دو گوشت کوب دانه‌های رازیانه را له کنید به همان اندازه روغن آن استخراج شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس دانه‌های له شده را همراه خود آب در یک واحد قوری بریزید، حرارت را کم کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجازه دهید ترکیب کردن به مدت ۱۰ دقیقه بجوشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {فراموش نکنید} کدام ممکن است درگاه قوری را ببندید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام اجتناب کرده اند صافی رد کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فنجانی ریخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود عسل هر دو شکر آن را شیرین کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواستن کنید.

دمنوش نعناع فلفلی

 

نعناع فلفلی دارای خاصیت تسکین دهندگی می‌باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرفتگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک شکم را کاهش می‌دهد. روغن منتول در نعناع به تعمیر نفخ معده کمک کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت تجهیزات گوارش را افزایش می‌بخشد.
چرخ دنده اجباری

منصفانه مشت برگ نعناع فلفلی شسته شده
منصفانه فنجان آب
عسل هر دو شکر اطمینان حاصل شود که سبک دهی
طرز تهیه

ابتد آب را بجوشانید، سپس برگ‌های نعناع را به آن است اضافه کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند روی حرارت بردارید، به مدت ۵ دقیقه پایداری کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند صافی رد کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت تمایل اجتناب کرده اند برشی لیمو، عسل هر دو شکر استفاده کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواستن کنید.

 

دمنوش قاصدک

 

در حالی کدام ممکن است عموما قاصدک شناخته شده به عنوان علف هرز در در همه مکان ها انبساط می‌تنبل، با این حال این گیاه نوزاد مزایای بهزیستی متنوع دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوراکی می‌باشد. گل قاصدک – اجتناب کرده اند گل آن گرفته به همان اندازه اساس اش – دارای ترکیبات ضدالتهابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنتی اکسیدانی است کدام ممکن است سلامت کبد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش کلسترول را به در کنار دارد. دمنوش قاصدک ادرارآور بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا از افزایش ادرار موجب کاهش علائم احتباس مایعات احتمالاً وجود خواهد داشت.
چرخ دنده اجباری

منصفانه مشت گل قاصدک اخیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید شسته شده
منصفانه فنجان آب
عسل اطمینان حاصل شود که سبک دهی
برگ نعناع اخیر (اختیاری)
طرز تهیه

ابتدا آب را در قوری بجوشانید، گل‌های قاصدک را به در کنار نعناع به آب اضافه کنید، به مدت ۵ دقیقه پایداری کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند صافی رد کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس می‌توانید آن را همراه خود عسل شیرین کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواستن کنید.

 

دمنوش اساس ژانسیان

 

اساس جنتیان تشکیل ترکیبات تلخی است کدام ممکن است انجام هضم را افزایش بخشیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوخت شکم را تسکین می‌دهد
چرخ دنده اجباری

۱-۲ خوب و دنج اساس ژانسیان خشک شده
منصفانه فنجان آب
طرز تهیه

ابتدا آب را بجوشانید، اساس ژانسیان را به آن است اضافه کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۱۰ دقیقه پایداری کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس آن را اجتناب کرده اند صافی رد کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواستن کنید.
دمنوش اساس آنجلیکا (سنبل ختایی)

اساس آنجلیکا دارای ترکیبات تلخی است کدام ممکن است می‌تواند در تعمیر نفخ معده کارآمد واقع شود. با این حال برای تایید این زمینه همچنان تحقیق انسانی اجباری است.
چرخ دنده اجباری

منصفانه قاشق چای خوری پودر اساس آنجلیکا
منصفانه فنجان آب
طرز تهیه

ابتدا آب را در قوری به جوش آورید، سپس پودر اساس آنجلیکا را به آن است اضافه کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۵ دقیقه پایداری کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام در فنجانی ریخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را خواستن کنید.

 

دمنوش زردچوبه

 

در مطلب خواص زردچوبه بخش بهداشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت نمناک مناسب گفتیم کدام ممکن است زردچوبه خاصیت ضدالتهابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنتی اکسیدانی محکم دارد کدام ممکن است برای بیماری‌های مختلف استفاده میشود.

افزودن منصفانه فلفل سیاه به توسل به بیشتر چرخ دنده مغذی حال در زردچوبه کمک کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک خوبی را به دمنوش می‌دهد. دمنوش زردچوبه به تسکین مشکلات شکم شبیه سوخت، نفخ معده را انتخاب کنید و انتخاب کنید حرکت سرراست روده کمک می‌تنبل.
چرخ دنده اجباری

منصفانه فنجان آب
منصفانه دوم قاشق چای خوری زردچوبه
دانه فلفل سیاه (اختیاری)
طرز تهیه

ابتدا آب را بجوشانید، زردچوبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه فلفل سیاه را به آن است اضافه کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۱۰ دقیقه روی شعله کم حرارت دهید، دمنوش را اجتناب کرده اند صافی رد کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید موجود در فنجانی بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواستن کنید.

 

دمنوش افسنطین

 

دمنوش افسنطین می‌تواند نفخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات گوارشی را تسکین دهد، با این حال همراه خود این وجود به تحقیق انسانی خواستن است.
چرخ دنده اجباری

منصفانه قاشق چای خوری افسنطین
منصفانه فنجان آب
طرز تهیه

ابتدا آب را بجوشانید، سپس گیاه افسنطین را به آن است اضافه کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۵ دقیقه صبرکنید به همان اندازه دم بکشید، سرانجام اجتناب کرده اند صافی رد کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواستن کنید.

نکته: افسنطین را در دوران باداری خوردن نکنید، از تشکیل توژن (مختلط کدام ممکن است باعث انقباضات رحمی می‌شود) می‌باشد.