بهنوش بختیاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سروش جمشیدی مقابل دوربین فیلم کمدی


به گزارش روابط کلی این فیلم تلویزیونی، تصویربرداری فیلم تلویزیونی کمدی «موجود است جدا ممکن است» به کارگردانی سیامک خواجی هوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهیه کنندگی مریم ابراهیم وند در فرامین تهران به بالا رسید.

سروش جمشیدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مریم ابراهیم وند موقعیت های بی نظیر این فیلم تلویزیونی را ایفا می کنند.

{در این} فیلم بهنوش بختیاری، رضا فیاضی، رامین ناصر ناصر، آزاده الریاضی، مهدی امین خواه، محمدحسن حسینیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرهاد علوی نیز ایفای موقعیت می کنند.

در چکیده داستان این فیلم آمده است کدام ممکن است نایرا جوان به سراغ منصفانه زن مجرد ثروتمند {می رود} به همان اندازه در خدمت کار تنبل. او در شرف جدایی اجتناب کرده اند همسرش است کدام ممکن است به تازگی اعتیادش را انصراف کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام تلاشش را می تنبل به همان اندازه همراه خود او جدا بیاید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودش را تدریجی تنبل، با این حال همراه خود بی رنگ شدن مرد جوان {در این} خانه، امتحان شده مشترک را انتخاب کنید و انتخاب کنید نامطلوب ای بین آنها انجام تبدیل می شود. برای تعمیر موقعیتی کدام ممکن است نتایج جالبی در مسکن دارد. او آنها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشخاص حقیقی تولید دیگری را دارد.

بازیگران «موجود است جدا ممکن است» عبارتند اجتناب کرده اند:

معاون تهیه کننده: مهدی رادان آرا، نویسنده: کیانوش اسلامی، سرپرست این سیستم ریزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستیار کارگردان: حمیدرضا آزوجی، سرپرست فیلمبرداری: اسماعیل آقاجانی، گریم: امیر صفد، طراح صحنه را انتخاب کنید و انتخاب کنید لباس: زهرا العامری، سرپرست ساخت: تارج عجلی، سرپرست تدارکات: امیر برحیدری، صدابردار: محمدرضا شیبانی، دستیار تهیه کننده: فرانک آرتا، سرپرست ماموریت: احمد ابراهیم وند، عکاس: فاطمه تهمتن، تدوین: امیرحسین به عنوان حق، دبیر تئاتر: آناهیتا گلفام.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر