به‌روزرسانی COVID-19 2021/07/29 – وبلاگ Mission Health


نانسی لیندل:
سلام، این نانسی لیندل است. من مدیر روابط عمومی Mission Health هستم. و من امروز با دکتر ویلیام هاتاوی، افسر ارشد پزشکی Mission Health و بخش کارولینای شمالی HCA اینجا هستم. ما امروز یک به روز رسانی COVID داریم و دلیل آن این است که ما شروع به دیدن بیماران بیشتری در بیمارستان کرده ایم.

ویلیام هاتاوی، MD:
دقیقا نانسی همینه متأسفانه شاهد افزایش تعداد بیماران هستیم، بیشترین تعداد بیماران بستری شده در این ماموریت در اواسط ژانویه 140 بیمار در بیمارستان ماموریت بود. دو هفته پیش، این تعداد در بیمارستان به کمتر از 10 نفر کاهش یافته بود. و سپس در 10 تا 14 روز گذشته، ما فقط شاهد یک انفجار بودیم، نه فقط در اینجا در ماموریت، بلکه در سراسر ایالت و در سراسر کشور و اکنون ما در حال حاضر حدود 40 انفجار در سراسر سیستم بهداشت بیمارستانی داریم.

ویلیام هاتاوی، MD:
من فکر می کنم تعدادی از عوامل در افزایش موارد نقش داشته است، تعداد افرادی که در ایالت واکسینه شده اند در حدی نیست که ما می خواهیم. ما با سالمندان خیلی خوب کار می کنیم. اعداد بالای 65 سال نشان می دهد که بیش از 80٪ کاملاً واکسینه شده اند، اما همانطور که گروه های سنی را مرور می کنید و به همه بزرگسالان نگاه می کنید، در محدوده 50-60٪ و سپس همه افراد زیر 50٪ تا حد زیادی قرار دارد، زیرا بچه ها ما واکسینه نشده اند. هنوز واجد شرایط هستیم، اما به جایی که می‌خواهیم نیستیم. این عدد جادویی برای مصونیت او بیش از 75 یا 80 درصد است و ما آنجا نیستیم. بنابراین ما جمعیتی داریم که مستعد ابتلا به عفونت هستند. این شماره یک است.

دکتر ویلیام هاتاوی:
دوم، ما یک قدم از پوشیدن ماسک عقب نشینی کردیم و سپس به تعطیلات رفتیم. بنابراین در حال حاضر حدود سه هفته پیش چهارم ژوئیه بود. وقتی مردم دور هم جمع می شوند، ماسک نمی زنند، واکسن نمی زنند، ما انتظار داریم که موارد بالا برود و دقیقاً همین اتفاق افتاد.

نانسی لیندل:
همچنین خوانده‌ام که نوع دلتا در کارولینای شمالی تقریباً رایج است، و اینکه از ویروس کرونای اولیه مسری‌تر است. آیا این درست است و آیا او هم می تواند مشارکت کننده باشد؟

دکتر ویلیام هاتاوی:
نکته بسیار خوبی دقیقا همینطوره. می دانیم که نوع دلتا احتمالاً سه یا چهار برابر نوع اصلی عفونی است. برای اینکه این گونه ها رشد کنند، باید در افراد تکثیر شوند. اگر بتوانیم تعداد افراد مبتلا را کاهش دهیم، احتمال ایجاد انواع دیگر به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. بنابراین جلوگیری از گسترش عفونت بسیار مهم است.

نانسی لیندل:
بسیاری از بیمارستان های کارولینای شمالی ما تصمیم گرفته اند که واکسیناسیون را برای کارکنان خود اجباری کنند.

ویلیام هاتاوی، MD:
ما کاملاً 100% معتقدیم که هر فرد واجد شرایط باید واکسینه شود. با این حال، واکسن ها هنوز مشمول مجوز استفاده اضطراری هستند. تا زمانی که مجوز بیولوژیکی را تایید کامل نکنیم، نمی‌خواهیم مردم را مجبور به واکسینه کردن کنیم. اما ما همه را تشویق می کنیم، همه، کارکنان و بیماران به طور یکسان و اعضای خانواده خود را به استفاده از واکسن.

نانسی لیندل:
ما همچنان از ماسک جهانی در بیمارستان های خود استفاده می کنیم، به دلیل افزایش تعداد بیماران، به تازگی ویزیت خود را تغییر داده ایم. آیا می توانید در مورد ایمنی بیمارستان های ما صحبت کنید؟

ویلیام هاتاوی، MD:
امن ترین مکان بیمارستان است زیرا می دانیم 99.9 درصد مردم ماسک خواهند داشت. ما در حال کار بر روی افزایش مجدد خط مشی های ناشناس ماندن خود هستیم و زمانی که شما در بیمارستان هستید همیشه از ماسک استفاده می کنیم. با توجه به افزایش تعداد موارد، متأسفانه مجبور به تنظیم سیاست های بازدید هستیم. ما به هر عضو خانواده اجازه دو بازدیدکننده را می‌دهیم، و آن را به یک بازدیدکننده برای هر عضو خانواده کاهش می‌دهیم، با قابلیت اقامت یک شبه در بیمارستان. ما همچنان به غربالگری افراد در درب خانه خود ادامه خواهیم داد و سپرهای صورت جهانی را دوباره ایجاد خواهیم کرد. ما محافظ های پلاستیکی برای محافظت از کارمندان خود در هنگام برخورد بالینی با بیماران داریم. بنابراین در پاسخ به این افزایش موارد، ما واکنش خود را در مورد اینکه چگونه از مردم درون دیوارهایمان محافظت می کنیم، افزایش داده ایم.

نانسی لیندل:
و ما بیش از 30 نفر در بیمارستان Mission در اشویل در واحد کووید داریم و بازدید از آنجا هنوز صفر است. اگر از ماژول COVID استفاده می کنید، اجازه دریافت هیچ بازدیدکننده ای را نخواهید داشت.

ویلیام هاتاوی، MD:
این کاملا درست است.

نانسی لیندل:
کارکنان ما در یک سال و نیم گذشته، همانطور که شما اشاره کردید، از تعداد زیادی از 140 نفر در ژانویه مراقبت می کنند. ما نمی خواهیم دوباره به آنجا برسیم. این بسیار بیمار است و به افرادی که نمی توانند هیچ بازدید کننده ای داشته باشند اهمیت زیادی می دهد.

ویلیام هاتاوی، MD:
ما اکنون می دانیم که از تمام بیماران مبتلا که در بیمارستان بستری شده اند، حدود 97٪ واکسینه نشده اند و تنها 3٪ از بیماران مبتلا به موارد پیشرفته هستند. بنابراین من همه را تشویق می‌کنم که کار درست را انجام دهند، نه فقط برای خود، نه فقط برای خانواده‌تان، نه فقط برای دوستانتان، بلکه برای افرادی که در تأسیسات ما کار می‌کنند. نه تنها مراقبت از کووید، بلکه مراقبت از حملات قلبی، سکته مغزی، شکستگی لگن، تروما و همه چیزهایی که ادامه خواهند داشت.

نانسی لیندل:
از نظر موارد پیشرفته، در برخی موارد مانند ورزشکاران المپیک و مواردی از این دست، افرادی که بدون علامت هستند، برای ویروس آزمایش می شوند. بنابراین می دانید که در حال یافتن هک ها هستید، اما آنها افرادی نیستند که مبتلا به ویروس باشند.

دکتر ویلیام هاتاوی:
در واقع. در حال حاضر مشکل شکستگی نیست. مشکل بخش غیر گرده افشانی جمعیت ماست. ما می دانیم که واکسن قطعا کار می کند. و حتی اگر برای جلوگیری از عفونت در برخی از افراد به طور کامل کار نکند، شدت بیماری آنها را کاهش می دهد و آنچه که می تواند یک بیماری تهدید کننده زندگی باشد را به یک بیماری بسیار کمتر جدی تبدیل می کند.

نانسی لیندل:
ما دوباره خودمان را باز کردیم و زندگی‌مان را شروع کردیم، اما 50 درصد مردم وقتی بیرون هستم ماسک نمی‌زنند.

دکتر ویلیام هاتاوی:
اگر موارد همچنان رو به افزایش باشد، یکی از کارهایی که می‌توانیم برای تعطیلی فوری آن انجام دهیم این است که به نوعی از قرنطینه بازگردیم. هیچ کس آن را نمی خواهد. پس بیا جلوی او برویم. حالا ماسک ها را بگذاریم. اگر واکسن نخورده اید، حتما از ماسک استفاده کنید. حتی اگر واکسن زدم، واکسینه شدم و زمانی که در جامعه بودم به پوشیدن ماسک ادامه دادم.

نانسی لیندل:
شما کاملا واکسینه شده اید و از اول سال واکسینه شده اید، پس چرا ماسک بزنید؟

ویلیام هاتاوی، MD:
می دانم که احتمال بیماری جدی یا عفونت من به میزان قابل توجهی کاهش می یابد، اما صفر نیست. صفر نیست. این فقط یک واقعیت است. من نمی خواهم بخشی از زنجیره انتقال این ویروس باشم که ممکن است بدون علامت یا بیماری خفیفی داشته باشم که در آن فرد مستعدتر از خودم را مبتلا کنم. من اعضای خانواده سالخورده‌ای دارم که در جامعه زندگی می‌کنند و به طور منظم به خانه ما می‌آیند، اعضایی در خانواده‌ام داریم که نگرانی‌های سلامتی دارند که آنها را مستعد ابتلا به عفونت می‌کند و من حاضر نیستم از این فرصت استفاده کنم. و من حاضر نیستم از این فرصت برای افرادی که حتی نمی شناسم استفاده کنم. پوشیدن این لباس برای من آسان است. این یک فداکاری ساده است که کسی را نه تنها سالم، بلکه زنده نگه دارید.

نانسی لیندل:
من فکر می کنم یک چیزی که باید در مورد آن بحث کنیم این است که اگر در مورد واکسن ها صحبت می کنیم، اگر از واکسن ها دفاع می کنیم، آیا می توانیم در مورد ایمنی آنها صحبت کنیم؟ علم واقعی پشت این چیست؟

ویلیام هاتاوی، MD:
علم پشت این موضوع این است که واکسن ها هم بی خطر و هم بسیار مؤثر هستند. ما می دانیم که برخی از عوارض جانبی جزئی وجود دارد که افراد ممکن است تب، لرز و کسالت داشته باشند و در بهترین حالت خود احساس نکنند، اما این عوارض در عرض 24 تا 48 ساعت از بین می روند، آنها جزئی هستند و می توانید برای کمک از ایبوپروفن یا تیلنول استفاده کنید. از بین بردن. آن عوارض جانبی هیچ راهی وجود ندارد که این واکسن ها بتوانند DNA شما را تغییر دهند، از نظر علمی غیرممکن است. مطلقاً هیچ داده ای وجود ندارد که نشان دهد بر باروری تأثیر می گذارد. در واقع می توانید در دوران بارداری واکسن بزنید. واکسن های فایزر و مدرنا که ما در این کشور استفاده می کنیم فوق العاده ایمن و موثر هستند.

نانسی لیندل:
مطمئنم، به خصوص اینجا در پایان جولای که تابستانی در پیش است، نمی‌خواهیم به جایی که سال گذشته بودیم باشیم. سخنان فراق شما امروز به ناظران ما در مورد اینکه چگونه می توانیم خود را ایمن نگه داریم و از خود در برابر قرنطینه محافظت کنیم، چه خواهد بود؟

دکتر ویلیام هاتاوی:
ما می دانیم که در تابستان نرخ انتقال کمتر خواهد بود، زیرا ما تمایل به اشتراک بیماری های ویروسی و بیماری های ویروسی تنفسی داریم، در تابستان کمتر از پاییز. بنابراین این افزایش در موارد در حال حاضر من را به خصوص در مورد پاییز عصبی می کند، زیرا وقتی به هم نزدیک هستیم، مرزها تنگ تر است، هوا بسیار سردتر است، و آنفولانزا و فصل سرما، فصل آنفولانزا، سرماخوردگی، فصل کووید، ما به احتمال زیاد قد بیشتری به دست خواهید آورد. پس بیایید اکنون از این فرصت استفاده کنیم و واکسن بزنیم، دوستان خود را دور هم جمع کنیم، خانواده خود را دور هم جمع کنیم، از این تردید عبور کنیم، با ما تماس بگیرید و با پزشک یا کارکنان مراقبت های بهداشتی خود صحبت کنید، و ما شما را از طریق نگرانی هایتان راهنمایی خواهیم کرد. ما از این نگرانی ها قدردانی می کنیم، اما می خواهیم آنها را کاهش دهیم. و اگر واکسن نخورده اید و حتی اگر واکسینه شده اید، کار درست را انجام دهید، ماسک بزنید و احتمال انتشار ویروس را در بین دوستان خود کاهش دهید.

نانسی لیندل:
ممنون دکتر هاتاوی اگر در مورد COVID-19 سؤالی دارید یا به دنبال مکانی برای واکسینه شدن هستید، لطفاً به Missionhealth.org بروید و روی نوار قرمز در بالا کلیک کنید تا همه اطلاعات COVID-19 ما در آنجا داشته باشید.



رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر