به تعدیل کنندگان غیر آمریکایی برای / r / nutrition: تغذیه نیاز داریم


بیایید به سراغ تعقیب و گریز برویم. ما واقعاً به تعدیل کننده های بیشتری نیاز داریم ، به ویژه کسانی که خارج از آمریکا هستند ، بنابراین زیردریایی به صورت شبانه روزی از کمک برخوردار است. هدف ما افزودن چند کاربر با تجربه Reddit است که علاقه زیادی به تغذیه دارند و مایل به نظارت بر / تغذیه به عنوان فضایی کالجی برای بحث تغذیه آموزنده هستند.

در اینجا چیزی است که ما از متقاضیان جستجو می کنیم. ارسال درخواست به modmail

  1. تجربه اصلاح Moddit گسترده است ، اما مورد نیاز نیست. همچنین برای کمی تجربه کد نویسی. اگر در حال اصلاح سایر اشتراک ها هستید و اگر تجربه مرتبط دارید ، مانند تعدیل سایر انجمن ها / صفحات ، استفاده از ابزارهای وب داخلی و غیره ، به ما اطلاع دهید.

  2. مودها باید کاربران مکرر Reddit باشند. حالت ایده آل کسی است که چندین بار در روز از Reddit دیدن می کند ، می تواند مدتی را برای حل مسائل مربوط به ورود مدیر تنظیم کند و پیش بینی می کند که این روند ادامه خواهد یافت.

  3. شما باید یک بازیکن تیم باشید که فرایندها و رویه های زیر را انجام می دهد ، از جمله استفاده از کانال های ارتباطی ، به طوری که ما در یک صفحه بمانیم و نماینده یک جبهه واحد و ثابت باشیم که اولویت های غذا و کاربران کلیدی را تعیین می کند.

  4. شما باید فردی باشید که از قوانین پیروی کند و بتواند بازخوردهای خشن / انتقادی از غریبه ها را در اینترنت بدون شکستن ، گم شدن و تسلیم شدن مدیریت کند.

اگر علاقه مند به ارسال یک برنامه هستید ، به مدیران پیام دهید توجه داشته باشید که برای همه موارد بالا اعمال می شود (لطفاً از شماره گذاری استفاده کنید)به درخواست خود را به عنوان یک نظر در اینجا نگذارید.

آیا به دنبال پستی هستید با قوانینی که معمولاً رعایت می کنید؟ برو اینجا!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *