به دست آوردن Maxis از MICRIS منطقی است ، شبکه را گسترش می دهد ، می گوید Maybank IB


کوالالامپور: بانک سرمایه گذاری Maybank Bhad (Maybank IB) گفت که خرید احتمالی ارائه دهنده خدمات شبکه تحت مدیریت Maxis BHD ، Micris Asia با 157.5 میلیون روپیه می تواند یک معامله منطقی برای شرکت مخابراتی باشد.

تان چی چی وی ، تحلیلگر گفت که این قرارداد به Maxis اجازه می دهد تا توانایی های کارآفرینی خود را تقویت کند ، در حالی که Microis می تواند با استفاده از شبکه Maxis در اصل گسترش یابد.

Maxis پیشنهاد خرید Micris Asia را با پایه 115 میلیون RM و 42.5 میلیون RM افزودنی در طول سه سال برای رسیدن به اهداف درآمد ارائه کرده است.

بر اساس درآمد میکریس آسیا برای سال مالی 2021 ، این رقم 7.5 برابر درآمد قبل از کسر و استهلاک (EBITDA) و 19.5 برابر نسبت قیمت به درآمد است. “

او گفت که Micris Asia زیرمجموعه اصلی شرکت Micris International است که در خدمات شبکه مدیریت شده تخصص دارد.

“این معامله نیاز به تأیید سهامداران Mikris International دارد (بنیانگذاران Mikris مجموعاً 86.6 درصد سهام دارند) و هدف این است که در سه ماهه اول سال 2022 تکمیل شود.”

تان گفت میکریس آسیا در مدیریت و مدیریت خدمات اینترنت و شبکه اینترنتی برای شرکت ها تخصص دارد.

“دارای شبکه های اینترنتی بی سیم در دره کلانگ ، پنانگ و جوهور است و پهنای باند فیبر را از صاحبان شبکه های فیبر اجاره می دهد.

“هواپیمای مسافربری MicroS Asia ، با 70 کارمند که شامل متخصصان شبکه و امنیت است ، به Maxis اجازه می دهد تا مجموعه خدمات تحت شبکه خود را از نظر ارائه محصولات و استانداردهای خدمات ، گسترش داده و گسترش دهد. از نظر شکل.”

مایبانک برای IB Maxis تماس دارد که قیمت هدف آن تا 4.40 RMR تا زمان تکمیل معامله تغییر یافته است.

“مقررات غیر رقابتی و حفظ کارکنان برای محافظت از منافع Maxis اعمال می شود. با این حال ، ما هنوز شاهد افزایش سریع درآمد از شرکت ها نبوده ایم.”

با این حال ، او گفت که چندین عامل خطر برای برآورد درآمد ما ، اهداف قیمت و رتبه بندی برای Maxis وجود دارد.

“رشد رقابتی ، مانند جنگ قیمت ها ، درآمدزایی و غیره ، تأثیر منفی بر سود خواهد داشت.

او گفت: “تحولات نظارتی در مورد هزینه های طیف ، مالیات یا قیمت محصولات نیز درآمد مکسیس را تهدید می کند.”

© New Straits Times Press (M) بهاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *