به نوبه خود ، نیکس یک تیم بدون بازی است


در حالی که دو تیمی که سال گذشته در صدر جدول رده بندی آتلانتیک قرار داشتند ، آشفتگی و عدم قطعیت را حفظ کردند ، نیکس بیشتر خود را برای فصل آینده NBA آماده می کند در حالی که در فرنچایز خود کمیاب هستند: صلح.

نت ها روز سه شنبه اعلام کردند که کایری ایروینگ ستاره بزرگ 3 تا زمانی که از شر کووید -19 خلاص نشود و واکسینه نشود ، در تیم آنها – در خانه یا در جاده – حضور نخواهد داشت.

و در حالی که سیکرز همچنان در تلاش است تا غیبت احتمالی یا بازگشت بن سیمونز گارد All -Star را برطرف کند ، نیک از زمان شروع اردوی آموزشی دو هفته پیش – و روز چهارشنبه ، بیشتر تحت رادار و بدون بحث و جدل کار کرده است. چهار بازی قبل از فصل مقابل پیستونز در گاردن شب قبل.

“مهم نیست. RJ Barret ، نگهبان سال سوم ، پس از تمرین روز سه شنبه در Territown ، گفت: “ما همه درباره نیکس هستیم.” “نیکس هرگز یک تیم زیر رادار نخواهد بود. ما فقط بر بهبود و بهبود هر روزه تمرکز می کنیم. “

نیکس به رهبری تام تیبودو ، سرمربی سال گذشته ، 41-31 (چهارمین کنفرانس شرقی) را به دست آورد و برای اولین بار از سال 2013 به مرحله پلی آف صعود کرد ، اگرچه در پنج دور اول در پنج بازی به تری یانگ و هاوکس باخت. به

نیکس در حال آماده شدن برای فصل بدون درام در فصل آینده است.
نیکس در حال آماده شدن برای فصل بدون درام در فصل آینده است.
NBA توسط Getty Images

پس از اضافه شدن نگهبانان کمبا واکر و ایوان فورنیر ، بازیکنان تیم برت و جولیوس رندال در تابستان ، تیبودو گفت که او بیشتر از افزودن بازیکنان جدید به سیستم خود مشغول است زیرا نگران اتفاقات بروکلین و فیلادلفیا است.

تیبودو گفت: “من به اندازه کافی نگران اینجا هستم ، بنابراین فقط نگران ما هستم.” “و من از گروهی که داریم خوشم می آید. از دامپزشکان گرفته تا پسران جوان ما ، بودن در اطراف فقط یک گروه عالی است.

“شما هرگز بدون انتظار دیدن آنها ، حضور در کنار آنها و همکاری با یکدیگر نمی آیید. و هنگامی که گروهی را دریافت می کنید که چنین تعهدی را نه تنها نسبت به خود بلکه نسبت به یکدیگر ایجاد می کند ، این خاص است. و کارهای زیادی برای انجام دادن داریم. این آسان نخواهد بود. اما امیدوارم همین کار را با این بچه ها انجام دهم. خاص هستند. ”

تیبودو افزود که فینال شگفت انگیز فصل گذشته تیمش – و تلاش برای تکرار یا فراتر رفتن از این نتایج – صرف نظر از اینکه رقبای دپارتمان نیکس در جریان چه چیزی هستند ، “زیبایی بازی” بود.

تیبودو می گوید: “وقتی به این موضوع فکر می کنید ، انگار وارد فصلی می شوید و نمی دانید چگونه پیش می رود.” “اوضاع در این لیگ می تواند به سرعت تغییر کند. آنها می توانند خیلی زود از بد به بدتر بروند و می توانند برعکس عمل کنند.

“بنابراین می توانید به آرامی قایقرانی کنید و ناگهان می توانید با آسیب دیدگی از ریل خارج شوید. و بنابراین ، این بخشی از بازی است … اما شما باید بازی را انجام دهید. “

Nerleans Noel ، مرکز کهنه سربازان نیز گفت نیکس – که 100 درصد واکسینه شده اند – تسلیم شرایط ایروینگ در بروکلین نشدند.

“ما سعی می کنیم به آن توجه نکنیم. ما به همه و بدن آنها و تصمیمات آنها احترام می گذاریم – یا من احترام می گذارم. بنابراین ما واقعاً به آن توجه نمی کنیم. “نوئل ، که انتظار می رود روز چهارشنبه پس از از دست دادن دو بازی ابتدایی پیش از بازی با مشکلات زانو و همسترینگ بازی کند ، گفت. وی گفت: “ما می دانیم که اهداف امسال ما چیست. اگر یک رقیب هستید ، واقعاً روی آن تمرکز نکرده اید. تمرکز بر آنچه می توانید برای پیروزی در بازی انجام دهید ، دوره.

اگر این ضعف آنها باشد ، ما فقط روی کارهایی که می توانیم انجام دهیم هنگام بازی با این تیم های حریف تمرکز می کنیم. بنابراین ما نگران کار آنها نیستیم ، البته. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *