بیل بیلیچک و تام بردی بعد از بازی Patriots 20 دقیقه با هم می گذرانندهنگامی که تیم تمپا بی بوکانیرز تیم نیو انگلند پاتریوتز را شکست داد و تام بردی از بازی در ورزشگاه گالت کنار رفت ، سرمربی دیرینه اش بیل بلوچ باکنرز به رختکن رفت و آنجا ماند تا با مدافع چپ صحبت کند. بیش از 20 دقیقهبه

به گفته آلبرت برایر از Sports Illustrated ، بردی و بلیشیک A. “منطقه آرام” برای بحث آنها. ESPN گزارش داد که بیلیچیک قبل از بازی یکشنبه شب برای هماهنگی دیدار با برادی آمده بود. این زوج در اوایل هفته با تماس تلفنی Belichick در مورد تصمیم برادی برای برگزاری جلسه به دلیل عدم حضور وی در یک ملاقات شخصی ، خبرساز شدند ، اما بردی به بازی Peter Nest Sports ، Peter King Post Game ، گفت: فرصتی برای ملاقات نداشت. چون بیلیچیک خارج از شهر بود و سپس وقتی بردی به تمپا رسید “کووید بود”.

بریدی همچنین به NBC Sports گفت که “رابطه من را اینجا دوست داشت ، رابطه من را دوست داشت [Belichick]به این زوج پس از یک بازی سریع در زمین به اشتراک گذاشتند -مانند بردی با دیگر هم تیمی ها و مربیان سابق نیو انگلند ، مانند هماهنگ کننده حمله طولانی مدت جاش مک دانیلز -هنگامی که زمین نیک فولک -دو تیم پس از ضربه مستقیم دروازه به هم رسیدند. به بردی با پیروزی 19 بر 17 تامپا بی در مورد بازی پس از آن گفت: “ما فقط گفتیم که برای مدتی به نتیجه می رسیم.”

برادی در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت: “منظورم این است که همه آنها شخصی هستند.” “ما بیش از 20 سال رابطه شخصی داشتیم. او مرا اینجا آماده کرد. ما مکالمات شخصی زیادی داشته ایم که باید به همین صورت باقی بماند و بسیار خصوصی است. ”

بردی در مقابل تیم سابق خود ، 22 پاس از 43 پاس را برای 269 یارد بدون لمس یا توقف انجام داد و با استفاده از یک گل زمینی دیرهنگام توسط رایان اسکوپ ، برتری را در کمتر از دو دقیقه به دست آورد. مک جونز ، مهاجم مهاجم نیو انگلند انگلستان – که 40 پاس از 31 پاس را برای 275 یارد ، دو تاچ داون ، یک دخالت و 19 امتیاز متوالی 19 – به پایان رساند ، سپس پاتریوت ها را وارد محدوده دروازه ، اما 56 یارد فولک کرد. تلاش مستقیم به چپ.

Belichick در این بازی پس از بازی گفت: “ما در تمرینات روزانه با تام بردی مبارزه کردیم ، بنابراین اینطور نیست که قبلاً تام بردی را ندیده باشیم.” “او یک تیم فوتبال خوب است ، او یک مدافع عالی است ، من فکر می کنم همه چیز بدون گفتن پیش می رود.”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *