تاریخ ثبت برای ثبت نام رای دهندگان در نیویورک و نیویورک


اگر می خواهید در انتخابات آینده نیویورک و نیوجرسی شرکت کنید ، زمان در حال اتمام است. رقابت خیمه شب بازی در شهر تصمیم می گیرد که هشت سال پس از شهردار بیل دو بلاسیو ، چه کسی فرمانداری شهرداری را بر عهده بگیرد. در نیوجرسی ، رای دهندگان فرماندار بعدی ایالت خود را انتخاب می کنند.

سه شنبه ، 2 نوامبر روز انتخابات در هر دو ایالت است. رای گیری زودهنگام در نیویورک از 23 تا 31 اکتبر انجام می شود.

شما باید نحوه ثبت نام برای رای دادن در نیویورک و نیویورک را بدانید

ضرب الاجل

  • جمعه 8 اکتبر در نیویورک
  • سه شنبه ، 12 اکتبر در نیوجرسی

کجا در نیویورک ثبت نام کنم؟

شخصاً به هر یک از دفترهای هیئت انتخاب مراجعه کنید و یک فرم کاغذی تا این جمعه 8 اکتبر پر کنید. پنج منطقه و همچنین دفتر اجرایی در منهتن تحتانی وجود دارد.

همچنین می توانید فرم مقاله را بارگیری کرده ، چاپ کنید ، اطلاعات خود را پر کرده و به BOE ارسال کنید. یک نکته مهم: BOE هیچ شکلی از امضای دیجیتالی را نمی پذیرد ، شما باید خودتان آن را امضا کنید. فرض بر این است که فرم باید از طریق پست پرداخت شود. اما اگر آن را در یک پاکت قرار دهید ، به این معنی که اگر فقط یک تکه کاغذ را چاپ می کنید ، باید پاکت را مهر کنید.

فرمها باید پس از جمعه 8 اکتبر پست پستی شوند و سپس تا چهارشنبه 13 اکتبر توسط BOE دریافت شوند. اگر در شهر نیویورک ثبت نام می کنید ، آدرس پستی این است:

هیئت انتخاب

32 برادوی ، 7 جریان

نیویورک ، نیویورک 10004-1609

تنها راه ثبت نام آنلاین در ایالت نیویورک از طریق گروه وسایل نقلیه موتوری است. شما باید DMV دولتی دارای گواهینامه رانندگی ، مجوز یا شناسنامه غیر راننده است. شما در حال حاضر همچنین به کد پستی و چهار رقم آخر شماره امنیت اجتماعی خود در فایل با DMV نیاز دارید.

به خاطر داشته باشید: DMV در واقع فرم ثبت نام رای دهندگان را پردازش نمی کند ، آنها فقط اطلاعات هیئت انتخاب را جمع آوری کرده و سپس داده ها را به آنها منتقل می کنند. به عبارت دیگر ، به این پلت فرم آنلاین به عنوان یک گزینه قابل اعتماد لحظه آخری تکیه نکنید.

طبق وب سایت دولتی DMV ، BOE های محلی باید پس از اتمام مراحل ثبت نام با رای دهنده تماس بگیرند. سپس آنها این توصیه را به ما می کنند و بر ما تأکید می کنند: “لطفا تا شش هفته به هیئت انتخاب در شهرستان یا شهرستان خود گوش دهید. اگر بعد از 6 هفته خبری از آنها ندارید، با شماره تلفن یا آدرس ذکر شده در وب سایت هیئت انتخاباتی ایالت نیویورک با آنها تماس بگیرید. “

کجا در نیوجرسی ثبت نام کنم؟

شما می توانید به صورت آنلاین با گواهینامه رانندگی معتبر یا شناسنامه غیر راننده که توسط کمیسیون خودروهای نیوجرسی (MVC) صادر شده است ، ثبت نام کنید. همچنین می توانید از شماره تأمین اجتماعی خود استفاده کنید ، اما طبق مقررات ایالتی ، “برای تکمیل مراحل ثبت نام ، باید توانایی امضای روی صفحه یا بارگذاری امضای خود را داشته باشید. اگر نمی توانید امضای دیجیتالی ارائه دهید ، نمی توانید بصورت آنلاین ثبت نام کنید. ”

همچنین می توانید فرم را چاپ کرده و به استان مربوطه ارسال کنید. فرم را در اینجا پیدا کنید.

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای دادن در نیویورک هستند؟

یک شهروند ایالات متحده ، 18 سال یا بیشتر ، می تواند ثبت نام کند و رای دهد (کودکان 16 و 17 ساله می توانند از قبل ثبت نام کنند ، اما تا 18 سالگی مجاز به رای دادن نیستند). شما باید حداقل 30 روز قبل از انتخابات مقیم باشید. نمی تواند به دلیل جرم سنگین در زندان باشد. رد صلاحیت ذهنی توسط دادگاه ؛ وگرنه ادعای حق رأی کنید.

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای دادن در نیوجرسی هستند؟

یک شهروند آمریکایی 18 سال به بالا می تواند ثبت نام کند و رای دهد (کودکان زیر 17 سال می توانند در نیوجرسی پیش ثبت نام کنند). شما باید حداقل 30 روز در آنجا اقامت داشته باشید و نمی توانید به دلیل محکومیت جنایت بر اساس این یا هر قانون دیگر ایالتی یا ایالات متحده ، محکومیت زندان داشته باشید.

چگونه می توانم بررسی کنم که آیا ثبت نام کرده ام؟

اگر سوالات بیشتری داشته باشم چطور؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *