تایلر وید سریع ، یانکی ها را در یک بازی کارت وحشی AL قرار می دهد


تایلر وید پس از رسیدن به اولین پایگاه تک نفره روگوند اودر از نردبان دوگوت یانکیز بالا رفت تا از انتهای نهم پیشروی کند.

وقت رفتن به سر کار بود.

وید پینچ به دنبال اودور دوید و از سرعت و نبوغ خود برای دور زدن پایه استفاده کرد و در نهایت با پیروزی 1-0 مقابل ری ها ، برد برتری را به ثمر رساند ، که به یانکی ها یک کارت وحشی در برانکس در روز یکشنبه داد.

قاضی هورن ، که با یک آهنگ مجرد وارد وید شد ، گفت: “هیچ کس نمی تواند او را بگیرد.”

همانطور که او برای اولین بار به عنوان اودور کار می کرد ، به باتری ریس فکر می کرد – جاش فلمینگ چپ دست ، که در بشقاب سریع است ، روی تپه و مایک جونینو را در دست دارد – که سرقت پایه را دشوار می کند. بنابراین هنگامی که گلیبر تورس در خط هشدار در زمین میانی به گلوله ای عمیق برخورد کرد ، وید برای برچسب زدن به پایگاه اول بازگشت و با خیال راحت به پایگاه دوم رفت.

آنتونی ریزو جلو آمد و در یک خط در ناحیه راست صف آرایی کرد. وید برای مقام سوم به میدان رفت و فیل نوین ، مربی پایگاه سوم ، قبل از گذاشتن علامت توقف ، دروازه را زیر نظر داشت. رندی آروزارنا ، مدافع راست تیم ، قبل از ضربه زدن وید به توپ سوم ، توپ را گرفت و با بیرون رفت ، نوین ریسک ارسال وید را نپذیرفت.

گلزنی تایلر وید از نیویورک یانکیز در بازی برنده RBI تک نفره توسط آرون جادج
تایلر وید
عکس AP

سرانجام کاربر چند دقیقه بعد وقتی قاضی یک خط رانندگی را از شیشه اندرو کیت کیتریج جدا کرد ، این فرصت را پیدا کرد. وید در حال دویدن بود و توسط یکی دیگر از بازیکنان ، برندن لو ، که ریکروت را خیلی دیر جمع آوری کرد ، پرتاب شد.

وید می گوید: “ذهن من خوب می پرید.” “اینفیلد داخل تیم بود. من می دانستم که اگر او آن را بالا ببرد ، من می خواهم گل بزنم.”

وید کبوتر را با خیال راحت به داخل برد ، سپس با قاضی که در زمین باز شلوغ شده بود به جشن رفت.

داور گفت: “او بخش بزرگی از این تیم بوده است.” “او عنصر سرعت را به شما می دهد که می تواند توپ را بازی کند ، قادر به بازی است ، در واقع می تواند در پنج موقعیت مختلف بازی کند. هنگامی که شما یک پسر دارید ، می توانید نیمکت را بیرون بیاورید و پایه را بدزدید ، وارد شوید و بازی کوتاه کنید ، یک سوم را بازی کنید ، یک ثانیه بازی کنید ، تاففیلد زمین بازی کنید – همه کاره باشید این چیزی است که شما برای تیم نیاز دارید. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *