تحقیر رژیم صهیونیستی به سبک فلسطینی ها


به گزارش فارس، رسانه های صهیونیستی امروز (یکشنبه) از یک رخنه امنیتی خطرناک در ارتش این رژیم فاش کردند.

رادیو اسرائیل گزارش داد که یک جوان فلسطینی علیرغم آمادگی نظامیان صهیونیست موفق شد به مقر موسوم به «گروه کرانه باختری» در «بیت لحم» در رام الله نفوذ کند و مدت زیادی در آنجا بماند.

بر اساس این گزارش، این جوان پس از بالا رفتن از حصار امنیتی در کرانه باختری وارد مقر فرماندهی شد و حدود نیم ساعت بعد نظامیان صهیونیست متوجه حضور وی شدند. جوان فلسطینی که اسلحه نداشت برای تحقیقات در اختیار مقامات مربوطه قرار گرفت.

در اوایل ماه جاری، کانال عبری زبان کان گزارش داد که سه جوان فلسطینی وارد پادگان ارتش اسرائیل در نزدیکی رام الله شده و دو ساعت بعد آن را ترک کردند.

در این گزارش آمده است که در تمام این مدت ارتش رژیم صهیونیستی در خواب عمیقی به سر می برد و هیچکس متوجه حضور این سه جوان فلسطینی در پادگان نشد.

فرماندهان این پادگان معتقدند که این سه فلسطینی برای به دست آوردن سلاح و مهمات وارد پادگان شده اند.

این اولین بار نیست که جوانان فلسطینی به پایگاه های نظامی رژیم صهیونیستی نفوذ کرده و مهمات و اسلحه را بیرون می آورند. در سال های اخیر بارها گزارش هایی مبنی بر نفوذ فلسطینی ها به پادگان ها و انبارهای تسلیحات رژیم تل آویو منتشر شده است. روزنامه یدیعوت آحرانوت در ژانویه 2016 از سرقت 93 هزار گلوله از یک اردوگاه آموزشی در شمال صحرای نقب به عنوان بزرگترین سرقت مهمات از صهیونیست ها خبر داد.

رسانه های رژیم صهیونیستی در سپتامبر 2016 از نفوذ به یک پایگاه نظامی بزرگ در مرز با لبنان و تخلیه مقادیر زیادی سلاح از این پایگاه خبر دادند. در این نفوذ 23 نارنجک انداز و 15 قبضه اسلحه ام 16 از پایگاه کشف و ضبط شد.