تذکر لاوروف دانستن درباره موقعیت ناتو در هماهنگی سیاسی روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین


به گزارش فارس، «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه ذکر شد کدام ممکن است کشورهای ناتو هر کاری انجام می‌دهند به همان اندازه اجتناب کرده اند پایان دادن عملیات ویژه روسیه در اوکراین اجتناب کرده اند طریق هماهنگی‌های سیاسی جلوگیری تدریجی.

وی کدام ممکن است این سخنان را در مصاحبه همراه خود خبرگزاری زبان چینی شینهوا مطرح می‌کرد، افزود: «ما در جاری حاضر شاهد تجلی معیارهای دوگانه پایه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دورویی غربی‌ها هستیم».

لاوروف اضافه کرد: «کشورهای ناتو به صورت گستاخانه حمایت شخصی اجتناب کرده اند رژیم اوکراین را گفتن می‌کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر کاری انجام می‌دهند به همان اندازه مانع اجتناب کرده اند پایان دادن عملیات اجتناب کرده اند طریق حضور در هماهنگی‌های سیاسی شوند».

سرگئی لاوروف در حالی این اظهارات را مطرح کرد کدام ممکن است کی‌یف روز قبل از این (جمعه) هشدار داد کدام ممکن است مذاکرات برای نوک دادن به عملیات نیروی دریایی روسیه در اوکراین کدام ممکن است در سومین ماه شخصی است، کشف نشده خطر شکست را انتخاب کنید و انتخاب کنید فروپاشی قرار دارد.

«ولودیمیر زلنسکی» رئیس‌جمهور اوکراین اجتناب کرده اند زمان تحریک کردن عملیات نیروی دریایی روسیه در اوکراین در گذشته تاریخی 24 فوریه (پنجم اسفند ماه) تأکید داشته است کدام ممکن است تحریم‌های غرب علیه روسیه باید آسانسور شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمی‌تواند این موضوع شناخته شده به عنوان بخشی اجتناب کرده اند مذاکرات هیأت‌های روس را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراینی باشد.

اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه اجتناب کرده اند 29 مارس (12 فروردین ماه) تاکنون هیچ‌گونه نشست رو در رو در خصوص مذاکرات صلح برگزار نکرده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جو مذاکرات نیز جستجو در اتهام‌زنی‌های اوکراین مبنی بر حمله ها روسیه به غیرنظامیان علی‌رغم عقب‌نشینی نیروهای روس اجتناب کرده اند مناطق فراگیر کی‌یف افتضاح شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این در حالی است کدام ممکن است مقام‌های مسکو توده ها تمامی اتهامات غرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین را رد کرده‌‌اند.

مسکو توده ها گفتن کرده است کدام ممکن است عملیات نیروی دریایی این ملت در اوکراین همراه خود هدف خلع سلاح را انتخاب کنید و انتخاب کنید نازی زدای اوکراین صورت گرفته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروهای مسلح این ملت تنها زیرساخت‌های نیروی دریایی اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید 9 محل قرارگیری‌های غیرنظامی را هدف قرار می‌ دهند.