ترامپ از فرماندار فلوریدا شکست خورد


به گزارش فارس، ران دیسنتیس، چهره جدید جمهوری خواه در آخرین نظرسنجی در کلرادو، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا را شکست داد.

به گزارش گاردین، شرکت کنندگان در نظرسنجی، ران دیسنتیس، فرماندار فلوریدا را به جای دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، برای نامزدی حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری 2024 انتخاب کرده اند.

دسنتیس 71 درصد آرا را به دست آورد، در حالی که این رقم برای رئیس جمهور سابق 67 درصد بود. این نظرسنجی در جریان نشست جمهوری خواهان در روز دوشنبه در دنور، کلرادو انجام شد.

گاردین در این تحلیل استدلال می کند که تسلط ناگسستنی قبلی ترامپ بر حزب جمهوری خواه در حال از دست دادن است. به گزارش ان بی سی نیوز، ترامپ در حال بررسی اعلام حضور خود در کاخ سفید است و قصد دارد تصمیم خود را به زودی اعلام کند.

مایک پنس معاون رئیس جمهور سابق، تد کروز سناتور تگزاس، مایک پمپئو وزیر امور خارجه سابق و نیکی هیلی فرماندار سابق کارولینای جنوبی از سوی ترامپ برای پست سفیر ایالات متحده در سازمان ملل نامزد شده اند و قرار است در انتخابات شرکت کنند. .

در همین حال، وب‌سایت اکسیوس مدعی شد که ترامپ از دزنتیس به‌عنوان «شخصیتی خسته‌کننده» انتقاد می‌کند که هیچ شانسی برای شکست دادن او در نامزدی 2024 ندارد.

دونالد ترامپ اخیرا طی سخنرانی در نشست سالانه انجمن ملی تسلیحات (NRA) قصد خود را برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا تایید کرد.

ترامپ درباره قصد خود برای شرکت در دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: ما با هم هستیم. [جمهوری‌خواهان] هیئت مدیره [نمایندگان] ما برمی‌گردیم، سنا را برمی‌گردانیم و در سال 2024 کاخ سفید بزرگ و زیبایی را که دوست داریم و دوستش داریم، برمی‌گردانیم.»