ترور قاسم سلیمانی جنایت جنگی فجیع بود


به گزارش فارس، یکی اجتناب کرده اند نامزدهای عضویت در مجلس نمایندگان آمریکا ترور قاسم سلیمانی، فرمانده سابق نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را «جنایت جنگی فجیع» توضیح دادن کرد.

جفری ایم یانگ کدام ممکن است پیش فرض برای انتخابات میان‌فاصله‌ای کنتاکی نامزد شود، علاوه بر این در توییتی نوشت کدام ممکن است دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا {به دلیل} تجاوزاتش به یمن، ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید عراق «جنایتکار جنگی» است.

وی همراه خود ردیابی به کاربری کدام ممکن است همراه خود تخلیه عکسی اجتناب کرده اند سه رئیس جمهور در گذشته اجتناب کرده اند ترامپ، آنها را جنایتکار جنگی خطاب کرده بود، در حساب کاربری شخصی در توییتر نوشت: متاسفم، دونالد ترامپ جنایتکار جنگی بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید باقی مانده است هم هست. او تجاوزات در سراسر جهان علیه یمن، ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید عراق انجام داد. ترور قاسم سلیمانی جنایت جنگی فجیع بود.

مقامات آمریکا به مدیریت دونالد ترامپ در 4 دسامبر 2009 اجتناب کرده اند سردار قاسم سلیمانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از تن اجتناب کرده اند اسکورتان وی در نزدیکی فرودگاه بغداد استناد کرد. اگنس کالامار گزارشگر ویژه گروه ملل این قتل را بوتلگ خواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهانه های آمریکا را برای توجیه آن رد کرد.

اخیراً گزارش هایی چاپ شده شده است کدام ممکن است مقامات حال آمریکا به مدیریت جو بایدن، افسران مقامات ترامپ را در اصل ترور سردار سلیمانی خرس ایمنی 24 ساعته قرار داده است. روزنامه اگزمینر چاپ واشنگتن در 11 مارس گزارش داد کدام ممکن است مقامات فدرال آمریکا تقریباً 2.75 میلیون دلار در ماه برای 2 مقام سابق آمریکایی کدام ممکن است در ترور سردار قاسم سلیمانی انگشت داشتند، ارزش می تدریجی.

این گزارش کدام ممکن است توسط واشنگتن اگزمینر چاپ شده شد، ارزش ایمنی اجتناب کرده اند برایان هوک، فرستاده ویژه وقت آمریکا در ایران را 175000 دلار در ماه و یک جفت میلیون دلار در ماه برای مایک پمپئو، وزیر امور خارجه سابق آمریکا تخمین زد.

واشنگتن اگزمینر گزارش داد کدام ممکن است افسران {به دلیل} تهدیدهای جهانی کدام ممکن است ایران برای او یا او تحمیل می تدریجی دفاع کردن می شوند. به گزارش این موقعیت یابی خبری، پمپئو را انتخاب کنید و انتخاب کنید برایان هوک تنها کسانی نیستند کدام ممکن است همراه خود چنین تهدیدی برخورد با هستند.

در دسامبر سال جاری، در دومین سالگرد بیانیه سوگند خورده سردار سلیمانی، مایک پمپئو نیازمند افزایش ایمنی فیزیکی اجتناب کرده اند شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دونالد ترامپ شد. وی به فاکس نیوز ذکر شد: متأسفانه تهدیدات زیادی در عوامل مختلف جهان (علیه آمریکا) موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است با توجه به تهدیدات ایران حق داشتید، این تهدیدات بی سابقه است، ممکن است کشوری دارید کدام ممکن است بهترین حامیان را دارد. در پنجم ژانویه. منصفانه خطر امنیتی.”

منصفانه روز قبل از این اجتناب کرده اند سخنان پمپئو، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران در دومین سالگرد بیانیه سوگند خورده سردار سلیمانی خطاب به آمریکایی ها ذکر شد 9 منصفانه فردی. {در این} جنایت شنیع کدام ممکن است برای تمام امت اسلامی دردسرساز را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرهزینه بود چه باید کرد؟ متجاوز، قاتل را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنایتکار ارشد رئیس جمهور وقت آمریکا باید محاکمه شود، قصاص شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید خداوند او را تصمیم گیری تدریجی.»

رئیس جمهوری اسلامی ایران افزود: اگر مکانیزم دادرسی عادلانه برای آقای ترامپ، پمپئو را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر جنایتکاران فراهم شود، در یک واحد سالن دادگاه عادلانه به سزای اعمال شنیع شخصی خواهند رسید کدام ممکن است در آن این جنایت شنیع را مرتکب شدند.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر