تعدادی از نکته برای امنیت “سالمندان” {در خانه}


به گزارش ایسنا، سالمندانی کدام ممکن است به صورت بی طرفانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون کمک دیگران مسکن می کنند باید اجتناب کرده اند تذکر ارتقای امنیت مورد ملاحظه قرار گیرند چرا کدام ممکن است در صورت پایین مصرف کردن دچار آسیب های انتقادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدم های تمدید شده مدت می شوند. سقوط {در خانه} یکی اجتناب کرده اند شایع ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سادگی قابل پیشگیری است.

عواملی کدام ممکن است خطر عفونت را افزایش می دهند

اصلاحات فیزیکی کدام ممکن است در کل زمان رخ می دهد، یادآور اجتناب کرده اند کف دست دادن تخیل و پیش بینی، شنوایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعادل، پاسخ آهسته به محرک های محیطی، عدم های بدنی (یادآور آرتروز لگن هر دو زانو، نقطه ضعف عضلانی) را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش ظرفیت های روانشناختی. ناامیدی ناشی اجتناب کرده اند دارو هر دو بیماری است. مراقبان سالمند نیز می توانند همراه خود ایمن سازی خانه ها، خطر سقوط را کاهش دهند.

ترفندهایی برای افزایش امنیت خانه

آشپزخانه: اجتناب کرده اند توصیه بخشها زیادی اقلام در کابینت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کابینت های بالا کدام ممکن است قابل دسترس نیستند . این امر انواع دفعاتی را کدام ممکن است اشخاص حقیقی مسن اجتناب کرده اند صندلی هر دو چهارپایه برای رسیدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشیا استفاده می کنند، کاهش می دهد. برای مواردی کدام ممکن است باید چیزی اجتناب کرده اند کابینت های بالایی برداشته شود، باید منصفانه نردبان دستی محکم وجود داشته باشد.

منصفانه نردبان خوشایند باید دارای پله های عریض باشد به همان اندازه کوهنورد را در تعادل نگه دارد. مایکروفری کدام ممکن است برای تهیه وعده های غذایی استفاده تبدیل می شود باید در کمتر از درجه توجه شخص روی پایین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترجیحاً روی میز باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر قله آن تا حد زیادی اجتناب کرده اند قله توجه باشد، توصیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصرف کردن وعده های غذایی ضرر {خواهد بود}.

ماشین ظرفشویی، واشر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشک کن باید 15 به همان اندازه 20 سانتی متر بهتر اجتناب کرده اند درجه پایین قرار داشته باشند به همان اندازه هنگام دوباره پر کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید باز کردن بسته بندی، مجبور به انعطاف پذیر شدن بیش از حد نباشید. دستگیره های کابینت، کشو را انتخاب کنید و انتخاب کنید درها باید اجتناب کرده اند طیف گسترده ای از بالاتر C هر دو D ساخته شوند به همان اندازه برای اشخاص حقیقی تحت تأثیر آرتریت دردناک مفید باشند. شیرهای سینک آشپزخانه باید همراه خود منصفانه اهرم کار کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نباید به موجود در آن پیچ شوند. بیشتر است دستگیره های در را به ترتیب بچرخانید.

توالت ها: برای جلوگیری اجتناب کرده اند اوج مصرف کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید افتادن سالمندان، اجباری است در توالت، وان را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو حتی منصفانه صندلی تدریجی در توالت نصب شود.

نصب دوش متحرک همراه خود دسته کارآمدتر اجتناب کرده اند دوش تدریجی است. احاطه توالت باید همراه خود کفپوش پلاستیکی همراه خود برجستگی های ضد لغزش زیر آن پوشانده شود. این به جلوگیری اجتناب کرده اند جذب کردن کف، ویژه به ویژه در احاطه ناحیه دوش هر دو وان {کمک می کند}.

پله: در صورت امکان باید خواستن سالمندان به بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیرین جابجایی اجتناب کرده اند {پله ها} کاهش یابد کدام ممکن است این امر همراه خود برای درمان {اتاق خواب} در طبقه همکف هر دو هم طبقه همراه خود اتاق استراحت، آشپزخانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرویس بهداشتی محقق تبدیل می شود. اگر چنین شرایطی غیرممکن است، باید اجتناب کرده اند لغزنده نبودن نرده ها ضمانت حاصل کنیم.

در صورت وجود سیگنال هایی مبنی بر لغزنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید رایگان بودن نرده، باید فوراً آن را سکسی کرد.

نرده ها باید در قله صحیح را انتخاب کنید و انتخاب کنید کت و شلوار همراه خود قد سالمندان نصب شوند.

{اتاق خواب}: {پله ها} باید همه وقت آفتاب کافی داشته باشند.

نصب چراغ های جدا تشک در {اتاق خواب}، سالن را انتخاب کنید و انتخاب کنید توالت برای تحمیل دید واضحی اجتناب کرده اند سالمندان هنگام جابجایی به اتاق استراحت حیاتی است.

هشدار: هشدارهای دود سیگار باید در احاطه آشپزخانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید {اتاق خواب} نصب شود. ویژه به ویژه روزی کدام ممکن است شخص مسن سیگاری باشد. پیشنهاد تبدیل می شود این آلارم ها را به طور مرتب آزمایش کنید به همان اندازه مثبت شوید کدام ممکن است کار می کنند. برخی اجتناب کرده اند این تجهیزات ها روزی کدام ممکن است باتری ها آنقدر ضعیف می شوند کدام ممکن است اشخاص حقیقی مسن مجبور به استفاده اجتناب کرده اند صندلی هر دو صندلی برای این کار نیستند، خواستن به تعویض دارند کدام ممکن است این امر خطرآفرین است.

اگر اتاق آشپزخانه هر دو آبگرمکن همراه خود بنزین واقعاً کار می کند، باید منصفانه گیرنده ظریف به مونوکسید کربن تعبیه شود کدام ممکن است در صورت وجود بخشها مضر این بنزین صدا تحمیل می تدریجی.

کف ساختمان نباید لغزنده باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرش نباید باعث اوج مصرف کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید افتادن سالمندان شود. در صورت استفاده اجتناب کرده اند فرش های سایز غول پیکر، باید آنها را همراه خود ابزار در کف ساختمان محکم کنید.

هنگام کسب مبلمان جدید باید کاناپه های محکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بزرگی را محدوده کنید کدام ممکن است باعث پایین مصرف کردن سالمندان نشوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بتوانند وزن آن ها را تحمل کنند، از متعدد اجتناب کرده اند سالمندان هنگام قدم زدن برای اسکان اجتناب کرده اند مبلمان شناخته شده به عنوان تکیه گاه استفاده می کنند.

تمام وسایل دیجیتال خانگی باید {به دقت} تجزیه و تحلیل شوند.

دوشاخه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیم ها 2 نوع هستند کدام ممکن است خواستن به ملاحظه بیشتری دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده باید اجتناب کرده اند سیم های عایق استفاده کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این ضمانت حاصل کرد کدام ممکن است هیچ وسیله دیجیتال در نزدیکی دارایی ها رطوبت یادآور سینک آشپزخانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید وان توالت نباشد.

تلفن را در مکانی به سادگی به راحتی در دسترس است قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام شماره تلفن های اضطراری را در مکانی سرراست قرار دهید. گوشی باید دارای منصفانه صفحه غول پیکر باشد کدام ممکن است انصافاًً دیده شده باشد.

همراه خود رعایت نکات زیر آسان می توانید استراحت بیشتری با توجه به امنیت سالمندان داشته باشید.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر