تقاضا آمریکا برای تصور حمله موشکی ایران به اربیل در شورای ایمنی


هیئت آمریکایی در گروه ملل نیازمند تشکیل مونتاژ شورای ایمنی برای تصور حمله موشکی ایران به پایگاه صهیونیست ها در اربیل شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران، هيئت آمريكايي در گروه ملل متحد همراه خود تخلیه پيامي در حساب توييتر شخصی اجتناب کرده اند تشكيل مونتاژ شوراي امنيت روز چهارشنبه براي محكوميت حمله تعدادی از روز پيش ايران به اقليم كردستان عراق خبر داد.

در یکپارچه این توییت، حمله موشکی ایران به پایگاه جاسوسی موساد در اربیل غیر نسبتاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقض تمامیت ارضی عراق توضیح دادن شده است.

جمهوری اسلامی ایران در اوایل هفته جاری 2 وسط آموزشی شیک گروه جاسوسی موساد در اربیل واقع در اقلیم کردستان عراق را همراه خود موشک‌های بالستیک هدف قرار داد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بلافاصله یکشنبه در اطلاعیه‌ای گفتن کرد:
پس اجتناب کرده اند جنایات فعلی رژیم جامد صهیونیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گفتن زودتر مبنی بر اینکه جنایات را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرارت های این رژیم شنیع بی پاسخ نخواهد ماند. «وسط راهبردی توطئه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرارت صهیونیستی» ساعت شب قبلی همراه خود موشک های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هدف قرار گرفت. بار تولید دیگری رژیم جنایتکار صهیونیستی را اجتناب کرده اند تکرار هرگونه شرارتی کدام ممکن است همراه خود پاسخ های سخت، قاطع را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخرب مواجه احتمالاً خواهد بود، برحذر می داریم.

منصفانه تأمین آگاه اظهار داشت: در عملیات بامداد یکشنبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اربیل سه صهیونیست کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستکم هفت نفر از نزدیک زخمی شدند.

این تأمین در خصوص عملیات موشکی فعلی کدام ممکن است مقر رژیم صهیونیستی در اربیل عراق را هدف قرار داد به العالم اظهار داشت: این عملیات در {پاسخ به} حمله رژیم صهیونیستی همراه خود پهپاد به جهان محیدشت تکمیل شد.

به مشاوره این تأمین آگاه، در حالی کدام ممکن است بر مقدمه اصول عراق، اتباع رژیم صهیونیستی اجازه بازدید به این ملت را ندارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالعکس، متاسفانه هیچ کشوری در جهان به ابعاد کردستان عراق دارای سیستم خریدار امنی نیست.

وی تصریح کرد: ساختمان مشخص شده به صورت ابدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور درست را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود کاربری خاص را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند پیش تصمیم گیری شده نوسازی شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این وضعیت محل تجمع نیروهای رژیم در اقلیم بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور ویژه توسط نیروهای ویژه دفاع کردن تبدیل می شود.

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر