تمدید مراقبت های بهداشتی: افزایش توطئه – دولت ترامپ چقدر فاسد است که در آن مراقبت های بهداشتی (و بقیه ایالات متحده) از سال 2017 فعالیت می کنند.


این هفته گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده، مالک اصلی سازمان ترامپ، و سایر افراد مرتبط با سازمان ترامپ تحت تحقیقات ویژه هیئت منصفه در شهر نیویورک هستند. همانطور که واشنگتن پست گزارش داد،

دادستان کل منهتن هیئت منصفه را به جلسه فراخواند تصمیم می گیرد که دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق، سایر مدیران شرکت او یا خود شرکت را متهم کندبه گفته دو نفر از آشنایان با توسعه، دادستان ها باید اتهامات جنایی را به کمیسیون ارائه دهند.

بعلاوه،

این اقدام نشان می‌دهد که تحقیقات ساوروس آر. ونس جونیور، دادستان منطقه در مورد رئیس‌جمهور سابق و اقدامات وی بیش از دو سال بعد در مرحله پیشرفته‌ای قرار دارد. نیز پیشنهاد می شود ونس فکر می کند شواهدی از جنایت پیدا کرده است اگر ترامپ نبود، احتمالاً به او یا شرکتش نزدیک می شد.

به گفته افرادی که با تحقیقات و افشاگری های عمومی انجام شده در جریان دعاوی مربوطه آشنا هستند، تحقیقات ونس گسترده است. بازرسان او در حال بررسی رویه‌های تجاری ترامپ قبل از ریاست‌جمهوری هستند، از جمله اینکه آیا ارزش دارایی شناسایی شده در سبد املاک و مستغلات سازمان ترامپ به گونه‌ای دستکاری شده است که از بانک‌ها و شرکت‌های بیمه کلاهبرداری می‌کند، و اینکه آیا مزایای مالیاتی به طور غیرقانونی با ارزیابی دارایی‌های غیرقانونی به دست آمده است. . .

افراد مطلع گفتند که دادستان کل همچنین در حال بررسی غرامت برای مدیران ارشد سازمان ترامپ است.

تا آنجا که من می دانم، اگرچه هیئت منصفه هیچ کیفرخواستی صادر نکرده است، چنین تحقیقاتی در مورد یک رئیس جمهور سابق و اقدامات او در دوران مدرن بی سابقه است. این احتمال را نشان می دهد که این رئیس جمهور خاص بیش از هر کس دیگری غیراخلاقی و فاسد است و ممکن است در واقع به تنها رئیس جمهور جنایتکار تبدیل شود. بنابراین، این نشان می‌دهد که همه نگرانی‌های ما در مورد اقدامات غیراخلاقی، تضاد منافع و فساد دولت ترامپ، و پیامدهای آن بر فساد در سایر بخش‌ها، به‌ویژه مراقبت‌های بهداشتی، بی‌اساس بوده است.

بنابراین، از این فرصت برای بررسی این نگرانی ها استفاده می کنم.

زمینه: فساد خدمات درمانی

همانطور که در آگوست 2017 نوشتیم، سازمان شفافیت بین‌الملل (TI) فساد را اینگونه تعریف می‌کند

سوء استفاده از قدرت اعطا شده برای منافع شخصی

در سال 2006، شفافیت بین‌الملل گزارشی در مورد فساد مراقبت‌های بهداشتی منتشر کرد که در آن ادعا می‌کرد که فساد در سراسر جهان فراگیر است، خطرناک است و آسیب قابل توجهی به بیماران و جامعه وارد می‌کند.

فساد در کشورهای ثروتمند و فقیر گسترده است.

همچنین،

فساد می تواند به معنای تفاوت بین مرگ و زندگی باشد برای کسانی که نیاز به مراقبت فوری دارند. فقرا در جامعه بیشترین آسیب را از فساد می‌بینند، زیرا اغلب توانایی پرداخت رشوه یا مراقبت‌های بهداشتی خصوصی را ندارند. اما فساد در ثروتمندترین مناطق جهان هزینه های خود را نیز دارد.

این گزارش چندان مورد توجه قرار نگرفت. فساد در مراقبت های بهداشتی یک موضوع تقریباً تابو در ایالات متحده بوده است، شاید به این دلیل که بحث در مورد آن باعث آزار افرادی می شود که شما ثروتمند و قدرتمند می کنید. همانطور که گزارش اخیر شفافیت بین‌الملل در مورد فساد در صنعت داروسازی نشان می‌دهد،

با این حال، کنترل قوی عملیات کلیدی همراه با منابع عظیم و سودهای کلان، صنعت داروسازی را به ویژه در برابر فساد آسیب پذیر می کند. شرکت های داروسازی این فرصت را دارند استفاده از نفوذ و منابع خود برای بهره برداری از ساختارهای حاکمیتی ضعیف و تغییر سیاست ها و نهادها از اهداف بهداشت عمومی و به سمت منافع خود در به حداکثر رساندن سود.

فرض بر این است که رهبران انواع دیگر سازمان های فاسد نیز می توانند همین کار را انجام دهند.

هنگامی که فساد در مراقبت های بهداشتی در کشورهای توسعه یافته انگلیسی زبان مورد بحث قرار می گیرد، تقریباً همیشه از نظر مشکلی است که بر جاهای دیگر، عمدتاً احتمالاً کشورهای کمتر توسعه یافته، تأثیر می گذارد. در بهترین حالت، فساد در کشورهای توسعه یافته که بحث می شود در سطوح پایینی است. در ایالات متحده، نمونه‌های متداول «آسیاب غلات» و تقلب متفرقه در برنامه‌های بیمه دولتی و خصوصی توسط پزشکان و بیماران است. اخیراً، این موارد بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند، زیرا آنها را به عنوان عامل بحران مواد مخدر (افیونی) محکوم کرده اند (به عنوان مثال، اینجا را ببینید). در مقابل، دولت ایالات متحده تمایل کمتری به پرداختن به فعالیت‌های رهبران شرکت‌های دارویی داشته است که داروهای قانونی را تحت فشار قرار داده‌اند (برای مثال، این پست را ببینید).

با این حال، تجدید مراقبت های بهداشتی بر “فساد بزرگ” یا فساد رهبران مراقبت های بهداشتی تاکید کرد. ما شاهد مصونیت مداوم مدیران ارشد شرکت های بهداشت و درمان بوده ایم. گفته می شود شرکت های مراقبت های بهداشتی از رشوه و کلاهبرداری برای افزایش درآمد خود استفاده کرده اند، اما در بهترین حالت این شرکت ها توانسته اند تسویه حساب های قانونی انجام دهند که منجر به جریمه های ناچیز در مقایسه با میلیاردها دلار درآمد آنها بدون اعتراف به گناه شده است. مدیران ارشد شرکت هرگز هیچ پیامد منفی را تجربه نمی کنند.

ما سال‌ها در Health Care Renewal پست‌هایی درباره این موضوع ارسال کرده‌ایم، در حالی که پیشرفت کمی در این موضوع مشاهده می‌کنیم.

فساد بهداشت و درمان در چارچوب یک دولت فاسد


در عوض، با توجه به شواهد فزاینده ای مبنی بر اینکه دولت ترامپ در بالاترین سطوح فاسد بوده است، به نظر می رسد اوضاع از سال 2017 تا 2021 بدتر می شود. در ژانویه 2018، ما برای اولین بار این سوال را مطرح کردیم که چگونه می توان فساد در مراقبت های بهداشتی را تحت یک سیستم فاسد پیگیری کرد. ما به منابعی اشاره کردیم که ترامپ را خلاصه کردند. خانواده ترامپ و فساد اداری ترامپ.. از جمله وب سایتی با عنوان “ردیابی تضاد منافع ترامپ” منتشر شده توسط Sunlight، و دو مقاله منتشر شده در ماهنامه واشنگتن در ژانویه 2018. “فرمانده درون دزد”، طبقه بندی تضادهای آقای ترامپ و رفتار فاسد یک سال در فساد ترامپ»، شاخصی از قابل توجه ترین موارد در این دسته ها در سال 2017 بود.

در ژوئیه 2018، ما دوباره به فساد رژیم ترامپ پرداختیم. تا آن زمان، خلاصه های بیشتری از فساد ترامپ و دیگران ظاهر شده بود. در آوریل 2018، مجله نیویورک “501 Days in Swampland” را منتشر کرد، جدول زمانی برای شروع درست پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016. در ژوئن 2018، ProPublica هزینه مشکوک 16.1 میلیون دلاری از زمان شروع نامزدی ترامپ برای ریاست جمهوری در املاک ترامپ را بررسی کرد. دولت ایالات متحده، کمپین ترامپ، و دولت های ایالتی و محلی. در همین حال، Public Citizen گزارشی از پول خرج شده در املاک مهمان نوازی ترامپ منتشر کرد.

در اکتبر 2018، محتوای گزارش گسترده ردیابی فساد و تضاد منافع را در خلاصه دولت ترامپ که در وبلاگ جهانی ضد فساد ظاهر شد، خلاصه کردیم. این وبلاگ فعالیت های فاسد در دولت ترامپ را به دسته های زیر سازماندهی کرد:

1. پرداخت های دولت ایالات متحده به سازمان ترامپ

2. استفاده از قدرت ریاست جمهوری برای تبلیغ برندهای ترامپ

3. تصمیمات نظارتی و سیاستی دولت ایالات متحده که به نفع منافع تجاری خانواده ترامپ و مشاوران ارشد آن است

4. منافع خاص و خارجی که با تجارت با شرکت های ترامپ به دنبال تأثیرگذاری بر دولت ترامپ هستند

نه تنها این گزارش عظیم بود، نسخه اکتبر 2018 این گزارش نیاز به چاپ 26 صفحه داشت، همچنین اشاره کرد که بسیاری از نمونه های فساد توسط ترامپ و دیگران یک بار نبوده، بلکه فعالیت های طولانی مدت بوده است. به عنوان مثال، هر بار که پرزیدنت ترامپ به املاکی که از طریق سازمان ترامپ در اختیار دارد سفر می کند، مثلاً یک استراحتگاه مارآ لاگو در فلوریدا دارد، دولت آمریکا موظف است از طریق آن سازمان هزینه های مختلف را به خود ترامپ پرداخت کند. برای مثال. سرویس مخفی ماشین های گلف را در مار-آ-لاگو اجاره می کند. هر بار که این اتفاق می افتد، به نظر می رسد که “بند پاداش های داخلی” قانون اساسی ایالات متحده را نقض می کند، که پرداخت های ایالت یا دولت ایالات متحده به هر رئیس جمهور غیر از حقوق وی را ممنوع می کند. همچنین، دولت‌ها و شرکت‌های خارجی که به دنبال ترویج سیاست‌های خاص دولتی در جهت منافع شخصی خود هستند، یا به‌طور مشابه به دنبال مقررات مطلوب هستند، یا سایرین که به دنبال تأثیرگذاری بر اقدامات دولت به نفع خود هستند، پرداخت‌های دوره‌ای به سازمان ترامپ انجام می‌دهند، مانند خرید مسکن یا پرداخت هزینه رویدادهای املاک ترامپ هنگامی که دولت های خارجی این کار را انجام می دهند، به نظر می رسد که “بند پاداش های خارجی” قانون اساسی ایالات متحده را نقض می کند، که پرداخت های یک دولت خارجی به رئیس جمهور ایالات متحده را ممنوع می کند.

گزارش های دیگری از تضاد منافع و فساد برای ترامپ و همکارانش تا سال 2019 منتشر شده است که در این پست مستند شده است.

بحث

در آخرین خلاصه‌ای از تضاد منافع و فساد در دولت ترامپ، اشاره کردیم که موضوعات فساد، فساد مراقبت‌های بهداشتی و فساد احتمالی در دولت ترامپ تا حد زیادی ناشناخته باقی مانده است.

علیرغم فهرست گسترده و روزافزون اقدامات به ظاهر فاسد ترامپ و یارانش، فساد بزرگ در رأس دولت ایالات متحده، با پتانسیل فساد نه تنها مراقبت های بهداشتی، بلکه کشور و جامعه در کل، همچنان به نظر می رسد. یک موضوع تابو باشد رسانه های ایالات متحده همچنان به ارائه توضیحات در مورد موضوع فساد، مراقبت های بهداشتی، رهبران ارشد مراقبت های بهداشتی و در دولت، از جمله بالاترین قوه اجرایی ایالات متحده، ادامه می دهند. تا زمانی که چنین بحثی تابو به نظر می رسد، چگونه می توانیم بلای فساد را اصلاح کنیم، چه رسد به کاهش آن؟ اولین قدم برای مبارزه با فساد در مراقبت های بهداشتی این است که بتوانیم کلمات فساد بهداشتی را بگوییم یا بنویسیم.

زمانی که ترامپ از سمت خود خارج شد، بحث زیادی وجود نداشت. گزارش‌های کوتاهی در رسانه‌ها از تحقیقات متعدد درباره ترامپ و همکارانش منتشر شده است. به عنوان مثال، مقاله ای در
واشنگتن پست در مارس 2021 اشاره کرد که ” [NY] دادستان کل ایالت وکیل خود، بانکدار و مدیر ارشد مالی خود – حتی یکی از پسرانش را احضار کرده است… رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ همچنین با تحقیقات جنایی در جورجیا و ناحیه کلمبیا در ارتباط با تلاش هایش برای باطل کردن انتخابات 2020 مواجه است. . «همچنین» در واشنگتن دی سی، دادستان کل کارل ا. راسین (D) همچنین در حال انجام تحقیقات جنایی در مورد اقدامات ترامپ در 6 ژانویه است” و “وزارت دادگستری، در عین حال، در حال انجام تحقیقات گسترده ای در مورد حمله 6 ژانویه به ساختمان کنگره است.” با این حال، همانطور که در اینجا مستند کردیم، قبل از اینکه ترامپ رئیس جمهور شود، ترامپ و دوستانش از مصونیت عملی برخوردار بودند و بارها از محکومیت ها و تحریم ها فرار کرده بودند.

ترامپ دیگر رئیس جمهور نیست، اما حمایت بسیاری از اعضای حزبش را ادامه داده و گفته است که ممکن است دوباره نامزد شود. اگر نتوانیم به مصونیت رهبری سیاسی ارشد خود پایان دهیم، چگونه تأثیر معناداری بر فساد خدمات بهداشتی خواهیم گذاشت؟

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر