تهرانی ها بهار امسال 13 میلیارد تومان به امور خیریه کمک کردند


به گزارش ایسنا، محمد دهروی در تشریح فعالیت های روابط عمومی این اداره کل افزود: موسسات خیریه طی 3 ماهه امسال بیش از 13 میلیارد و 700 میلیون تومان وجه نقد به امور خیریه پرداخت کرده اند.

وی با اشاره به اینکه 111 هزار و 755 مشترک از طریق کد QR صدقه داده اند، گفت: صدقه های مردمی در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 29 درصد افزایش داشته است.

دهرویه یادآور شد: مراکز خیریه تحت مدیریت کمیته امداد استان تهران نیز 8 میلیارد و 164 میلیون تومان برای امور خیریه جمع آوری و برای معیشت خانواده های نیازمند هزینه کردند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران تاکید کرد: کمک های جمع آوری شده از محل صندوق های صدقات بر اساس جدول توزیع و بر اساس نیاز جامعه هدف برای معیشت، درمان، مسکن، جهیزیه و تحصیل مشمولان هزینه می شود. نیاز است و بیان کرد: در حال حاضر 323 هزار و 480 صندوق خیریه در استان تهران وجود دارد که از این تعداد 284 هزار و 991 صندوق در اختیار مشترکان خانگی است و مابقی در قالب صندوق های کلان و متوسط ​​در معابر، ادارات، مراکز خرید و مراکز خرید نصب شده است. مدارس

وی از آمادگی 36 دفتر کمیته امداد استان تهران و حدود 1000 مرکز نیکوکاری برای پذیرش کمک های مردمی خبر داد و افزود: موسسات خیریه می توانند با اسکن کد (درگاه پرداخت الکترونیک QR) با شماره تلفن گویا 7355 کد 021 * 8877* تماس بگیرند. خودتو واریز کن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، دهروی با بیان اینکه کد QR یکی از روش های نوین پرداخت صدقه است که مشترکان می توانند با اسکن کد مشخص به راحتی صدقه خود را به خانواده های نیازمند پرداخت کنند، گفت: این کد توسط مشترکان حقیقی و شرعی ارائه شده است. و شعب تابعه استان تهران آماده ساخت کدهای QR و ارائه آن به خیرین حقیقی و شرعی جهت پرداخت صدقه می باشند.