توضیحات جلال مگی درباره وضعیت خود و ماجرای رضا رویگیری


به گزارش تسنیم، جلال مگی مجری، مدیر دوبلاژ و تهیه کننده باتجربه برنامه در گفت و گو با برنامه رادیویی استودیو هشت گفت: امیدوارم هیچ کس به دارو نیاز نداشته باشد زیرا دارو بسیار گران است، این روزها روزانه 10 قرص مصرف می کنم. و شاید ماهانه حداقل یک و نیم میلیون خرج مواد مخدر می شود و نه تنها من، افراد زیادی درگیر این مشکلات هستند و من یکی از آنها هستم.

وی در پاسخ به اینکه چگونه امرار معاش می کند؟ وی گفت: مبلغ را از تامین اجتماعی می گیرم و ماهیانه هم از تلویزیون کمک هزینه دریافت می کردم و نمی دانم مشکل دریافت آن چه بوده که البته رفع می شود. این کار را درست انجام نده، من قانون را رعایت می کنم. هیچ وقت تو زندگیم چیزی نخواستم

این بدلکار و گوینده رادیو که چند سالی است فعالیتی ندارد، گفت: اخیرا در بیمارستان بودم و 14 میلیون پرداخت کردم و پس انداز داشتم که استفاده شد. اما از کجا می توانید پس انداز دیگری دریافت کنید؟ با این حال، خدا بزرگ است و من شکایت نمی کنم.

در ادامه مجری برنامه به ماجرای رضا رویگیری نیز اشاره کرد و اظهار داشت: امیدواریم افراد و چهره های سرشناس تلاش نکنند که کمک های خود را به گونه ای به هنرمندان وساطت کنند که آبروی هنرمندان خدشه دار شود و این مقام مسئول او نیز پاسخ می دهد، گفت من خدا را گواه می گیرم که هرگز از دست کسی عصبانی نشدم. خدا همیشه بالاتر از سرما بوده تعجب می کنم چقدر زنده ام که خدای نکرده از فلانی خواهشی داشته باشم و خدای ناکرده اینطور باشم. اگر مردم این را بشنوند خدای ناکرده اینطور فکر نکنند.

این مدیر دوبلاژ و مجری پیشکسوت صدا و سیما در بخشی دیگر از تمایل خود گفت: می خواهم تورم و کرونا وحشتناک در کشورم از بین برود و مردم به آسایش نسبی برسند. این به من مربوط نیست، من برای پیاده شدن در انتهای قطار هستم و در مورد افراد دیگر صحبت می کنم.