تیراندازی در مدرسه مکرر است و دعوا اغلب مسئول است


ایالات متحده در این سال تحصیلی بیش از هر سال دیگری تیراندازی در مدارس را تجربه کرده است.

و تعداد فزاینده ای از حملات ، مانند این هفته در دبیرستانی در تگزاس که منجر به زخمی شدن چهار نفر شد ، با درگیری بین نوجوانان مرتبط است.

به گفته پایگاه تیراندازی مدرسه K-12 مرکز دفاع و امنیت میهن ، از ابتدای ماه سپتامبر ، کشور 64 مورد حمله با اسلحه را در محوطه دانشگاه تجربه کرده است که 23 مورد آن منجر به جنجال شده است.

دیوید ریدمن ، بازرس اصلی پایگاه اطلاعات تیراندازی مدرسه K-12 می گوید: “آنچه ما شاهد آن هستیم افزایش شدید خشونت با اسلحه در محوطه های مدرسه است.”

پلیس در محل تیراندازی مدرسه ای در دبیرستان منسفیلد تیمبرویو در آرلینگتون ، تگزاس در 6 اکتبر 2021.
پلیس در محل تیراندازی مدرسه ای در دبیرستان منسفیلد تیمبرویو در آرلینگتون ، تگزاس در 6 اکتبر 2021.
برمی گردد / جرمی لاک

وی افزود: “با بازگشت کودکان به مدرسه ، بیشتر خشونت ها نشان دهنده افزایش خشونت با اسلحه است که ما در سراسر کشور شاهد آن هستیم.”

تا کنون بیش از 50 حادثه در تشدید اختلافات در سال 2021 مقصر شناخته شده است ، در حالی که 23 مورد برای سال تقویم 2020 تحت تأثیر همه گیری و 49 مورد در سال 2019 گزارش شده است.

جایی که تیراندازی در مدارس اغلب به عنوان حملات برنامه ریزی شده تصور می شود ، مانند کشتار دبیرستان کلمباین 1999 یا تیراندازی جمعی دبیرستان مارجوری استونمن داگلاس 2018 ، که در آن افراد مسلح قربانیان نابینا را از چندین مکان هدف قرار دادند ، اخیراً در محوطه دانشگاه رخ داد. عمدتاً توسط اقدامات خشونت آمیزی تغذیه می شود.

دانش آموزان پس از تیراندازی در دبیرستان Marjorie Stoneman Douglas در پارکلند فلوریدا تخلیه شدند.
دانش آموزان پس از تیراندازی در دبیرستان Marjorie Stoneman Douglas در پارکلند فلوریدا تخلیه شدند.
AP توسط مایک استوکر / سان فلوریدا جنوبی فلوریدا

مقامات می گویند این اتفاق صبح چهارشنبه رخ داد زمانی که تیموتی جورج سیمپکینز ، یک دانش آموز 18 ساله در دبیرستان تیمبرویو ویو در آرلینگتون ، تگزاس ، پس از درگیری در کلاس درس آتش گشود.

یک هفته پیش ، در 30 سپتامبر ، در ممفیس ، ایالت تن ، پسر 13 ساله ای هنگام شروع کلاس های صبحگاهی ، هنگام درگیری روی پله های مدرسه دانش آموز دیگری را مورد اصابت گلوله قرار داد و او را کشت.

قربانی ، یک جوان 13 ساله ، نیز در تیراندازی زخمی شد و انتظار می رود بهبود یابد. در همین حال ، مظنون از محوطه مدرسه فرار کرد و پس از جستجوی پلیس خود را در داخل خانه یافت.

پلیس در دبیرستان هریتیج در پورت نیوز ، ویرجینیا ، پس از شلیک گلوله در هنگام جنگ در 20 سپتامبر 2021.
پلیس در دبیرستان هریتیج در پورت نیوز ، ویرجینیا ، پس از شلیک گلوله در هنگام جنگ در 20 سپتامبر 2021.
پیتر کیسی-USA Today / Kick USA

این تیراندازی در 20 سپتامبر در نیوپورت نیوز ، وی.آی رخ داد و در آن پلیس گفت که یک پسر 15 ساله اسلحه ای از کمرش بیرون کشیده و چندین دانش آموز را در حین درگیری در راهرو اصلی آنها شلیک کرده است. دبیرستان.

دو دانش آموز مجروح شدند: یک پسر 17 ساله با زخم گلوله به صورت و یک دختر 17 ساله از ناحیه پا.

ریدمن گفت علاوه بر مواردی که دانش آموزان ناگهان در هنگام درگیری سلاح های خود را بیرون کشیدند ، برخی از تیراندازی ها با گروه ها ارتباط داشته است.

به عنوان مثال ، مقامات خصومت های جمعی را عامل تیراندازی دوم سپتامبر در دبیرستانی در جنوب لس آنجلس می دانند که طی آن یک دانش آموز 17 ساله مجروح شد.

به گفته کارشناسان ، افزایش تعداد تیراندازی در مدارس ناشی از درگیری بین دانش آموزان است.
به گفته کارشناسان ، افزایش تعداد تیراندازی در مدارس ناشی از درگیری بین دانش آموزان است.
عکس AP / تونی گوتیرز

وکیل دادگستری که از طرف متهم تیمبروی ، سیمپکینز صحبت می کرد ، سعی کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه تشخیص دهد که این حادثه یک “تیراندازی استاندارد در مدرسه” نبوده است.

“تیراندازی های زیادی در مدارس در سراسر کشور وجود دارد که غم انگیز است. کیم تی کول ، وکیل حقوق مدنی گفت: “همه تیراندازی ها در مدرسه غم انگیز است.” “با این حال ، در این مورد ، این شخص نبود که به مدرسه رفت و برای تیراندازی رفت و تصمیم خود را گرفت. [and said,] “می دانید ، من ناراحت هستم و قصد دارم به هر کسی که می بینم شلیک کنم.

کارشناسان و مقامات می گویند که صرف نظر از علت تیراندازی ، این حوادث می تواند عواقب ناگواری برای دانش آموزان داشته باشد.

ریدمن گفت: “این حوادث منفرد هنوز بر همه دانش آموزان و مدارس تأثیر عمیقی دارد.”

به عنوان مثال ، یک معلم دبیرستان تیمبرویو به پست گفت که چگونه دانش آموزانش مجبور می شوند در هنگام شلیک گلوله درهای کلاس خود را ببندند و چگونه برخی در حین محاصره اشک می ریزند.

پس از تیراندازی 14 فوریه 2018 ، دانش آموزان در خارج از دبیرستان استونمن داگلاس یکدیگر را دلداری می دهند.
پس از تیراندازی 14 فوریه 2018 ، دانش آموزان در خارج از دبیرستان استونمن داگلاس یکدیگر را دلداری می دهند.
توسط جان مکال / TNS Zuma Wire

جورج پارکر ، سرپرست مدارس دولتی Port News News در ویرجینیا نیز توضیح داد که تیراندازی برای دانش آموزان و کارکنان چقدر آزاردهنده بود.

پارکر بعداً گفت: “فقط نگاه کردن به چهره دانش آموزان ما و میزان ترس آنها در این شرایط و کارکنان شوکه شده” ، “هیچ کس نمی خواهد این شرایط را پشت سر بگذارد.”

روندهای نگران کننده ای که از پایگاه اطلاعاتی تیراندازی مدارس K-12 سرچشمه می گیرد ، مشابه آمار و ارقام غیرانتفاعی Everta Own for Safety Gun است که 30 مورد تیراندازی در محوطه مدرسه بین 1 اوت و 15 سپتامبر گزارش داده است. پنج نفر کشته و 23 نفر زخمی شدند.

این بزرگترین رقمی است که از زمان نظارت سازمان بر محوطه مدرسه در سال 2013 ثبت شده است.

ممکن است سالها طول بکشد تا محققان تشخیص دهند که چرا جوانان بیشتری به وضوح اسلحه حمل می کنند و در محوطه مدرسه شلیک می کنند ، اما کارشناسان معتقدند که روندها از الگوهای اجتماعی مشابهی پیروی می کنند که باعث می شود یکی از مقوله های مورد توجه ، همه گیری کروناویروس و افزایش خرید اسلحه باشد.

ریدمن گفت: “ما در حال حاضر در روند هستیم و توضیح آن دشوار است.” “آنچه ما می دانیم این است که در هر جمعیت و منطقه ای ، خشونت با اسلحه در محوطه مدارس در حال افزایش است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *