ثبت نام بیش از 4000 داوطلب برای خدمت رسانی به زائران ایرانی در اربعین حسینی


به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر حسین فضلی با بیان اینکه در آستانه ایام اربعین حسینی قرار گرفته است، گفت: – به کادر درمانی از طریق سایت مرکز پزشکی اعلام شد. حج و زیارت به نشانی www.hmc.ir که هم اکنون چهار هزار و 274 نفر در این سامانه ثبت نام کرده اند.

معاون بازنشستگی مرکز حج و زیارت هلال احمر با بیان اینکه بیشترین تعداد پرستاران ثبت نام شده را پرستاران داوطلب در رشته های مختلف تشکیل می دهند، گفت: پرستاران داخلی، 102 پرستار اطفال، 506 تکنسین اورژانس، 230 کارشناس داروساز، تکنسین فنی ثبت نام کرده اند. سامانه اعلام شده، 375 امدادگر، 270 پزشک عمومی، 228 ماما و 550 داوطلب از سایر رشته های پزشکی.

وی با تاکید بر اینکه این آمار مربوط به پیش ثبت نام اولیه بوده و ارائه خاصی ندارد، گفت: کادر پزشکی پس از تکمیل فرم فراخوان مرحله آزمایش و مصاحبه را طی می کنند و در نهایت اسامی پذیرفته شدگان اعلام می شود. شناخته شده. این خبر در سایت مرکز پزشکی اعلام شده است.

به گفته دکتر فضلی، داوطلبان تا پایان این هفته (31 تیرماه ساعت 14:01) فرصت دارند جهت مراجعه به عتبات عالیات و خدمت رسانی در سایت مرکز پزشکی حج و زیارت به نشانی www.hmc.ir ثبت نام کنند. زائران اربعین .