جشن سالگرد الحاق کریمه به روسیه همراه خود پوتین در مسکو


جشن هشتمین سالگرد الحاق کریمه به روسیه در ورزشگاهی در مسکو برگزار شد کدام ممکن است رئیس جمهور روسیه در آن سخنرانی کرد کدام ممکن است اجتناب کرده اند جمله آن حمله کشورش به اوکراین را توجیه کرد.

خبرگزاری دانشجویان ایران به نقل اجتناب کرده اند سی ان ان گزارش داد در حالی کدام ممکن است چاپ شده سخنرانی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه {در این} مراسم به طور ناگهانی اجتناب کرده اند تلویزیون مناسب این ملت برداشتن شد، کرملین آن را خوب خطای فنی توضیح دادن کرد.

در همین جاری، ده‌ها هزار نفر برای جشن هشتمین سالگرد الحاق کریمه به روسیه در یک واحد استادیوم سراسری در مسکو {به سمت} پرچم روسیه ورودی آوردند. مقامات اوکراین این الحاق را بوتلگ می دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسط غرب به رسمیت شناخته نمی شد.

پوتین در جریان خوب سخنرانی تلویزیونی در برابر این پلاکاردی همراه خود مضمون «برای جهانی عاری اجتناب کرده اند نازی‌ها» ذکر شد: «روسیه قطعاً تمام این سیستم‌های ما را در اوکراین اجرا خواهد کرد».

او ذکر شد: برای نجات مردمان اجتناب کرده اند این مبارزه کردن، اجتناب کرده اند این عصر کشی. این انگیزه را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدف بی نظیر عملیات نیروی دریایی است کدام ممکن است ما در دونباس (شرق اوکراین) را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین انجام دادیم.

تلویزیون دولتی روسیه بعداً با بیرون هیچ مشکلی سخنرانی پوتین را چاپ شده کرد، با این حال کرملین اجتناب کرده اند تایید هر دو تکذیب چاپ شده خشمگین هر دو در قالب های اجتناب کرده اند پیش ضبط شده مراسم خودداری کرد.

پوتین تاکید کرد کدام ممکن است وحدت سراسری کنونی در روسیه مقاوم ترین وحدت سراسری است کدام ممکن است برای مدت زمان بسیار طولانی {در این} ملت تبصره شده است.

وی خطاب به باند ذکر شد: «بهتر از انگیزه برای نشان دادن آن، نحوه جنگیدن پسران کشورمان در این مد است: شانه به شانه، حمایت اجتناب کرده اند یکدیگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت لزوم، شبیه برادران را انتخاب کنید و انتخاب کنید در میدان درگیری همراه خود یکدیگر دفاع کردن می کنند. ما مدت زیادی است کدام ممکن است چنین اتحادی نداشته ایم.

این مهمانی خوب ساعت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم همراه خود موسیقی خشمگین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سخنرانی حامیان عالی مقامات روسیه اجتناب کرده اند جمله مارگاریتا سیمونیان، سردبیر راشاتودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه در کنار بود.

زاخارووا در سخنرانی شخصی ذکر شد: ما خوب مقامات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملتی هستیم کدام ممکن است اجتناب کرده اند صلح دفاع کردن می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود شرارت نبرد می تدریجی.

میزبانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد اجتناب کرده اند حاضران سنجاق Z نارنجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکی را روی لباس های شخصی می پوشیدند. {در این} اجرای زنده ستارگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوانندگان پاپ روسیه نیز موسیقی های شخصی را اجرا کردند.

برگزارکنندگان غرب را به حمله به روسیه متهم کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند ورود ورزشکاران المپیک روسیه به روی صحنه خبر دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باند مانترا “روسیه، روسیه” را اوج دادند.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر