جمهوری خواهان: بایدن منصفانه قدم به هماهنگی همراه خود ایران نزدیک تر است


به گزارش جامعه العربیه، سناتور جمهوری خواه آمریکا تاد یانگ اجتناب کرده اند احتمال احیای برجام ابراز اولویت کرد.

وی افزود: محتوای متنی پیشنهادی احیا کردن هماهنگی هسته ای موسوم به برجام «شدیدتر» اجتناب کرده اند آنچه در سال 2015 حاصل شد است را انتخاب کنید و انتخاب کنید میلیاردها دلار برای ایران صرفه جویی می تدریجی.

تاد یانگ همراه خود تکرار برخی ادعاهای بی ایده کسب اطلاعات در مورد پوشش های قلمرو ای ایران نوشت: «تصور کنید توافقی همراه خود ایران همراه خود میانجیگری ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید حزب کمونیست چین انجام شود. توافقی کدام ممکن است راه را برای رشد سلاح های هسته ای به راحتی می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه را برای خشونت از طریق خاورمیانه به راحتی می تدریجی.

یانگ در نظر ذکر شد: «اگر آمریکا این کار را انجام دهد، احمقانه است.

به گزارش یانگ، مقامات بایدن در آستانه هماهنگی همراه خود ایران است.

این سناتور جمهوری خواه در {پاسخ به} پرس و جو مقامات آمریکا ذکر شد: آمریکا اجتناب کرده اند این هماهنگی چه سودی ممکن است داشته باشد؟ فضا ایران به همان اندازه ساخت اورانیوم می خواست برای مونتاژ بمب هسته ای اجتناب کرده اند 5 هفته تا 6 ماه افزایش خواهد کشف شد.[اما] معنی آمریکا برای توقف رشد [برنامه هسته‌ای ایران] علاوه بر این در بلند مدت از نزدیک تضعیف احتمالاً خواهد بود.

تاد یانگ توافقنامه احیای برجام را توافقی توضیح دادن کرد کدام ممکن است به ایران فرصتی برای “باور جاه طلبی های هسته ای شخصی” داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را “آسیب رسان” توضیح دادن کرد.

وی افزود: رئیس جمهور باید این هماهنگی را شناخته شده به عنوان معاهده برای تصویب به کنگره بفرستد.

انتهای پیام