جک ویلسون در یک برد مقابل تیتان هم تیمی های جت را شگفت زده کرد


کیلن کول هرگز چیزی شبیه به چیزی که جک ویلسون ، مهاجم تازه کار جتز ، یکشنبه از آن بیرون کشیده بود ، حداقل از هم تیمی خود ندیده است.

از نظر پاکسازی میله ها ، تحسین کول از ویلسون احتمالاً به بلند کردن یک پا از نوار پایین نزدیکتر است. در نهایت ، Jets Wideout چهار فصل در Jacksonville بازی کرد و پاس هایی از Blake Bortles ، Chad Hayne و Gardner Minsheu دریافت کرد.

با این حال ، آنچه از ویلسون در پیروزی جت ها بر تایتان ها دید او را شگفت زده کرد.

وی گفت: کول در تمرین جتز روز چهارشنبه گفت که من شخصاً چنین چیزی را در بازیکن دفاعی ، شخصاً در تیمم ندیده ام.

نمایشی که باعث شد فک کول بیفتد ، مبارزه چهارم چهارم بود که ویلسون را قبل از اینکه خطرناک ترین گیرنده خود ، کوری دیویس را به اعماق برساند ، وقت گرفت. ویلسون ، که در حال چرخش به راست خود بود ، یک توپ شل با پاس از خط 40 یاردی خود به جا گذاشت که دیویس در هنگام سقوط به محوطه انتهایی آن را گرفت.

در مبارزات ابتدایی ویلسون ، روبرت صالح ، سرمربی جتز از بازیکن تازه کار خواسته بود “خسته کننده تر” باشد ، بیشتر از این که دفاع را بگیرد و نه اینکه چیزی را مجبور کند. در پاس تاچ تاون 53 متری دیویس ، که تایلر کرافت برای مدت کوتاهی روی آن ظاهر شد ، کول دوست داشت که مدافع مرکزی او طرفداران یا هم تیمی هایش را ناراحت نکند.

“من فکر نمی کنم شما همه می فهمید که او چگونه این کار را انجام داده است. کول ، که در این فصل حضور مفیدی در ویلسون داشته است ، گفت: “دو نفر در راه بودند ، و یکی باز بود. اما او از فرصت استفاده کرد ، کنترل را در دست گرفت و او بازی را ساخت. “

جک ویلسون
جک ویلسون
رابرت سابو

تاچ داون ، جت ها را با نتیجه 24 بر 17 در بازی که آنها در وقت اضافه برای اولین برد خود در سال و اولین برد در دوران حرفه ای ویلسون در NFL کسب کردند ، پیش انداخت.

رشد مغزی ویلسون فرآیندی در حال پیشرفت است که محرک را با روتین متعادل می کند. استعداد ناب ویلسون در آن نمایش نشان داد که به دنبال یافتن این تعادل به سقف خود نگاهی می اندازد.

در حالی که ویلسون در سه ماهه سوم نیاز به انداختن بمب داشت ، در سومین و ششم Jets 32 بازی چندانی رخ نداد. وقتی ویلسون فشار را احساس کرد و به راست خود چرخید ، کول گفت که او فقط می داند چگونه دویدن را ادامه دهد ، مدافع وسطش زمان پیدا می کند و احتمالاً او را پیدا می کند. پنجاه یارد در نافیلد ، او کول را پیدا کرد و یک گل زمینی به ثمر رساند که باعث شد جتز اولین برتری بازی را به دست آورد.

“او آن را در دهه 60 انداخت [yards]کول می گوید: “او سه پاس برای 92 یارد گرفت.” “من تعجب می کنم که او چقدر دور می اندازد در حالی که در واقع سعی می کند آن را به همان اندازه پرتاب کند.”

خیلی چیزها می تواند در یک هفته تغییر کند ، به خصوص با یک مدافع 22 ساله که در دو هفته گذشته 6 بار با افزایش تلفات پاتریوت ها و برونکوس متوقف شده است. هنگامی که “جالب” کار نمی کند “خسته کننده” نامیده می شود.

نزدیک کیلن
نزدیک کیلن
بیل کاسترون / نیویورک پست

اما وقتی دومی کار می کند ، این فقط ب dimensionعد دیگری است که ویلسون می تواند از آن برای پیروزی Jets استفاده کند.

کول ، یک جت سال اول ، گفت که تیم های وقت اضافی می توانند در این فصل گرد هم بیایند ، زمانی که کمپین سال گذشته با یک اپیدمی چشمگیر انجام شد ، و شیمی بیشتری به توانایی نمایشنامه های نمایشی ویلسون اضافه کرد. مهارت هایی برای.

“من نمی گویم که برخی از نمایش های غیر سایه برای ما ضروری بودند [me] ویلسون پس از پیروزی یکشنبه گذشته گفت: “من سعی می کنم کارهای بیشتری انجام دهم.” وی گفت:

“من به پیشرفت خود با افراد آسان ادامه می دهم و به آنچه دفاع به من می دهد پاسخ می دهم.”

این بازوی ویلسون است که جت ها بیشترین اهمیت را برای تبدیل او به انتخاب شماره 2 قائل بودند ، اما پاهای او فعال و سریع هستند تا از افتادن جیب ها جلوگیری کند ، که می تواند خلاقیت او را برجسته کند.

ویلسون تنها 19 یارد تا این لحظه دویده است ، اما این احتمال وجود دارد که او کاری فراتر از راه رفتن پشت خط نفوذ انجام دهد.

کول گفت: “او قصد دارد یکی از اینها را به زمین برساند ، و شما همه او را مایکل ویک می نامید.” من فکر می کنم او با گذشت فصل کاری دیوانه وار با پاهایش انجام می دهد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *