حالت دهنده آلت تناسلی با کرم ویتامین C

کرم ویتامین C یک محصول طبیعی حاوی موادی است که از سلامت، قدرت و ظاهر آلت تناسلی حمایت می کند. هنگامی که کرم به صورت خارجی استفاده می شود، ویتامین C به عنوان یک ماده فعال عمل می کند که از سلول های پوست در برابر آسیب اکسیداتیو محافظت می کند و سلامت بافت، ماهیچه و اعصاب را ارتقا می دهد.

ویتامین C چیست؟

ویتامین C یک آنتی اکسیدان محلول در آب است که به طور طبیعی در طیف وسیعی از غذاها وجود دارد و برای سلامت و شادابی انسان ضروری است. بدون سطح کافی ویتامین C خون، طیف وسیعی از علائم کمبود ممکن است رخ دهد از جمله: کم خونی، افسردگی، بهبود ضعیف زخم، ایمنی پایین و اختلال عملکرد جنسی. غذاهای سرشار از ویتامین C عبارتند از مرکبات، توت فرنگی، کیوی، کلم بروکلی، فلفل قرمز، گل رز و گوجه فرنگی. با این حال، مطالعات نشان می دهد که بسیاری از فواید درمانی ویتامین C در دوزهای بالاتر از میوه ها و سبزیجات بیشتر است. به همین دلیل، مکمل های داخلی و خارجی ویتامین C در سراسر جهان محبوب هستند. ویتامین C به محصولات مراقبت از پوست و مکمل ها به شکل اسید اسکوربیک، آسکوربات سدیم یا آسکوربات کلسیم اضافه می شود.

ویتامین C چگونه برای سلامت آلت تناسلی مفید است؟

کرم ویتامین C برای سلامت پوست شما عالی است. ویتامین C یک ماده مغذی مهم برای استحکام سلول های همبند است، زیرا برای تشکیل کلاژن ضروری است. کلاژن پروتئینی است که دوام و انعطاف‌پذیری بافت‌های همبند مانند پوست، ماهیچه و استخوان را فراهم می‌کند و از پوست در برابر آسیب‌هایی که می‌تواند در طول رابطه جنسی تهاجمی یا خودارضایی رخ دهد، محافظت می‌کند. استفاده مکرر از کرم ویتامین C باعث افزایش لطافت، صافی و استحکام پوست پوشاننده آلت تناسلی می شود.

کرم ویتامین C عملکرد جنسی را بهبود می بخشد؟

طبق یک مطالعه، ویتامین C با حمایت از انتشار اکسید نیتریک (NO) در بافت های آلت تناسلی به جلوگیری از اختلال نعوظ کمک می کند. NO (اکسید نیتریک) از آرژنین در بدن تولید می شود و برای شل شدن عضلات صاف آلت تناسلی مورد نیاز است و منجر به نعوظ می شود. ویتامین C تولید محلی NO را افزایش می دهد و تجزیه NO را کاهش می دهد و از نعوظ کامل و طبیعی حمایت می کند. در حالی که کرم ویتامین C جایگزین داروهای دارویی مانند ویاگرا نیست، اما می تواند مزایای بیشتری داشته باشد و لذت رابطه جنسی را افزایش دهد.

کرم ویتامین C برای گردش آلت تناسلی مفید است؟

ویتامین C با جلوگیری از تصلب شرایین و حمایت از جریان خون در افراد مبتلا به بیماری های قلبی عروقی و دیابت به جریان خون کمک می کند. پلاک‌ها، کلسترول و سطوح بالای قند همگی باعث کاهش جریان خون در اندام‌ها می‌شوند و در نتیجه خطر اختلال عملکرد جنسی و کاهش حساسیت عصبی را افزایش می‌دهند. افزایش ویتامین C گردش خون آلت تناسلی را بهبود می بخشد و از سلامتی کامل نیز حمایت می کند.

کرم ویتامین C با تاثیر در سطوح مختلف با ناباروری در مردان مبارزه می کند؟

سلامت آلت تناسلی و باروری نیاز به حمایت تغذیه ای کافی دارد. وقتی سطح ویتامین C در خون و در بافت‌های آلت تناسلی افزایش می‌یابد، سطح تستوسترون افزایش می‌یابد، سلامت اسپرم بهبود می‌یابد، تحرک اسپرم افزایش می‌یابد و اسپرم در برابر آسیب رادیکال‌های آزاد محافظت می‌شود. ناباروری مردان تا 60 درصد از تمام موارد ناباروری را تشکیل می دهد و با آسیب رادیکال های آزاد ناشی از شیوه زندگی نامناسب تشدید می شود. کاهش مصرف دخانیات، الکل، غذاهای فرآوری شده و افزایش ویتامین C همگی راه هایی برای بهبود باروری در مردان هستند.

کرم ویتامین C را چگونه و از کجا تهیه کنیم؟

ویتامین C به درجات مختلفی در دستگاه گوارش افراد جذب می شود، به طوری که برخی از افراد می توانند ویتامین C بیشتری نسبت به دیگران جذب کنند. این مشکل را می توان با استفاده از کرم ویتامین حاوی ویتامین C دور زد که می تواند مستقیماً روی آلت تناسلی استفاده شود و ویتامین C را بلافاصله به جریان خون و بافت های محلی منتقل کند. فرمول‌های مخصوص آلت تناسلی (اکثر متخصصان بهداشت روغن Man1 Man Oil را توصیه می‌کنند) برای سلامت و مراقبت از آلت تناسلی طراحی شده‌اند و حاوی بسیاری از مواد مغذی حیاتی هستند که در کنار ویتامین C کار می‌کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر