خواه یا نه اوکراین به «افغانستان اروپا» تغییر احتمالاً وجود خواهد داشت؟


بخش عربی اسکای نیوز در گزارشی نوشت: «حمایت بی‌سابقه پولی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتش غرب اجتناب کرده اند اوکراین متوقف نشده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی متخصصان معتقدند کدام ممکن است این ملت را به «افغانستان اروپا» تغییر خواهد کرد. عملیات را انتخاب کنید و انتخاب کنید تغییر آن به 1 “مبارزه فرسایشی” کدام ممکن است در آن کیف مسکو را هل خواهد داد فوق العاده پرهزینه است.

{در این} گزارش آمده است کدام ممکن است علاوه بر این واشنگتن کدام ممکن است روز پنجشنبه فهرستی اجتناب کرده اند تسلیحات به کیف را آشکار کرد، لندن نیز اختصاص داده شده شد کدام ممکن است تسلیحات بیشتری را به اوکراین حاضر تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسلواکی دارای خوب سیستم دفاعی مونتاژ روسیه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید «اس-300» را به این ملت داده است. این ملت. کلید این کمک های بی سابقه چیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواه یا نه اوکراین قیمت آن را تیز کردن می تنبل هر دو رایگان است؟

بر ایده فهرستی کدام ممکن است کاخ سفید در روز پنجشنبه آشکار کرد، آمریکا بیش اجتناب کرده اند 1.7 میلیارد دلار شناخته شده به عنوان کمک امنیتی به اوکراین اجتناب کرده اند تحریک کردن مبارزه حاضر کرده است کدام ممکن است شناخته شده به عنوان رئیس جمهور آمریکا به 2.4 میلیارد دلار رسیده است.

به گزارش وال استریت ژورنال آمریکا، فهرست کمک های تسلیحاتی آمریکا به اوکراین برای ادغام کردن 1400 سامانه ضد اثیری استینگر، 5000 سامانه ضد تانک Javelin، 7000 سامانه ضد تانک تولید دیگری را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک دسته کامل پهپاد است. این فهرست علاوه بر این برای ادغام کردن 7000 اسلحه نوزاد، 50 میلیون گلوله، 45000 محافظت حفاظتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلاه امنیت، سامانه های موشکی هدایت شونده لیزری، سامانه های اثیری با بیرون سرنشین پوما، 4 رادار ضد توپخانه، 4 رادار ضد خمپاره را انتخاب کنید و انتخاب کنید چندین خودروی زرهی است. سامانه حفاظت موشکی دوربرد اس 300 در آن گنجانده شد.

بر ایده این گزارش، واشنگتن روز پنجشنبه گفتن کرد کدام ممکن است 100 میلیون دلار کمک ارتش اضافی به اوکراین حاضر کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوید آستین وزیر حفاظت نیز روز جمعه گفتن کرد کدام ممکن است سامانه حفاظت اثیری پاتریوت در اسلواکی مستقر شده است.

آندری بارانوف، محقق روسی، می‌گوید کدام ممکن است سنای آمریکا لایحه‌ای را دانستن درباره «رهن دادن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجاره» را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرزنده کردن این سیستم‌ای به تماس گرفتن «لیندسی» برای آسان‌سازی کمک‌های ارتش به اوکراین تصویب کرده است.

وی افزود: واشنگتن به تقاضا رئیس جمهور 1.7 میلیارد دلار به اوکراین کمک کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیف باید این هدایای آمریکایی را همراه خود مزایایی بپردازد کدام ممکن است در واقع ولدیمیر زلنسکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تیمش این کار را نمی شود، اما علاوه بر این قیمت آن را می پردازد. فناوری بعدی اوکراینی ها به فرماندهی خواهند بود.

اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری، ولادیمیر واسیلیف، محقق عالی آکادمی علوم روسیه، می گوید کدام ممکن است آمریکا همراه خود سرزنده کردن لیندسی، تمایل دارد اوکراین را به سرزمین نبرد های تمدید شده مدت هر دو به عبارتی «افغانستان اروپا» تغییر تنبل. واشنگتن چیزی نخواهد داد تا در ازای آن چیزی اکتسابی تنبل، به همین دلیل آمریکا در جستجوی سایش روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تغییر کیف به باتلاقی معادل کابل است.

{در این} گزارش آمده است: علاوه بر این واشنگتن، بریتانیا نیز کمک های در عمق ای به اوکراین حاضر کرده است. بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا روز جمعه گفتن کرد کدام ممکن است کشورش کمک های ارتش شخصی به اوکراین را همراه خود کشتی موشک های ضد تانک را انتخاب کنید و انتخاب کنید پهپادها افزایش خواهد داد.

بریتانیا حدود 6000 موشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید 3615 سلاح سبک ضد تانک به اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این متخصصان انگلیسی برای آموزش نیروهای اوکراینی کشتی کرد.

روزنامه بریتانیایی گاردین نیز گزارش داد کدام ممکن است لندن اختصاص داده شده به کشتی موشک های تا حد زیادی به اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر 25 میلیون کمک به نظامی این ملت شده است.

اسلواکی نیز روز جمعه گفتن کرد کدام ممکن است سامانه اس-300 مونتاژ روسیه را به روسیه داده است.

اشرف الصباغ، کارشناس روسیه در امور روسیه در مصاحبه همراه خود اسکای نیوز اظهار داشت: روسیه همراه خود انجام عملیات ارتش در اوکراین اروپا را به گونه ای زشت آشکار کردن کرد کدام ممکن است سرانجام تمام کمک هایی کدام ممکن است اکنون به اوکراین حاضر تبدیل می شود یکی اجتناب کرده اند این کمک هاست. ملت ها. ابزار حفاظت اجتناب کرده اند شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهروندانش را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمدن آنها به سمت هرگونه حمله روسیه {خواهد بود}.

وی افزود: کشورهای ecu سودآور شدند ساکنان شخصی را راضی کنند کدام ممکن است کمک پولی، ارتش را انتخاب کنید و انتخاب کنید لجستیکی به اوکراین یکی اجتناب کرده اند ردیابی ها دفاعی آنها به سمت هرگونه حمله روسیه است.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر