دادگاه عالی Sotomayor به مدارس NVC اجازه می دهد تا واکسن کووید را ادامه دهند


سونیا سوتومایور ، قاضی دیوان عالی ، درخواست چهار معلم مدرسه عمومی شهر نیویورک مبنی بر ماندن فرمان شهردار بیل دو بلاسیو مبنی بر دریافت کلیه واکسن کووید -19 از سوی کلیه کارکنان وزارت آموزش و پرورش (DOE) را رد کرد. بومی برانکس روز جمعه گفت که دادگاه عالی کشور به این اعتراض که به دنبال ماندن قبل از اجرای کامل فرمان شهر است ، رسیدگی نخواهد کرد.

دکتر دیو چوکشی ، کمیسر بهداشت شهر در واکنش به این خبر در توییتی نوشت: “نیاز ما به واکسیناسیون برای کارکنان مدرسه نیویورک در حال حاضر در دادگاه های ایالتی ، دادگاه های فدرال و دیوان عالی بررسی و تأیید شده است.” واکسیناسیون دانش آموزان و کارکنان را ایمن نگه می دارد. “

آخرین مهلت برای دریافت حداقل یک واکسن کووید -19 برای کارکنان DOE در واقع 27 سپتامبر بود – اما به دلیل اقامت موقت که یک قاضی فدرال شهر را به دلیل الزامات واکسیناسیون برای کارکنان شهرداری شکایت کرد ، به تعویق افتاد. یک دادگاه تجدید نظر فدرال این فرمان را عصر دوشنبه تایید کرد و شهردار دو بلاسیو مهلت جدیدی را برای واکسیناسیون کارکنان DOE در ساعت 5 بعد از ظهر روز جمعه 1 اکتبر تعیین کرد ، به این معنی که کلاس ها هفته آینده از سر گرفته می شود. به موقع اجرا می شود.

بر اساس آمار شهرها ، تا روز جمعه ، حداقل 90 درصد از تمام کارکنان DOE با حداقل یک تزریق واکسینه شده بودند. در بین معلمان ، این میزان 93 بود ، به این معنی که حدود 5500 نفر از 78000 معلم در سطح شهر مطابق نبود. حدود 98 of از مدیران واکسینه شده اند و تنها 30 مورد آن واکسینه شده است. حدود 500 کارمند DOE معافیت پزشکی یا مذهبی دریافت کرده اند.

در نیویورک ، در 25 آگوست 2021 ، معلمان به دستور واکسیناسیون کووید -19 اعتراض کردند.  سونیا سوتومایور ، قاضی دیوان عالی آمریکا درخواست تجدید نظر گروهی از معلمان برای لغو فرمان شهر نیویورک برای معلمان مدارس عمومی را رد کرد.

در نیویورک ، در 25 آگوست 2021 ، معلمان به دستور واکسیناسیون کووید -19 اعتراض کردند. سونیا سوتومایور ، قاضی دیوان عالی آمریکا درخواست تجدید نظر گروهی از معلمان برای لغو فرمان شهر نیویورک برای معلمان مدارس عمومی را رد کرد.

پیکان

در نیویورک ، در 25 آگوست 2021 ، معلمان به دستور واکسیناسیون کووید -19 اعتراض کردند. سونیا سوتومایور قاضی دیوان عالی آمریکا درخواست تجدید نظر گروهی از معلمان برای لغو فرمان شهر نیویورک برای معلمان مدارس عمومی را رد کرد.

ماری آلتافر / AP / Shutterstock

DOE در بیانیه ای که بعد از ظهر جمعه منتشر شد ، گفت: “مدارس دارای سیستم های حمایتی هستند تا اطمینان حاصل شود که از پرسنل لازم برای مراقبت از دانش آموزان خود برخوردار هستند.” این شامل مجموعه ای از 9000 معلم جایگزین ایمن سازی و 5000 حرفه ای ایمن سازی ، و همچنین بودجه جدید انعطاف پذیر برای مدارس برای استخدام کارکنان اضافی در صورت نیاز است. DOE گفت: “ما همچنین به همه معلمان جایگزین مشوق های مالی ارائه می دهیم و حقوق معمولی آنها را جایگزین حرفه ای ها می کنیم.”

DOE افزود که در دو هفته اول مدرسه ، یک کلینیک ایمن سازی در محل برای کارکنان و دانش آموزان واجد شرایط اجرا می کند.

کارکنانی که مدارک واکسیناسیون را تا مهلت مقرر بارگذاری نکنند ، در مرخصی بدون حقوق قرار می گیرند. اما اگر مدارک واکسیناسیون را در آخر هفته بارگذاری کنند ، می توانند روز دوشنبه بدون وقفه به محل کار خود بازگردند.

به طور جداگانه ، دستورات دولتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی نرخ ایمن سازی برای خانه های سالمندان در شهر را افزایش داده است ، اما برخی از بیمارستان ها خدمات را موقتاً متوقف کرده اند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *