دادگاه هایی که با کارکنان مراقبت های بهداشتی نیویورک به دنبال معافیت مذهبی هستند ، درخواست واکسیناسیون معلمان نیویورک را رد می کنند


یک قاضی فدرال روز سه شنبه حکم داد که کارکنان بیمارستان نیویورک و خانه های سالمندان نمی توانند از مصونیت مذهبی در دستور واکسن کووید -19 این ایالت منع شوند.

قاضی دیوید هرد ، قاضی دادگاه منطقه ای آمریکا در منطقه شمالی نیویورک ، در حکمی گفت که کارگران باید بدون اجازه چنین معافیت هایی واکسینه شوند.

این سیاست ، که مستلزم واکسیناسیون همه بیمارستان ها ، خانه های سالمندان و کارکنان مراقبت های خانگی در برابر ویروس کرونا است ، در ابتدا تحت مدیریت Cuomo صادر شد و معافیت های پزشکی و مذهبی را مجاز می دانست. در اواخر ماه اوت ، مقامات بهداشت ایالتی این سیستم را که به مردم اجازه می داد به دلایل مذهبی بیرون بروند ، لغو کردند – اقدامی که فرماندار کتی هوچول از آن حمایت کرد.

گروهی متشکل از 17 نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی ماه گذشته از هوچول و اعضای دولتش به دلیل این سیاست شکایت کردند. وی تأکید کرد که اعتراف وی از طریق شکنجه و اعتراف وی از طریق شکنجه به دست آمده است. او در ابتدا یک دستور منع موقت گرفت که مانع از مداخله دولت در توانایی صاحبان مراقبت های بهداشتی برای اعطای معافیت های مذهبی شد. پس از بررسی شواهد بیشتر ارائه شده توسط هر دو طرف ، قاضی هرد روز سه شنبه حکمی صادر کرد که عملاً دستور را تمدید کرد.

استفان کرامپتون ، مشاور ارشد در انجمن توماس مور گفت: “این یک تصمیم روشن در حمایت از حقوق اساسی کارگران پزشکی است که درخواست مصونیت مذهبی برای دستور واکسیناسیون توسط فرماندار هوچول و دولت وی رد شد.” در بیانیه ای که پس از این حکم اعلام شد ، نماینده شاکیان پرونده است.

تجدیدنظر محتمل است. هوچول گفت که در جهت ارتقاء سلامت عمومی برای لغو این تصمیم تلاش خواهد کرد.

هوچول روز سه شنبه در بیانیه ای گفت: “به عنوان فرماندار ، مسئولیت من حفاظت از مردم این ایالت است و کارکنان مراقبت های بهداشتی باید واکسینه شوند ، که هوچول انجام می دهد.” نیویورکی ها سالم هستند. ”

اکثر کارکنان بیمارستان و خانه سالمندان مجبور بودند اولین شلیک Covid-19 خود را تا 27 سپتامبر نشان دهند ، در حالی که کارگران مراقبت از خانه تا 7 اکتبر فرصت داشتند. صاحبان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر افرادی را استخدام کرده اند که از شرایط مطلوب برخوردار نیستند تا آنها را به مرخصی بدون حقوق ببرند یا آنها را اخراج کنند. مرکز پزشکی SUNY DASTNET مجبور شد موقتاً جراحی و سایر خدمات را طبق دستور لغو کند ، و Northwell Health 1400 کارمند را از دستور واکسیناسیون ایالت حذف کرد.

اما برخی از کارگران خواستار امتیازات مذهبی هستند. WNYC / Gothamist با چندین سیستم بیمارستانی در مورد نحوه برخورد آنها با معافیت های مذهبی با توجه به آخرین حکم اظهار نظر کرده است.

حتی اگر این تصمیم تأیید شود ، این بدان معنا نیست که همه افرادی که به دنبال معافیت مذهبی هستند از آن برخوردار خواهند شد.

آلیشیا اولری ، رئیس و رئیس دانشکده حقوق آلبانی می گوید: “یکی از دلالت ها این است که کارکنان باید فرصت درخواست اجازه اقامت را داشته باشند.” “این بدان معنا نیست که کارمند قرار است مسکن دریافت کند یا کارفرما باید بماند.”

دستور واکسن شهر نیویورک برای کارکنان وزارت آموزش و پرورش به کارکنان اجازه می دهد معافیت های مذهبی دریافت کنند بسیاری از درخواستها – اما نه همه آنها – پذیرفته شده است. سخنگوی DOE گفت که قبل از مهلت واکسیناسیون 27 سپتامبر ، شهر قبلاً بیش از 500 درخواست را تأیید کرده بود.

با این حال ، کارکنان DOE ، که به دنبال ماندن حکم دادگاه پس از اجرای آن بودند ، ادعا کردند که این شهر “آشکارا با اعتقادات مذهبی مردم دشمن است”. یک قاضی فدرال در منهتن روز سه شنبه در جلسه رسیدگی گفت که هیچ شواهدی مبنی بر چنین دشمنی وجود ندارد و از پذیرفتن درخواست شاکیان خودداری کرد. لورا مینیکوچی ، وکیل شهر در جلسه دادرسی گفت که کارکنان DOE که تا کنون معاف شده اند بیش از 20 دین مختلف را نمایندگی می کنند.

هیچ دین بزرگی نگفته است که مردم نباید علیه کووید -19 واکسینه شوند. اما در مورد به چالش کشیدن دستور دولت ، شاکیان می گویند که اعتراضات صادقانه مذهبی نسبت به واکسن های کووید -19 که در حال حاضر موجود است ، دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *