درخواست 13 انجمن دانشجویی برای محاکمه معصومه ابتکار و شهیندخت مولاوردی


به گزارش فارس، 13 انجمن اسلامی دانشجویی وابسته به دفتر تحکیم وحدت در نامه ای به دادستانی کل کشور خواستار محاکمه معاونان رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در دولت های اصلاحات، تدبیر و امید شدند. به لطف عملکرد آنها

متن این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای محمدجعفر منتظری
دادستان محترم کل کشور
سلام

همانطور که می دانید؛ پس از اظهارات خانم فاطمه شجاعی در برنامه تلویزیونی جهان آرا مبنی بر برگزاری جلسه ای با موضوع سلامت جنسی در دولت قبل و پشت این عناوین، ترویج اهداف مغایر با اخلاق و فرهنگ ایران اسلامی و در راستای خواسته های فرهنگ متجاوز غرب است. خانم زهرا شجاعی، معصومه ابتکار و شهیندخت مولاوردی از وی شکایت کردند.

با توجه به پاسخ به کیفرخواست و رای منع تعقیب خانم فاطمه شجاعی، بدلیل عدم اثبات جعلی بودن مدارک فوق از سوی این مرجع قضایی؛ و بر اساس اصول 10 و 21 قانون اساسی که حفظ بنیان خانواده و احترام به کرامت و حقوق زن را از وظایف دولت ها و نهادها در جمهوری اسلامی می داند. و از آنجایی که شاکیان نتوانستند شواهد محکمی دال بر بی گناهی خود ارائه دهند، به وضوح می توان نتیجه گرفت که سوء مدیریت و غرض در فعالیت معاون زن دولت یازدهم و دوازدهم در تهیه و تدوین گزینه ای برای رابطه جنسی وجود داشته است. آزادی برای زنان و دختران این کشور؛ اما آیا هویت سازی زن مورد نظر جمهوری اسلامی بود که مقام معظم رهبری او را زن جریان سوم و زن نجیب می نامند؟

مایه تاسف است که در غیاب نظارت صحیح و قانونی، چنین افرادی به جای پاسخگویی، حق دارند به دیگران شکایت کنند.

لذا از جناب دادستان محترم تقاضا داریم برای حمایت از زنان کشور و برخورد با بی قانونی زنان زهرا شجاعی، معصومه ابتکار و شهیندخت مولاوردی به موضوع بپردازید و به کسانی که در رأس بوده اند پاسخ دهید. تصمیم گیری در مورد زنان این کشور به مدت 16 سال به دادگاه بیاورید تا با ارائه مدارک و روشن شدن نتیجه به وضوح مشخص شود که واقعاً در طول سالهای مسئولیت خود چه اقداماتی انجام داده اند و سوء استفاده ها و بی توجهی به فرهنگ مسلمانان و زنان انقلاب اسلامی بر اساس ضرورت قانون مورد توجه قرار خواهد گرفت.

و سلام بر تو باد و رحمت و برکات خدا بر تو باد

انجمن های امضا:
– انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیر کبیر
– انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه نوشیروان بابل
– انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده دکتر شریعتی
– انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران
– انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه پیام نور مشهد
– انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی رامین، خوزستان
– انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا (س)
– انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)
– انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان
– انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران
– انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه
– انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس
– انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گرمزگان