در دنیایی که به طور فزاینده ای غیرمنطقی می شود چه باید بکنیم؟


ما مراقبت های بهداشتی را تجدید می کنیم (http://hcrenewal.blogspot.comوبلاگ نویسان بار دیگر به دلیل عدم ارسال مزمن در وبلاگ عذرخواهی می کنند. با این حال، ما هنوز درمورد اینکه اکنون به عنوان یک پست وب قدیمی و طولانی مدت، چه کمکی باید داشته باشیم، دچار مشکل هستیم.

فرقه ای از رهبری که ممکن است از “بیماری مدیر عامل” رنج ببرد
قبل از همه‌گیری کووید، سعی کردیم تصویری ساختاریافته از آنچه «ناهنجاری جدید» می‌نامیم ایجاد کنیم. اما حتی پس از شروع همه‌گیری کووید، آن هم قدیمی به نظر می‌رسد.
برای مثال، ما از پرداختن به تحریفات نسبتاً ظریف در پایگاه تحقیقاتی بالینی (مانند دستکاری جنبه‌های خاصی از کارآزمایی‌های کنترل‌شده و انتشار) توسط متخصصان بسیار آموزش‌دیده که در شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی کار می‌کنند، به دنبال فروش بیشتر محصول با قیمت‌های بالاتر برای تبلیغ برای درمان‌های زشت بر اساس دروغ‌های آشکار و استدلال‌های غیرمنطقی توسط سیاستمداران افراطی گاهی با حمایت یک فروشنده روغن مار، اغلب با هدف نه تنها فروش آبشش‌های بی‌فایده یا مضر، بلکه با هدف ترویج برنامه‌های سیاسی افراطی، اگر نگوییم استبدادی (نمونه‌های اولیه در پست‌ها را ببینید). اینجا اینجا و اینجا). وقتی با دستکاری‌کنندگان تحقیقاتی سخت‌گیر بحث می‌کردیم، بدترین ما PharmaScolds نام داشتیم. حالا من توییتر نظرات شامل توهین های مختلف از “متراکم” به “احمق” به غیر قابل چاپ. برخی از افرادی که سعی در ترویج پزشکی مبتنی بر شواهد دارند، تهدید به مرگ شده اند. و این فقط نمونه ای از اتفاقاتی است که بسیاری از شما می دانید.

در همین حال، همه اینها به دور از تکرار است، اما اخبار قدیمی که قبلاً به آن تکیه می کردیم، به عنوان مثال مبنی بر اینکه یک مدیر عامل یک شرکت به دلیل مشارکت شرکت خود در سلامت انسان، هزینه های نامتناسبی را پرداخت کرده است، کاملاً از بین رفته است.

بنابراین چه چیزی می توانیم در یک نوسازی مراقبت های بهداشتی بنویسیم که به نور اضافه کند، نه گرما؟ وبلاگ نویسان HCR از پیشنهادات شما قدردانی خواهند کرد. لطفا نظرات زیر را اضافه کنید یا به من ایمیل بزنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر