دستور تهیه بلغور جو دوسر پخته سالم از Snickerdoodle


جسیکا بیپن ، MS ، RD، دستور تهیه بلغور جو دوسر پخته شده ، حاوی گلوتن ، وگان و پروتئین را به اشتراک می گذارد. این را برای هفته های شلوغ نشانه گذاری کنید!

با سرد شدن هوا ، ممکن است احساس کنید در حال تماشای کوکتل ماست یا پارافیت هستید. اما خوشبختانه بسیاری از گزینه های صبحانه سالم دیگر نیز وجود دارد که به شما در صبح کمک می کند. یکی از غذاهای مورد علاقه من بلغور جو دوسر پخته شده است و اگرچه دستور العمل های سنتی بلغور جو دوسر پخته پروتئین کمی دارند ، اما من این دستور غذا را با هسته قدرت HUM ، پودر پروتئین وانیل گیاهی ، بسته بندی کردم. طعمش شبیه کوکی های داغ snickerdoodle است.

این بلغور جو دوسر پخته شده از کتان ، پوره سیب و پودر پروتئین (به جای تخم مرغ) برای افزایش پروتئین و ترکیب بلغور جو دوسر با هم استفاده می کند. این صبحانه کامل یک روز قبل با پروتئین است – آن را گرم یا سرد بخورید ، کمی شیر اضافه کنید یا روغن بادام بریزید.

دارچین شکر که روی آن بلغور جو دوسر گرم و نرم با دارچین پاشیده شده است ، در فر کاراملی می شود و حال و هوای کلوچه های اسنکردودل را اضافه می کند. اگر نیاز به سطح قند پایین تری دارید ، می توانید میوه راهب را نیز جایگزین کنید.

پروتئین از بلغور جو دوسر پخته شده Snickerdoodle

برنامه های مواد تشکیل دهنده

پرک جو دوسر

اساس جو دوسر پخته شده شما جو است. آنها منبع عالی غلات کامل و فیبر محلول هستند. من برای این دستور غذا بلغور جو دوسر با استیل یا دوسر سریع توصیه نمی کنم.

پودر پروتئین Core Strength از HUM Nutrition

برای بهترین نتیجه ، پودر پروتئین وانیل HUM Nutrition را توصیه می کنم. از ترکیبی از کدو تنبل ، کنف و پروتئین نخود فرنگی تهیه شده است که حاوی 20 گرم پروتئین در هر وعده است.

علاوه بر ترکیب قابل هضم پروتئین گیاهی ، با افزودن آنزیم های گوارشی و پروبیوتیک ها از هضم نیز پشتیبانی می کند. آنزیم های گوارشی هضم و جذب مواد مغذی را بهبود می بخشد L. acidophilus بیشترین مطالعه پروبیوتیک برای سلامت روده است.

دانه های کتان آسیاب شده

کتان آسیاب شده به عنوان چسبنده عمل می کند و جایگزین تخم مرغ در این بلغور جو دوسر پخته می شود. قبل از افزودن تخم کتان به مخلوط ، نیازی به تهیه تخم کتان ندارید. کتان به همراه جو دو سر آنقدر مایعات را جذب می کند که بلغور جو دو سر را در کنار هم نگه دارد. دانه های کتان حاوی فیبرهای محلول و نامحلول هستند.

روغن بادام

من روغن بادام طبیعی را تهیه می کنم که فقط از بادام تهیه می شود. Merchant Joe’s و Whole Foods دستور العمل های مورد علاقه من هستند. بهترین جایگزین روغن بادام زمینی است ، اما اگر برایتان مشکل باشد هر روغن آجیل یا دانه در اینجا کار می کند.

سس سیب

پوره سیب شیرین نشده شیرینی را اضافه کرده و به ترکیب جو دوسر کمک می کند. همچنین می توانید یک نان موز برای نان موز بلغور جو دوسر تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *