دشمن در جنگ روانی تلاش می کند حجاب را از سر زنان ایرانی بردارد


به گزارش فارس از گرگان، حجت الاسلام رضا دیلمی امروز در سمینار نکاح حرام در سالن اجتماعات استانداری اداره کل تبلیغات اسلامی اظهار داشت: جریان استکبار در جنگ روانی خود رسماً اعلام کرده است که برداشتن هر گونه چادر از روی زن ایرانی به منزله پایین آوردن است. پرچم ایران و اسلام در جهان

وی افزود: زنان ایرانی باید با عقلانیت از حجاب و حجاب خود محافظت کنند و علم را کسب کنند و برای مبارزه با دشمن قوی شوند. تقویت فقط در حوزه فرهنگی و مذهبی نیست، بلکه باید در همه عرصه ها به ویژه در اقتصاد و علم قوی باشیم. “

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب دستور تبیین جهاد را دادند و همه ما باید دستاوردهای انقلاب اسلامی و عظمت خون شهدا را تبیین کنیم. به سؤالات روشنگرانه و همچنین سؤالات علمی توجه کنید.

وی ادامه داد: مهمترین کانون در اسلام کانون خانواده است و با ظهور اسلام کانون خانواده ارزش و هویت پیدا کرد.

دیلمی گفت: اگر بخواهیم در بستر جامعه به رشد و تعالی برسیم باید به محوریت آموزش و جایگاه مادر توجه شود. نقش مادر در اسلام مقدس است و جایگاه زن در دین و اسلام در اولویت است».

وی گفت: وقتی جایگاه زن را در تاریخ بررسی می کنیم، می بینیم که اسلام نه تنها به مسلمانان، بلکه به بشریت خدمت بزرگی کرده و به زن جایگاه والایی بخشیده است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به دهه کرامت و سالروز ولادت حضرت معصومه(س)، گفت: مسلمانان و انسانیت شخصیت حضرت معصومه(س) هستند.

وی در خصوص برخی از ویژگی های خاص این امام جماعت گفت: داشتن مقام عصمت، مقام شفیع، هجرت آگاهانه به ایران، کرامت انسان و بسیاری از ویژگی های بارز این امام را باید خواند و تبیین کرد. جهاد

دیلمی خاطرنشان کرد: امروز دنیای غرب بردگی جدیدی را با محوریت زن و خانواده آغاز کرده است و مانند دوران جاهلیت، ارزش و جایگاه زن متزلزل شده است.

وی خاطرنشان کرد: اگر می خواهیم در زندگی به رشد و کمال برسیم باید متناسب با ویژگی های معصوم حرکت کنیم تا در آینده بتوانیم فرزندانی چون شهید حاجی، سلیمانی، باکره و… تربیت کنیم.

این سمینار با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی، مدرسه بسیج دانش آموزی و دبیرستان دخترانه صدرا برگزار شد.