«دلقک» مورد ردیابی رئیس انقلاب کیست؟


به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس معظم انقلاب ساعت شب قبلی در دیدار سران را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسئولان نظام فرمودند: اخیرا – ظاهراً سال قبلی – منصفانه دلقک آمریکایی مشاوره است کدام ممکن است میلاد را در تهران جشن می‌گیرم. می گویند این حرف ها هست با این حال واقعیت همراه خود آن چیزی کدام ممکن است آنها نیاز دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده می کنند فضا دارد.

منظور رئیس انقلاب اجتناب کرده اند دلقک آمریکایی چیست؟

جان بولتون یکی اجتناب کرده اند اعضای کابینه دونالد ترامپ در تیرماه ۹۶ خطاب به گروهک تروریستی نفاق اظهار داشت: مردمان ایران چهلمین سالگرد انقلاب شخصی را جشن نخواهند گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کریسمس ۲۰۱۹ را در تهران جشن خواهیم گرفت!

با این حال این شخص در 20 بهمن 1397 پس اجتناب کرده اند تبصره حضور میلیونی مردمان ایران در راهپیمایی بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، بلافاصله همراه خود دوباره پر کردن ویدئویی نگرانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کینه شخصی را اجتناب کرده اند حماسه آفرینی مردمان ایران در شخصی پر کرد. ملت. همراه خود غرور را انتخاب کنید و انتخاب کنید توهین مجدد به مردمان ایران اظهار داشت: ایرانی ها سالگرد زیادی برای جشن تکل ندارند!

در واقع بولتون در ویدئوی شخصی ردیابی ای نکرد کدام ممکن است تعدادی از وقت پیش مردمان ایران را شبح کرد کدام ممکن است ایرانی ها چهلمین سالگرد انقلاب شخصی را جشن نمی گیرند!

ضدایرانی ترین مقام مقامات ترامپ

بولتون یکی اجتناب کرده اند ضد ایرانی ترین اعضای کابینه آمریکا بود. دشمنی او همراه خود مردمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید نظام ایران حد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرزی نداشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچ روز را انتخاب کنید و انتخاب کنید هفته ای نبود کدام ممکن است این سیاستمدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگیری سالار 70 ساله آمریکایی موضعی ضدایرانی نداشته باشد. فینال موضع ضدایرانی بولتون منصفانه دیروز اجتناب کرده اند برکناری او در روز یکشنبه 8 سپتامبر بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید او در توییتر مدعی شد کدام ممکن است بازدید رئیس آژانس بین‌المللی نشاط اتمی به ایران به {این دلیل است} کدام ممکن است ایران قابل دستیابی است چرخ دنده هر دو ورزش‌های سری داشته باشد. !

بولتون پیش اجتناب کرده اند این نیز مواضع را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقدامات ضد ایرانی متنوع متعهد شدن کرده بود. اجتناب کرده اند ندای حمله به ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید توهین بدیهی به مردمان کشورمان به همان اندازه طلسم قاتلان 17000 ایرانی سرکردگان گروهک تروریستی منافقین.

تقاضا بولتون برای حمله به ایران

در مقاله ای در نیویورک تایمز در مارس 2015، در بحبوحه مذاکرات منتهی به شورای ایمنی گروه ملل، بولتون بر لزوم حمله به قدرت هسته ای ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصلاح مقامات تاکید کرد.

پس اجتناب کرده اند هماهنگی برجام، بولتون صدها اجتناب کرده اند این هماهنگی انتقاد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقامات اوباما را متهم کرد کدام ممکن است به تهران امتیازات زیادی در هماهنگی هسته ای داده است.

منصفانه مقام صهیونیست به قتل بولتون اعتراف کرد

در واقع موضع ضد ایرانی جان بولتون تنها به برجام محدود نمی شود. بولتون سالهاست کدام ممکن است بر طبل تجاوز علیه ایران می کوبد. پس اجتناب کرده اند انتصاب بولتون شناخته شده به عنوان مشاور ایمنی سراسری آمریکا، منصفانه روزنامه صهیونیستی به نقل اجتناب کرده اند شائول موفاز، وزیر حفاظت پیشین اسرائیل نوشت کدام ممکن است «بولتون اجتناب کرده اند سال 2005 به همان اندازه 2006 تل آویو را برای حمله به ایران الهام بخش کرد».

هافینگتون پست پس اجتناب کرده اند انتصاب بولتون شناخته شده به عنوان مشاور ایمنی سراسری آمریکا نوشت: مشاور ایمنی سراسری جدید آمریکا اجتناب کرده اند تحریک درگیری خانه در ایران حمایت می تدریجی.

دوشیدن منافقین بولتون

رویکرد حمایتی بولتون اجتناب کرده اند گروهک تروریستی منافقین را نیز می توان در چارچوب مخالفت این مقام آمریکایی همراه خود مردمان تعیین مقدار کرد. بولتون سال ها همراه خود سران منافقین در ارتباط بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در برخی اجتناب کرده اند تجمعات این گروه تروریستی سخنران {بوده است}.

در واقع بیان نشده نماند کدام ممکن است مورد توجه قرار گرفت بولتون به گروهک تروریستی منافقین شبیه به مورد توجه قرار گرفت ترامپ به آل سعود است. یعنی «شیر گاو». گروهک تروریستی منافقین در دوره ها سالانه شخصی در پاریس مبالغ هنگفتی را برای استفاده سخنرانان تیز کردن می تدریجی. اما علاوه بر این مشاوره تبدیل می شود کدام ممکن است رهبران این گروه تروریستی گاهی به همان اندازه 80 هزار دلار برای تبلیغ منصفانه مکان، در واقع برای مدت مختصر (حدود 2 دقیقه) توسط منصفانه چهره سرشناس ارزش می کنند.

در سال های جدیدترین جان بولتون را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیوت کینگریچ، رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا، رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکی فیصل، رئیس سابق گروه جاسوسی عربستان سعودی در راهپیمایی های منافقانه سخنرانی کرده اند.

پس اجتناب کرده اند انتصاب بولتون شناخته شده به عنوان مشاور ایمنی سراسری آمریکا، منصفانه مقام سابق آمریکایی تایید کرد کدام ممکن است جان بولتون {برای تغییر} رژیم ایران اجتناب کرده اند گروهک منافقین پول اکتسابی کرده است.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر