دی بلاسیو از استعفای اد مولینز ، رئیس دیگر SBA NYPD مخالف استقبال می کند


رئیس جنجالی انجمن خیرین گروهبان NYPD سه شنبه شب هنگامی که رئیس طولانی مدت اتحادیه در جریان تحقیقات در مورد سوء استفاده از بودجه اتحادیه استعفا کرد ، تصاویری از جدایی وحشیانه از مخالفان دریافت کرد.

اد مولینز ، که صبح امروز خانه او در لانگ آیلند مورد حمله ماموران FBI قرار گرفت ، پس از حملات هولناک خود به مقامات عمومی مانند شهردار بیل دو بلاسیو ، خداحافظی وحشتناکی دریافت کرد.

بیل نیدارت ، سخنگوی سابق مطبوعاتی د بلاسیو گفت: “مردی وحشتناک که سیاست وحشتناکی دارد.” “من نمی دانم که آیا او در زندان می سوزد یا نه ، اما می دانم که او در جهنم می سوزد.”

منابع گفتند که خانه مولینز به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد سوء استفاده از بودجه فدرال مورد ضرب و شتم قرار گرفت و عوامل فدرال تجهیزات رایانه ای و جعبه اسناد را ضبط کردند.

یکی از مقامات دولت به پست گفت: “مولینز یکی از بدترین افراد در سیاست نیویورک است و اگر به زندان فرستاده شود ، یکی از بدترین افراد خواهد بود.”

بیل نیدارت ، سخنگوی مطبوعاتی سابق شهردار بیل دی بلازیو "فردی وحشتناک که سیاست وحشتناکی نیز دارد" پس از استعفای مولینز
بیل نیدارت ، منشی مطبوعاتی شهردار سابق بیل دی بلاسیو ، مولینز را پس از استعفای خود “مردی وحشتناک که دارای سیاست وحشتناک است” خواند.
توییتر

مولینز قول داد با دو بلاسیو بجنگد و پلیس را مسئول این مرگ ها دانست ، سپس گزارشی از دستگیری دختر شهردار کیارا پس از دستگیری وی در اعتراض ژوئن 2020 توسط جورج فلوید در توییتر منتشر کرد. “دروغگو.”

ملین خود به گزارش هایی مبنی بر خارج شدن مولینز پاسخ نداد.

دی بلاسیو گفت: اد مالینز بیشتر از من به لباس ، شهر و اتحادیه خود توهین کرد. وی گفت: آن روز فرا رسیده است. ”

بیل دی بلازیو ، شهردار شهر نیویورک نیز به انتقادات پیوست و گفت به مولینز توهین شده است. "لباس فرم او."
بیل دی بلازیو ، شهردار شهر نیویورک نیز با انتقاد از این جمله گفت که مولینز به “لباس خود” توهین کرده است.
اریک پندزیچ / شاتر استوک

نماینده آمریکا ریچی تورس ، یکی از اعضای شورای شهر سابق که مولینز در شبکه های اجتماعی او را “روسپی درجه یک” نامید ، گفت که خروج رئیس اتحادیه “مدت زیادی است”.

تورس در بیانیه ای گفت: “اد مولینز دوران حرفه ای خود را در سوء استفاده از قدرت و قاچاق نفرت گذراند و بدی های وی سرانجام او را به بازنشستگی کشاند ، جایی که او به آن تعلق دارد.”

یک افسر پلیس که بیش از دو دهه در این سمت بوده است ، گفت مولینز مدت زیادی است که سمت خود را حفظ کرده است.

این مقام گفت: “او بی رحم است و من فکر کردم او بی خیال است.” وی گفت: هنگامی که او این کار را با ریچی تورس انجام داد ، فکر کردم او از مرز عبور کرد. FBI باید چیز جدی داشته باشد. ”

ریچی تورس ، نماینده کنگره ، بازنشستگی می گوید که حرفه مولینز را محکوم می کند "دقیقاً جایی که او است."
ریچی تورس ، نماینده کنگره ، حرفه مولینز را محکوم کرد و گفت که بازنشستگی “دقیقاً جایی است که او است.”
ویلیام فارینگتون

مولینز با اظهارات توئیتری خود مخالف بود و به دلیل تلاش برای ساکت کردن پست های توهین آمیز وی تحت تعقیب قرار گرفت. وی به دلیل توئیت گزارش بازداشت و تعرض به تورس متهم به انضباط شد و محاکمه در 27 اکتبر از سر گرفته شد.

یک مقام برانکس گفت مولینز فراموش کرده است که به نمایندگی از دیگران به عنوان رئیس اتحادیه صحبت می کند.

این افسر گفت: “متأسفانه او این موضوع را فراموش کرد و استفراغ از انگشت شست او در توییتر بهترین نتیجه را برای او به ارمغان آورد.” “او همیشه می توانست صحبت کند اما نمی توانست راه برود. او نظرات خود را پیش از اتحادیه و قبل از منافع ما مطرح کرد. ”

مولینز در جریان تحقیقات درباره سوء استفاده از بودجه اتحادیه استعفا کرد.
مولینز در جریان تحقیقات درباره سوء استفاده از بودجه اتحادیه استعفا کرد.
توسط Pacific Press / Lightrocket Getty Images

مولینز در سال 1982 افسر شد ، در سال 1993 به درجه سربازی ارتقا یافت و در سال 2002 به عنوان رئیس اتحادیه انتخاب شد. این اتحادیه تقریباً 13000 گروهبان فعال و بازنشسته در NYPD را نمایندگی می کند و صندوق بازنشستگی 264 میلیون دلار را کنترل می کند.

استعفای وی تنها چند ساعت پس از حمله FBI در سه شنبه شب به اعضای اتحادیه اعلام شد.

در این ایمیل آمده است: “با توجه به جدی بودن موضوع و عدم قطعیت نتیجه آن ، هیئت اجرایی SBA از رئیس جمهور مالینز خواسته است که از ریاست SBA استعفا دهد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *