رئیس جمعیت هلال احمر از امدادگران در جریان سیل تشکر کرد


به گزارش ایسنا، متن آدرس دکتر کولیوند به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر به شرح زیر است:

وقوع سیل های عظیم در فصل تابستان اتفاقی نادر در تاریخ معاصر کشورمان بود که از نظر میزان خسارات و تعداد مجروحان و مفقودان این حادثه غم انگیز جزء بلایای طبیعی طبقه بندی شد، اما جمعیت هلال احمر نقطه عطف توافق او با جامعه تسکین درد مردم بود در روزهای سخت است که آغاز یک بلا یعنی شروع کاری که نتیجه آن به آرامش مردم ختم می شود. برادران، و حقیقت و عدالت این هدف دشوار در 24 استان سیل زده ممکن شد.

در جریان این بلای طبیعی، تلاش فراوان امدادگران هلال احمر، نگرانی مردم آسیب دیده را به امید تبدیل کرد و آرامش را به مناطق سیل زده بازگرداند، به طوری که این سیگنال مخابره شد که هلال احمر به دنبال انجام ماموریت خود، از کثیف ترین سیل در راه است و اکنون خدا را شکر می کنیم که با عزم و اراده آهنین نجاتگران و نجات گران شجاع و بی ادعا هلال احمر به وظیفه خیرخواهانه نجات و سامان دادن به حادثه دیدگان افتخار کردیم و امروز ما نسبت به دیروز متواضعانه تر به این ماموریت ادامه خواهیم داد.

در ادامه این پیام با اشاره به پیام مقام معظم رهبری آمده است: در پاسخ به پیام امیدبخش رهبر معظم انقلاب، یقین دارم با کمک دستان مهربان شما امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر، مردم آسیب دیده بیش از هر زمان دیگری از کمک های جامعه بهره مند خواهند شد.

بی شک بیشترین افتخار خدمت رسانی و پاسخگویی سریع و سریع به حادثه دیدگان سیل مرداد متعلق به نیروهای بی ادعای هلال احمر است که امروز گام های خستگی ناپذیر آنها در مناطق سیل زده است. با توجه به اینکه کار در مناطق سیلابی همچنان ادامه دارد، وظیفه خود را در قبال تمامی امدادگران، نجاتگران، جوانان و داوطلبان هلال احمر می دانم که در شرایط بسیار سخت و سخت به کمک آسیب دیدگان سیل شتافتند. . تا آخر عمر به بی خانمان ها خدمت کردند سعی کردند سرپناهی برایشان فراهم کنند ممنون.

از خداوند متعال برای همه شما عزت و سلامتی مسئلت دارم.