راب کارداشیان در عکسی کمیاب از شب با خواهران لبخند می زند


ارزش انتظار را داشت.

پس از تجربه یک روز اختلال در فیس بوک ، اینستاگرام و واتس اپ در روز دوشنبه ، کیم کارداشیان مجدداً اینستاگرام را با یک درمان دوباره استخدام کرد: یک عکس کمیاب از راب کارداشیان ، که از گوش به گوش لبخند می زند.

موسس Skims ، 40 ساله ، دو عکس – با کورتنی کارداشیان و دوست پسران خندان تراویس بارکر و خلوئه کارداشیان راب – به اشتراک گذاشت و روی آنها عنوان کرد: “شام با زوج محبوبم”.

همراه با آرایشگر خانم جین اتکین ، بسیاری از دوستان سابق “همگام با کارداشیان” نظر دادند که تیتر “زن و شوهر” را مسخره می کنند ، “من می دانستم که شما در حال ملاقات هستید !! خلوکارداشیان گفت ”

حتی کلویی 37 ساله به شوخی گفت: “فوآ و روبکارداشیان مقام”.

یکی از طرفداران اظهار داشت: “چرا گفتید زن و شوهر و این هم عکسی از راب و خلو” ، این شوخی به وضوح از دست رفت.

برخی دیگر بر این واقعیت تمرکز کردند که تصویری از بنیانگذار 35 ساله Halfway Dead در رسانه های اجتماعی ظاهر شده بود و مدتی طول کشید تا از خوشحالی او تعریف کند.

“راب عالی به نظر می رسد! یکی از پیروان نظر داد: “از دیدن شما خوشحالم.”

“راب عالی به نظر می رسد!” دیگری نوشت.

یکی دیگر اظهار داشت ، “وای راب سکسی به نظر می رسد”.

تراویس بارکر و کورتنی کارداشیان
کورتنی کارداشیان و دوست پسرش تراویس بارکر نیز در این شام شرکت کردند.
اینستاگرام

بنیانگذار آرتور جورج آخرین بار در ماه ژوئن در اینستاگرام دیده شد ، زمانی که خلوئی در جشن تولد خود سلفی با کایلی جنر و برادر کوچکترش گذاشت.

در جریان ملاقات مجدد “Keeping Up with the Kardashians” ، خلوئه به سبک زندگی منحصر به فرد راب ، که وی شامل آن نمی شد ، پرداخت و گفت که او یک قدم از دوربین عقب کشید زیرا زنان با او رفتار می کردند.

او با اضافه کردن وزن قبلی راب به وزنش گفت: “این خیلی به ظاهر فیزیکی مربوط نمی شود.” “این در مورد احساسات داخلی او در مورد برخی از زنان زندگی اش و نحوه برخورد آنها با او و یا احساس او در استفاده از آنها برای رسیدن به مناطق یا سطوح خاصی است.”

خلویی به اندی کوهن مجری دیدار مجدد گفت که عاشقانه ناموفق راب در طول این سالها ، بدون نام بردن از بلک چین ، واقعاً بر عزت نفس او تأثیر گذاشت و گفت: “برادرم چنین عاشق است و قلب و شخصیت او بسیار قوی است. این شگفت انگیز است. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *