ربودن دختر ۶ ساله به بهانه خواستگاری


به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ امیرهوشنگ امیری اظهار داشت: در پی اعلام پرونده کودک ربایی در خیابان خراسان، بلافاصله یگان عملیاتی کلانتری مولوی به محل حادثه اعزام شد. در تحقیقات اولیه مشخص شد دختربچه 6 ساله ای به همراه مادربزرگش برای اقامه نماز به مسجد رفته و در هنگام نماز مادربزرگ دختربچه در حالی که کیف مادربزرگش را در دست داشت از مسجد خارج شد.

وی افزود: در بررسی های عملیاتی جغرافیای صحنه جرم و دوربین های مدار بسته مشخص شد که این دختر هنگام خروج از مسجد توسط زنی ربوده شده و از محل متواری شده است.

رئیس کلانتری هفتم پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: با اقدامات بعدی و فنی پلیس در کمتر از 20 دقیقه مشخص شد آدم ربا در شهر ری بوده و با خانواده دختر تماس گرفته و درخواست پول کرده است.

عکس ربوده شدن دختر ۶ ساله به بهانه سوگند در تهران

این پلیس گفت: متهم مجبور شد دختر را در محلی که او را ربوده حمل و رها کند و این کودک در سلامت و امنیت کامل به آغوش گرم خانواده بازگردانده شد.

سرهنگ امیری ادامه داد: در بررسی های پلیسی مشخص شد سارق ابتدا از کودک 6 ساله ای به بهانه عرضه غذا کلاهبرداری کرده و پس از بی نتیجه ماندن نقشه، طلاها و مقداری پول کودک را در کیفش جا گذاشته است. در صحنه سرقت

وی گفت: تلاش برای دستگیری متهم ادامه دارد و پرونده برای انجام تحقیقات کارشناسی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.