رضا میرزایی با استقلالی ها موافق است; چراغ مدیران استقلال کم کم روشن می شود


توافق رضا میرزایی با استقلال، سومین خرید استقلال بعد از شهباززاده و حامدی فر است و آرماند رمضانی و مهدی پور قرارداد خود را با استقلال تمدید کردند.

به گزارش انصاف ورزشی، توافق رضا میرزایی با استقلال به مرحله نهایی رسیده و باید هافبک 26 ساله اصفهانی و سابق استقلالی ها را در نظر بگیریم. هنوز مشخص نیست باشگاه استقلال چه زمانی این انتقال را رسمی خواهد کرد.

شایان ذکر است که تیم فوتبال استقلال تهران پس از قهرمانی در لیگ برتر، پیش فصل عجیبی را پشت سر می گذارد. آبی ها که در فصل آینده ریکاردو ساپینتو را روی نیمکت خواهند داشت، فعلاً به طور قطع با سجاد شهباززاده و امید حمیدی فر قرارداد بسته اند و به نظر می رسد با رضا میرزایی به توافق نهایی رسیده اند. اما جدایی از محمد دانشگر و پیوستن به سپاهان امروز شوک بزرگی به آبی ها وارد کرد.گفته می شود وریا غفوری و امیرحسین حسین زاده نیز در آستانه جدایی از این تیم هستند. و هنوز تکلیف سیلوا، مرادمند، یزدانی و عارف گلمی مشخص نیست.

البته باید گفت که بیشتر فشارهایی که به مدیران باشگاه استقلال وارد می شود به خاطر عملکرد خوب قرمزها در نقل و انتقالات و انتقال بحث سعید صادقی است. بازیکنی که بالاخره با پرسپولیس قرارداد بست.

امروز مهدی مهدی پور و آرمان رمضانی نیز برای دو فصل دیگر با استقلال قرارداد بستند و باید گفت اگر مدیریت باشگاه استقلال بتواند وریا گفوری را در این تیم نگه دارد، قطعا از فشارها کاسته خواهد شد.

در هر صورت باید منتظر ماند و دید که آیا استقلال همچنان می تواند لیست نقل و انتقالات را به نفع خود برگرداند و هواداران را راضی کند یا خیر.

انتهای پیام/