روبنراج با ماجراجویی دوحه کار خود را از سر گرفت


مهاجم سابق ملی پوش نیز برای بدمینتون تلاش کرد. روبنراج در سال 2018 به تحصیل روی آورد.

اما این بازیکن 23 ساله با بازگشت به باشگاه نیو ویژن بدمینتون ورزشی (NVBS) مستقر در دوحه ، یک بازگشت عالی دارد و همچنین مربی تیم ملی نوجوانان قطر خواهد بود.

روبنراج برای احیای حرفه بدمینتون خود آماده پذیرش این چالش است.

روبنراج در سال 2017 به ستاد ملی پیوست و در دوبل مردان و دوضرب مختلط تحت نظر چهوه سون کیت ، جرمی گان و رزمن رزاک تمرین کرد.

اما به دلیل کمبود فرصت ، روبنراج تیم ملی را ترک کرد و در دانشگاه محلی دیپلم تجارت کرد.

با این حال ، پس از آنکه انجمن بدمینتون مالزی (MIBA) نام خود را به انجمن بدمینتون قطر پیشنهاد کرد ، روبنراج ، که به دنبال یک مربی جوان بود ، اکنون فرصتی برای بازگشت به دادگاه دارد.

رئیس میبا ، داتوک وی. راداکریشنان گفت: “شخص ثالثی در قطر به دنبال مربی جوان توانا به ما مراجعه کرد و ما به روبن توصیه کردیم که او بازیکن جوان با استعدادی است و همچنین مربیگری می کند.”

“قرارداد یک ساله نه تنها او را به عنوان یک مربی جوان قطری بلکه به عنوان یک بازیکن حرفه ای برای باشگاه NVBS در نظر می گیرد و این بازیکن بدون تردید این پیشنهاد را پذیرفت.

“ما امیدواریم که او بتواند به خردسالان قطری در هدف کشور خلیج فارس برای ارتقاء سطح بدمینتون کمک کند.”

روبنراج کار خود را به پایان رسانده است: ترکیب مربیگری ، آموزش (خود) و مطالعات.

وی گفت: “شلوغ خواهد بود اما امیدوارم بتوانم فشارها را تحمل کنم. دیپلم من به صورت آنلاین در سه ماه به پایان می رسد و این به من کمک می کند تا روی حرفه بدمینتون تمرکز کنم.”

“تمرینات تیم نوجوانان قطر در باشگاه NVBS انجام می شود و این امر باعث می شود که بتوانم مربیگری آنها را راحت تر کنم و تمرکزم را روی تمریناتم بعد از آن جلسات انجام دهم.

“امیدوارم یک یا دو بازیکن تولید شوند که بتوانند در منطقه خلیج فارس برتری داشته باشند و در نهایت کیفیت رقابت با سایر کشتی های آسیایی را کسب کنند.”

روبنراج با صحبت از دوران بازیگری خود ، قصد دارد یک شریک دو نفره پیدا کند و در تورنمنت های بین المللی کوچکتر شرکت کند زیرا رتبه جهانی برای بازی در تور جهانی BWF را ندارد.

روبنراج گفت: “هدف من بازی در رویدادهای مختلف تورهای جهانی است ، اما من واقعاً باید برای آن بسیار تلاش کنم. چون رتبه ای ندارم ، ابتدا باید در تورنمنت های کوچک منطقه خود بازی کنم.” گفت که 18 اکتبر عازم دوحه خواهد شد.

© New Straits Times Press (M) بهاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *