روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین به هماهنگی رسیدندبه گزارش بین الملل ایسکانیوز، مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه روز یکشنبه در مصاحبه ای ذکر شد کدام ممکن است مذاکرات اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه به هماهنگی نزدیکتر شده است.

ژائوژو ذکر شد. اگر مذاکرات هفته قبلی بین روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین با اشاره به امتیازات مهم بین 2 طرف پیشرفت می کرد.

وی ذکر شد: می‌توان ذکر شد کدام ممکن است اگر طرف‌ها اجتناب کرده اند مواضع حال شخصی عقب نشینی نکنند، امیدواریم شومینه‌بس برقرار شود.

روسیه اجتناب کرده اند صبح روز 26 مارس اصل حمله نیروی دریایی به اوکراین را صادر کرده است. این تغییر تعدادی از روز پس اجتناب کرده اند آن رخ داد کدام ممکن است مسکو رسما استقلال جمهوری های دونتسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوهانسک در شرق اوکراین را به رسمیت محبوبیت.

روسیه می گوید اوکراین به تعهدات شخصی بر ایده توافقات مینسک کدام ممکن است در سال های 2014 را انتخاب کنید و انتخاب کنید 2015 برای رفع مناقشه بین جدایی طلبان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کی یف منعقد شده بود، حرکت نکرده است. ولادیمیر پوتین می گوید کدام ممکن است عملیات نیروی دریایی روسیه “خلع سلاح اوکراین” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “خلع سلاح نازی ها” این ملت است.

ساعاتی پس اجتناب کرده اند حمله روسیه، اوکراین ادعا کرد کدام ممکن است تمام روابط دیپلماتیک شخصی را همراه خود این ملت برداشتن می تنبل. کشورهای غربی صدها تحریم هایی را علیه روسیه اجتناب کرده اند جمله متعدد اجتناب کرده اند موسسه مالی های این ملت اعمال کرده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم پیام رسانی سوئیفت را برداشتن کرده اند.

انتهای پیام/