روشهای جدید ارتقاء سلامت روان


در حالی که این اپیدمی سلامت روحی و جسمی ما را به گونه ای به چالش کشیده است که هرگز تصور نمی کردیم ، همه اینها دارای یک پوشش نقره ای است. طی مبارزات آسیب زا ، مشکلات ، استرس و بیماری ، دو سال گذشته اهمیت سلامت روانی را روشن کرده است. بالاخره آگاهی از سلامت روان در راس گفتگو قرار دارد و مسائل انگ دار مورد توجه آنها قرار می گیرد. سرانجام … سرانجام ، ما شاهد یک حرکت جهانی در مورد چگونگی ارتقاء سلامت روان خود هستیم. اگرچه این راه حل نیست ، اما گامی در جهت درست است. و با توجه به میلیون ها نفر که در نتیجه بیماری کووید -19 با مشکلات روانی دست و پنجه نرم می کنند ، شرکت ها در حال حرکت به منظور ارائه پشتیبانی با محصولات خلاقانه جدید برای افزایش سلامت روان شما هستند.

اگرچه این سخت ترین فصل زندگی شما است ، اما بدانید که تنها نیستید. صادقانه بگویم ، ما همه با هم در آن هستیم و خانواده Fitone ما اینجا هستند تا از شما حمایت کنند. چطور می پرسید؟ راههای جدید عالی برای ارتقاء سلامت روان! از دستگاه های پوشیدنی ، برنامه ها ، محصولات محرک مغز و حتی مکمل های طبیعی ، چیزی برای همه وجود دارد.

همچنین ، این هک سلامت روانی انجام ندهید تغییر به مراقبت یا مشاوره پزشکی حرفه ای. در حقیقت ، داشتن یک خط ارتباطی باز با پزشک یا درمانگر (در حالت ایده آل ، هر دو!) یکی از بهترین هک های سلامت روان است. با این حال ، این محصولات می توانند به زندگی شما کمک کنند و کمک زیادی به شما کنند! بنابراین ، بیایید تمام توقف ها را انجام دهیم و به شما کمک کنیم بهترین حالت را داشته باشید

فناوری پوشیدنی برای سلامت روان

آپولو نیرو رو

این دستگاه لمس درمانی استرس زا از نظر علمی بهبود یافته است استرس کشش و سیستم عصبی را متعادل می کندبه نوار جوجه (که می تواند روی مچ یا مچ پا پوشیده شود) با ارسال یک موج ملایم از ارتعاش عمل می کند که بدن را از حالت تنش سمپاتیک به حالت آرامش و هضم تبدیل می کند. و این فقط یک ارتعاش نیست – این یک فرکانس علمی است که برای ایجاد تعادل بدن طراحی شده است (در 3 دقیقه یا کمتر!) چگونه می پرسید؟ با تنظیم تنوع ضربان قلب (HRV) بر اساس نیازهای خود.

از همه بهتر ، Apollo Neuro برای خواب کار می کند و مرخصی انرژی! فقط برنامه را بارگیری کنید ، یکی از هفت روش را انتخاب کنید (گزینه هایی مانند: انرژی آرامش بخش و بیدار شدن ، استراحت و استراحت ، یا اجتماعی و باز) ، و برای ارتقاء سلامت روان خود آماده شوید.

کاو

بهتر بخوابید ، استرس را کاهش دهید و سلامت روان خود را تقویت کنید ، همه اینها به لطف هدست ساخته شده توسط متخصصان مغز و اعصاب است. کاو یک دستگاه پوشیدنی است که ارتعاشات ملایمی را در پشت گوش ایجاد می کند تا احساس آرامش ، خواب و تمرکز را بهبود بخشد و آمادگی جسمانی را ارتقا دهد. این روش با فعال کردن مسیرهای بین حسی مغز باعث ایجاد احساس آرامش و آرامش می شود. دوبار در روز به مدت 20 دقیقه از هدست استفاده کنید و در دو هفته مزایای خواب ، استرس و خلق و خو را تجربه کنید!

حلقه اورا را

تصور کنید که چقدر به خواب نیاز دارید ، آیا باید روز بهبودی را انجام دهید ، یا اگر سلامت روانی ، احساسی یا جسمی خود را به خطر می اندازید. حالا تصور کنید 24 ساعت شبانه روز به همه این اطلاعات بهداشتی شخصی دسترسی داشته باشید! با آنها ملاقات کنید حلقه اورا را حلقه پوشیدنی که ترکیبی از فناوری حسگر با قابلیت جستجو و یک برنامه شخصی است ، اطلاعات روزانه ای را برای حمایت از سلامت کلی شما ارائه می دهد. این ابزار ردیابی سلامتی به شما این امکان را می دهد تا از آنچه در بدن شما می گذرد برای مدیریت بهتر استرس و جلوگیری از وقوع آن دیدن کنید. استرس کمتر و خواب بیشتر به معنی کاهش سطح کورتیزول ، بهبود ، و شما حدس زده اید – یک راه ساده برای افزایش سلامت روان شما.

دستگاه هایی که از سلامت روان پشتیبانی می کنند

کالمی برو

آیا تا به حال احساس کرده اید که استرس و اضطراب به حدی رسیده است که نمی توانید نفس بکشید؟ CalmiGo اینجا برای کمک است. این دستگاه دستی تقریباً بلافاصله برای تنظیم تنفس و آرام کردن سیستم عصبی عمل می کند. این به مدیریت موقعیت های استرس زا و آرام کردن همه چیز از حملات وحشت زدگی گرفته تا اضطراب و افسردگی کمک می کند. دارای پشتوانه علمی برای دستیابی به آرامش در سه دقیقه ، دستگاه به صورت سه ضلعی کار می کند و با کنترل تنفس ، دستیابی به بوی آرام و بر اساس تحریک چند حسی ، سیستم عصبی پاراسمپاتیک را فعال می کند. اگرچه ممکن است استرس زندگی را تسکین ندهد ، اما می تواند به شما در یافتن حس آرامش در هر کجا که هستید کمک کند.

برو دستگاه درمان با چراغ قرمز 2.0

برو 2.0 ، دستگاه نورپردازی دستی جدید Joovv، یک ابزار تحقیقاتی است که به عنوان یک راه طبیعی برای ارتقاء سلامت روان شما عمل می کند. با نفوذ به پوست در سطح سلولی ، حمایت از خواب ، تنظیم ریتم های شبانه روزی ، کاهش التهاب و ارائه خون و NIR (طول موج نزدیک به مادون قرمز) برای بهبود جریان خون عمل می کند. مطالعات پیشنهادات قرار گرفتن در معرض نور قرمز همچنین می تواند با استرس فصلی و افسردگی مقابله کند. این دستگاه قابل حمل به شما امکان می دهد تا هر کجا که می روید تمام این نور شفابخش را جذب کنید.

مکمل

Beam Organics Focus

تماس با پشتیبانی تقویت کننده مغز تمرکز تیر را قرار دهید برای ارتقاء سلامت روان خود به صورت طبیعی. هنگامی که به طور منظم مصرف می شود ، adaptogenes مانند Lions Mene ، Rodiola و Ashwagandha (مواد مغذی قوی گیاهی که به بدن ما در مقابله با استرس کمک می کند) حساسیت ما را نسبت به استرس کاهش می دهد و از احساس سوزش و غرق شدن جلوگیری می کند.

و اگر می بینید استرس خواب ، هضم و وضوح ذهنی شما را از بین می برد ، بیم علاوه بر نانو شاهدانه به شما اضافه کرده است. این ترکیب گیاهی از خواب و التهاب پشتیبانی می کند و راه را برای داشتن یک ذهن شفاف و آرام فراهم می کند.

B. Keepers Naturals B. Smart Brain Fuel

از قدرت درمانی طبیعی زنبورها برای ارتقاء سلامت روان و رفاه عمومی خود استفاده کنید. در حالی که این مکمل های درمانی به عنوان تقویت کننده طبیعی انرژی عمل می کند (به مبارزه با مه مغزی ، خستگی و اشتهای کم انرژی کمک می کند) ، همچنین با در نظر گرفتن سلامت کلی طراحی شده است. چرا؟ زیرا استرس بر همه سیستم ها تأثیر می گذارد ، نه فقط بر مغز! با حمایت از سلامت مغز ، سلامت روده و عملکرد ایمنی ، مغز و بدن شما برای مقابله با هرگونه استرس آمادگی بیشتری خواهند داشت. از همه بهتر ، B Smart Brain Phil فاقد محرک است ، به این معنی که هیچ گونه مبارزه یا فرار ناشی از کافئین ایجاد نمی کند!

Symbiotica Golden Brain

آن را برای سلامت روان خود طلای مایع در نظر بگیرید. وقتی بدن ما فاقد مواد مغذی ضروری است که از استرس ، انرژی ، خلق و خو و خلق و خوی شما حمایت می کند ، مانند این است که بدون ایجاد یک شغل جدید در آنجا ظاهر شوید! همین امر در مورد بدن ما و توانایی ما در مقابله با شرایطی که احساسات ما را آزمایش می کند صادق است. خوشبختانه ، مغز طلایی سیمبیوتیکا از نظر علمی برای تقویت محور روده-مغز و پشتیبانی از سیستم عصبی مرکزی طراحی شده است. بهترین و قوی ترین مواد مغذی مانند خولان دریایی ، L-theanine ، جینسنگ ، Lions Maine و Rodiola با حداکثر جذب فرموله شده و تضمین شده است که از سد خونی مغزی عبور کرده و وارد سلول ها می شود.

مراقبت های بهداشت روان در نوک انگشتان ماست

برای سلامت کلی روانی و عاطفی: سلامت ura ra

وقتی صحبت از بهبود سلامت روحی و روانی می شود برنامه Ura Ra فقط همین. از طریق درمان شناختی رفتاری ، خواب ، مدیتیشن ، موسیقی و موارد دیگر ، این برنامه همه کاره در اینجا برای پشتیبانی از تمام نیازهای سلامت روانی شما در اینجا آمده است. به بهترین مربیان و درمانگران جهان دسترسی پیدا کنید ، با محتوای شخصی شده که به تغییر ذهن شما (و زندگی شما) کمک می کند.

برای افکار منفی: Iona Brain

وقتی در حلقه پایینی افکار منفی قرار دارید ، بارگیری کنید مغز یونا برنامه هایی برای تغییر طرز فکر و ارتقاء سلامت روان شما. این برنامه برنامه های شخصی و پشتیبانی خود راهنمایی مانند بررسی روزانه ، تمرینات هدایت شده ، نظارت بر خلق و خو ، و بینش درمانگر شخصی را ارائه می دهد. مقرون به صرفه ، مبتنی بر اثبات و شخصی است تا نیازهای شما را برآورده کند!

برای استرس و اضطراب: شاد باشید

شادی را وارد روز خود کنید برنامه HappyFiبه کاهش استرس ، بهبود انعطاف پذیری و غلبه بر افکار منفی با فعالیتها و بازیهای حمایتی از تحقیقات که به شما کمک می کند چالشهای زندگی را به شیوه ای سرگرم کننده اما م overcomeثر غلبه کنید!

تسکین اضطراب: CBT Mindshift

این برنامه مبتنی بر CBT از استراتژی های پشتیبانی شده علمی برای از بین بردن استرس و اضطراب با لمس یک دکمه استفاده می کند. با ثبت تغییرات و احساسات ، اضطراب خود را ردیابی کنید ، نوع اضطرابی را که تجربه می کنید شناسایی کنید ، استراتژی های مقابله سالم را بیاموزید ، اهداف را تعیین کنید و به اشتراک بگذارید و راههای سریع برای تسکین فوری پیدا کنید.

پشتیبانی سلامت روانی Telehealth

سلامت روان

در حالی که آگاهی از سلامت روان در رسانه های اصلی موج می زند ، 57 درصد از آمریکاییانی که دارای اختلالات روانی هستند هرگز تحت درمان قرار نگرفته اند. این امر تا حدی به دلیل برنامه های گران قیمت مشاوره و درمان ، زمان انتظار ماهانه و عدم مراقبت شخصی و پشتیبانی بعدی است. از این رو، مغز مأموریت آنها ارتقاء سلامت روان شما با ایجاد یک بستر سلامت از راه دور است که مراقبت جامع و بدون قضاوت را برای همه ارائه می دهد. با ارزیابی احساسی رایگان شروع کنید و ماه اول خود را با حداقل 7 دلار امتحان کنید. بله ، مراقبت از سلامت روان می تواند بسیار آسان باشد (و باید باشد)!

سلامتی یانا

سمت یک پلت فرم آنلاین آنلاین است که مراقبت ها و درمان های روان پزشکی مقرون به صرفه و با کیفیت را در راحتی خانه شما ارائه می دهد. برای مقابله با استرس ، اضطراب یا افسردگی ، فوراً به یک متخصص بهداشت روانی دسترسی پیدا کنید – مهم نیست که چه چیزی را پشت سر می گذارید ، مجبور نیستید به تنهایی رنج ببرید. با برنامه های درمانی فردی ، داروهای مورد تأیید FDA و عضویت کم هزینه 24 ساعته و 7 روزه کمک بگیرید. در حقیقت ، هزینه درمان با یانا 75 lower کمتر از قرار ملاقات یا نسخه واقعی مراقبت های بهداشتی است. همه شایسته مراقبت با کیفیت هستند <3

سلامت کشتی

وقتی می فهمید بدن شما واقعاً به چه چیزی نیاز دارد ، چگونه می توانید سلامت روان را ارتقا دهید. این کیت تناسب اندام نوآورانه به شما امکان می دهد با آموزش نحوه بهبود سلامتی و سلامتی بر اساس داده های زمان واقعی ، سلامتی را در دست بگیرید. شما فقط 5 دقیقه و یک استراحت سریع حمام نیاز دارید! سلامت کشتی از تجزیه و تحلیل گسترده دستگاه ادراری برای ردیابی نشانگرهای تناسب اندام مانند کمبود ویتامین ، آزادسازی انرژی و استرس (کورتیزول) ، هیدراتاسیون و موارد دیگر برای بهینه سازی سلامت کلی و در نتیجه ارتقاء سلامت روانی خود استفاده می کند. ذهن و بدن به طور مستقیم به هم متصل هستند ، بنابراین وقتی بیشتر هیدراته ، آرام و آرام هستید ، طبیعتاً سلامت روان شما نیز از همه مزایا برخوردار خواهد شد!

5 راه رایگان برای بهبود سلامت روان در کمتر از 5 دقیقه

توجه

دانلود دانلود برنامه FitOn با مدیتیشن 5 دقیقه ای آرام به پایین بروید. آن را امتحان کنید سیمران مهربانی با خود با آماندا گیلبرت!

عملکرد تنفسی

این 3 تمرین تنفسی را امتحان کنید این را می توان در هر زمان و هر مکان انجام داد.

در آفتاب غوطه ور شوید

چند بار در هفته 5 تا 15 دقیقه در معرض نور طبیعی خورشید قرار بگیرید تا ویتامین D و تقویت کننده خلق و خوی شما باشد!

مجله

هر روز که احساس اضطراب یا بیقراری می کنید ، یک مجله همراه خود داشته باشید تا افکار شما را “تخلیه” کند.

قدردانی را تمرین کنید

روز شکرگزاری در راه است ، به این معنی که فصل تعطیلات در نوسان است. وقتی احساس ناراحتی می کنید ، به سراغ شکرگزاری بروید و چیزی را که از آن سپاسگزار هستید ، تکرار کنید.

برای تقویت سلامت روانی خود در این فصل چالش برانگیز ، از کمک بخواهید

به یاد داشته باشید: خوب نیست که خوب نباشید. اکنون بیش از هر زمان دیگری مهم است که از سلامت روحی و روانی خود حمایت کنید. با توسعه ابزارهای مقابله ای مفید برای کمک به شما در آن روزهای سخت فعال باشید. علاوه بر صحبت با پزشک ، تماس با جامعه و اولویت بندی مراقبت از خود ، این راه های جدید برای ارتقاء سلامت روان را در جعبه ابزار خود قرار دهید. هرچه منابع بیشتری داشته باشید ، بهتر است! همه ما با هم در آن هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *